Alfa 147 selespeed

Alfa 147 selespeed

fino si je popravio, vidio sam te ja prije par dana na Grbavici, brzo si bio proletio, ja mislio neko vozi 147 GTA
 
Član
olensoner je napisao(la):
fino si je popravio, vidio sam te ja prije par dana na Grbavici, brzo si bio proletio, ja mislio neko vozi 147 GTA

heheheh...i ja bi volio da je GTA...:icon_sad:
ali i ova je solidna...:D
jel tamo kod makijata slucajno?
 
adoswr je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
fino si je popravio, vidio sam te ja prije par dana na Grbavici, brzo si bio proletio, ja mislio neko vozi 147 GTA

heheheh...i ja bi volio da je GTA...:icon_sad:
ali i ova je solidna...:D
jel tamo kod makijata slucajno?

nije kod makijata ovamo prema gradu, na onoj raskrsnici (zvornicka-hamdije cemerlica)
 
Super Moderator
adoswr je napisao(la):
samy je napisao(la):
odlican autic :)... cuvaj se ti te muzike da ti neplane alfica:lol:


ma nece valjda...:icon_biggrin:

valjda :D


super alfica bas je lijepa
karambolke su joj super ne mogu bolje bit bas je sva uklopljena kako treba :cool:
nek je sa srecom sad posto je haman nova i cuvaj je ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
adoswr je napisao(la):
samy je napisao(la):
odlican autic :)... cuvaj se ti te muzike da ti neplane alfica:lol:


ma nece valjda...:icon_biggrin:

valjda :D


super alfica bas je lijepa
karambolke su joj super ne mogu bolje bit bas je sva uklopljena kako treba :cool:
nek je sa srecom sad posto je haman nova i cuvaj je ;)

hvala...ne ureklo se....:icon_smile:

a sto se tice karambolki jesu OK... ali ovu bi volio da stavim...samo da mi je naci nekog ko je moze napraviti....ako imas prijedlog...samo reci...:cool:


http://www.casarottogroup.com/images_news/2008/ntc_alfa147_max.jpg

eh evo jos koja slikica kako je to izgledalo sa ventilima....(imam nekih problema sa uploadom zato su samo dvije slike,pa ce biti drugi put vise)...


http://img97.imageshack.us/img97/4303/dsc01251q.jpg

http://img98.imageshack.us/img98/1629/dsc01252xj.jpg
 
Član
GTi_Freak je napisao(la):
odlicna alfa, vozio sam taj selespeed 5-6 mjeseci samo je u mene 156 bila

hvala....da te odma pitam...jesil ti imao nekih(bilo kakvih)problema sa SS?posto imas iskustva s istim...
ja nisam,ali bih volio da znam neke simptome....za nedaj Boze....:icon_confused:

Frenkie-3B je napisao(la):
prejaka alfeta,bas joj je sve na svom mjestu svidja mi se pravo ;)

;)
 
Član
najbitnije da je akumulator extra, da imas ulja za pumpu od selespeeda, kad auto duze stoji i ujutro prvo paljenje treba sacekat da pumpa do kraja nabije pritisak pa tek onda upalit i ubacit u brzinu, ako nekad brzine kasne treba kalibraciju uradit, meni je otisla centrala i pumpa mi je bila slabija pa i nije mi bas uvjek extra radio

dok ti sve radi bez problema dobro je, cim se prvi put pokvari nesto u vezi selespeeda rjesavaj se auta, daces bruku para a neces ga napravit nikad, cudna stvar je taj selespeed poludi iz cista mira
 
Član
GTi_Freak je napisao(la):
najbitnije da je akumulator extra, da imas ulja za pumpu od selespeeda, kad auto duze stoji i ujutro prvo paljenje treba sacekat da pumpa do kraja nabije pritisak pa tek onda upalit i ubacit u brzinu, ako nekad brzine kasne treba kalibraciju uradit, meni je otisla centrala i pumpa mi je bila slabija pa i nije mi bas uvjek extra radio

dok ti sve radi bez problema dobro je, cim se prvi put pokvari nesto u vezi selespeeda rjesavaj se auta, daces bruku para a neces ga napravit nikad, cudna stvar je taj selespeed poludi iz cista mira



to sve tako i radim,i nije dosad bilo problema....mozda tu kalibraciju da uradim,jer mi fakat na nizim obrtajima kad saltam(oko2500-3500) sporo prebacuje u brzinu...a akumulator mi jeste slab,poprilicno....treba se to mijenjat...:lol:
a znas li jos gdje bi mogao,osim kod Hote, tu kalibraciju uraditi..?
 
Član
pa ne znam gdje tamo ima, iz travnika sam ja, na nizim obrtajima prebacuj na đojstik, a na volanu ide najbolje na visim obrtajima na otvorenoj cesti, po gradu je najbolje city svakako osim kad je brdo
samo taj motor sa selespeedom je extra vozit sto jest jest
 
Top