Ajmo pomoc oko novih felgi...

Ajmo pomoc oko novih felgi...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nexus je napisao(la):
ma etabeta stroj:icon_biggrin:

vrhhh ali pare su masne u igri... toliko su skupe da ih nebi imo srca na auto stavit nego u sobi ih drzo...

evo nasao sam u hr 330 erua po komadu :(

http://firma.hr/webshop/product.php?productid=16546&cat=0&page=4

a ove polirane 400

http://firma.hr/webshop/product.php?productid=16593&cat=0&page=5
 
Član
jesil gledao kakav je kvalitet EB-a? jel se skida ovaj lak, mene bi srce zabolilo da se kamencic zabije i zakaci malo felgu..
 
Član
ma ne dolaze u obzir eta beta nemam tolike pare... a oz je stari dobri kvalitet i duga garancija... ako se pocne gulit dobijem novu felgu :)

sta mislite o ovim zadnjim oz boticheli ?? meni su super... il da uzmem ove msw 12 ili msw 20 i gewinde...?? jer je razlika u cijeni tacno u jednim gewindama vmaxx
 
Član
od ovih ovde sto si postavio...zna se stare ali pouzdane oz canova:cool::cool::cool:

ove sve ostale imaju puno krakova i mislim da bi zatvorile auto...:icon_confused::icon_confused:

Pike Bannkrotiro:D:D:D
 
Član
em jeftin auto em jeftine dzidze??? shta mislite o ovim msw 12 ?? one su isto dosta otvorene i izgledaju velike na autu...
 
Član
ja imam msw12 17ke, felge su stvarno beton, u pokretu su ko u spotovima :D ja sam odusevljen i mogu ih samo pohvaliti..
 
Član
Treci post ove br.3 sila,jucer sam nesto slicno vidio na R32 u Doboju sa ovako nekim krakovima extra izgleda nekako dobro vece felge izgedaju sa puno ovih krakova,na tvom bi bile premocne jos crna boja auta..........;)
 
Član
fazon je shto ja hocu lak crne felge a ne matt i hocu da su diamond cut odnosno polirani rub i prednja strana a ne sivi... ove oz br 2 su sivi rub i one mat i ne ostavljaju dojam... ne presijavaju se na suncu itd i odma ispada losa felga... ova cijela linija x-line od ove 4 navedene sam otkrio da su takve stoga odustajem od njih... striktno zelim lakirane crne sa poliranim rubom...
da pojasnim ja hocu ovo kao sa ove slike lakirane da se presijavaju...
oxigin_dreizehn_black_full_polish.jpg

barracuda_tzunamee_higloss-black.jpg


a vidite sad ove one su mat crne i ovo shto je sivo i to je mat farbano u sivo a ne sjajno stoga ne ostavljaju dojam...
oz_adrenalina_schwarz_matt.jpg

oz_energy_schwarz_matt.jpg





a to su msw 12, oz canova.... ove baracuda tzunamee ne znam dali amer moze nabaviti ali i one su od 1600-1800 maraka... ove oxigen isto preko 1600... oz canova su oko 1500 ja mislim...

dok su ove msw 1100 maxx
 
Član
u principu su veoma dobre al koliko znam rade se samo u 8x17 varijanti i to bu brzo stradalo s mojim nacinom voznje jer su mi gume 215ke... jednom se presao sa 8j felgama i nebih vise hvala :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top