Ajmo pomoc oko novih felgi...

Ajmo pomoc oko novih felgi...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
ni ja takodze
nego govorim ti cisto zbog toga sto sam se ja zaj*ao, uzeo sam slicne felge, crno polirano, povalio se i j*at ga, stavim na auto a na autu ko k* izgleda, zatvore dosta, na kraju sam nove felge koje su 15-tak dana bile na autau prelakirao i sad su j*ene do bola :D
hocu reci pogledaj nesto svijetlije, silver ili bijelo nesto, jedino ako bas ne zelis nesto crno i ne upadno onda ok :icon_biggrin:
 
Član
nemam nishta ni sivo ni bijelo na autu tako da nemam niscim kombinovat... jedino crno i antrazit dolazi u obzir...
 
Član
na karaju cu sebi uzet felge svog zivota... jest da nisu ispod 500 km po komadu ako me prenese narucit cu ih pa makar crko..

Tettsut_X_black_450.jpg

Eta%20Beta%20X-Nero%2010x22%20%281%29.JPG


tacnije ove... :)

llantas-eta-beta-tettsut-x-s-black-225-40r18-hankook-k110.jpg



amere mozes li ovo nabavit??
 
Član
eta beta moja tiha patnja :D jedna felga je oko 350 eur 17ka..a sto se tice MSW-a, sta fali crnim poliranim? ja prezadovoljan sa njima.. pogotovo na tvoju boju ce leci perfektno!Ja bi 2 ili 4 te.. a eta beta imas lik prodaje na audi hr forumu 5000kn ja mislim
 
Član
prve ili trece ;)j*es cjenu kad je bal nek je i maskenbal namoj na tome stediti kad kupujes novo nekupujes svaki dan:icon_smile:
 
Član
eta beta su vrh vrhova al sumnjam da ih mogu dobit ispod 500 km po komadu... to je pre pre pre skupo... nema sanse...


a postoji i ova opcija... dobre stare msw 12... jest da su profurane malo al s njima ne mogu pogrijesit...

WEB_MSW12-Gross%20Black.eps.jpg



a i dobre stare oz canova bdc... njih kod nas jos uvijek niko ne vozi u gradu...

CANOVA-BD.jpg




a imaju i ove koje sam sasvim slucajno nasao i do sad su mi se najvise svidjele... zasjenile su sve ove ostale.... alu sumnjam da su ispod 450 km po komadu... izgledaju vrh

WEB_BOTTICELLI_MB_A.eps.jpg

WEB_Botticelli%20Matt%20Black_part1.jpg.jpg

WEB_Botticelli%20Matt%20Black_part2.jpg.jpg
 
Moj prijedlog od prve 4 ponude modela broj 2 ako imas pare sacekaj pa kupi, A eta beta su vrh i stvarno vrijede svake marke, jednom prlikom sam vidio zutog leona FR sa Eta Beta felgama sta rec nego da ti oci ispadnu :icon_eek: Tvoja ibica uma slicnu liniju mislim da bi to bio pun pogodak;)
 
Član
imam pare za sve sem etabete...


ove broj 2 super izgledaju na slici al kad sam vidjeo kako izgledaju uzivo na autu... ova crna boja uopste nije lak nego matt crna i ovo poliranog ruba je tako malo i mizerno da se ni ne primjetii... bit ce ko da vozim celicne felge nece doc do izrazaja dok se dobro ne zagledas.... s druge strane one su suplje previse a moj auto ima male diskove i nazad dobose tako da ce jadno izgledat ima da se vidi cijeli trap kroz njiih shto je smijesno na autu koji nema diskove velike...


ove zadnje boticheli oz su mi za sada favorit... al i one su oko 400+ km... koliko mi se isplati dat toliku lovu kad za te pare mogu uzet one br 1 i gewinde... ne znam jbg razbijam glavu vec 2 dana nikako da se odlucim ipak jednom kupujem felge i ne planiram vise a i 1500-2000 nije mala svota...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top