Ajmo pomoc oko novih felgi...

Ajmo pomoc oko novih felgi...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Slatke muke!:cool:
Teska odluka, ali neces se pokajati sta god da uzmes. Eto, izbaci 4.-e iz opticaja i biraj dalje.:cool:
 
ZELA GTI je napisao(la):
Broj 1,definitvno;)Naj moćnije su mi od svih ovih!Koje dimenzije misliš stavljati??Jeftine su,280 km:icon_rolleyes:

280KM jedna felga!

I meni su nekako trece najljepse, a od ostalih koje su dostupne, prve bih odabrao!
 
Član
almir_gr je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Broj 1,definitvno;)Naj moćnije su mi od svih ovih!Koje dimenzije misliš stavljati??Jeftine su,280 km:icon_rolleyes:

280KM jedna felga!

I meni su nekako trece najljepse, a od ostalih koje su dostupne, prve bih odabrao!

da 280 km po komadu i jako su povoljne... to me najvise vuce cijena... sutra idem kod amera u volan da vidimo shta i kako se moze... koje bi mogle najprije doc itd...
 
BHT Ovisnik
evo br.3

jj4qy8.jpg


samo racunaj da br.2 i br.3 sto sam uradio da je mnogo ljepse uzivo jer se ovdje ne vide diskovi i kljesta
 
BHT Ovisnik
br.2 malo jeftinije od br.3 ,da sam na tvom mjestu ako ih ima na stanju ja bi njih uzeo jer je fino otvore,al o ukusima se ne raspravlja:icon_biggrin:
 
moj glas ide za 2 ili 3 ali kako god neces pogrijesiti jer seat ti izgleda mocno sa crnim felnama!!!
ali nemoj jos stavljat felge dok ne pokrpe one rupe na cestama to ti opet dodje april ili maj
 
Član
broj 2 :icon_eek:
pa broj 1
zadnja opcija broj 3 previse su mi kichaste
moja misljenje
sretno;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top