Ajmo pomoc oko novih felgi...

Ajmo pomoc oko novih felgi...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ajde malo mi pomozite uzimam felge za koji dan treba da ih kaparisem i porucim pa me interesuje vase misljenje onako cisto ne mogu da se odlucim...

1.
MSW_20_5_Black.jpg


2.
WEB_ADRENALINA_MATT_BLACK_A.eps.jpg


3.
WEB_Force_Matt%20Black%20Diamond%20Cut_TEC_web.jpg.jpg


4.
WEB_LOUNGE10_Matt%20Black%20Diamond%20Cut_TEC_web.jpg.jpg




to je neshto o cemu sam ja razmisljao i shto mi amer iz volana moze nabaviti...

ove br3 su mi favorit al su 2010 model i tek u martu se pocinju pravit pa postoji mogucnost da do maja ih ne vidim ako ih sad platim... dodju oko 350 km po komadu

ove br2 su mi super dodju oko 330 km po komadu al su 2009 model

ove br1 su mi isto extra dobre al i one su oko 280 km po komadu znaci najpovoljnije al je problem shto mi ih super prijatelj ima na c4 citroenu... jest da nije u tz cesto taj citroen al opet bzvz iste felge imat...

shta vi mislite... ??
 
BHT Ovisnik
BR. 3
ali ako ih neces skoro dobiti,a planirao si ranije stavljati onda br.2 ,ibizi bi super legle,a nisu bas viđene:cool:
evo na brzaka
fw3sqr.jpg
 
Član
zaboravio sam napisat i ove 4 su 2010 model pa je pitanje do kad bi mogla bit isporuka...

amer kaze da ako se pocnu radit od pocetka marta da bi do kraja marta mogle bit u ispostavama za pokupit tako da bi do aprila mogle bit na autu... malo mi je to nevjerovatno brzo... ipak nisu ni poceli sa izradom...
 
Član
Broj 1,definitvno;)Naj moćnije su mi od svih ovih!Koje dimenzije misliš stavljati??Jeftine su,280 km:icon_rolleyes:
 
Član
mozel mi neko ubacit ove br 3 na ibizu moju :)

picture.php


ovo su br 1 17 na ibizi bez spustanja... gume 205 40 stim da bi kod mene bile 215 40...

picture.php


evo ista kad je spustena lowtech 45/45 kakve cu i ja uzet...
 
Član
4 ne znam cijenu tu je izmedju 330-350 km... cijena je za 7x17 5x100


meni su ove 4 totalno monotone...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top