Adria 402 Cup 2011

Adria 402 Cup 2011

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jel se zna ista ko radi dB...pravila? event u BL...sedmi mjesec...to me konkretno interesuje...
ima jos nekih mjesec dana do toga,mislim da je vrijeme da se nesto konkretnije napise... :icon_rolleyes:
 
Član
marko_v je napisao(la):
jel se zna ista ko radi dB...pravila? event u BL...sedmi mjesec...to me konkretno interesuje...
ima jos nekih mjesec dana do toga,mislim da je vrijeme da se nesto konkretnije napise... :icon_rolleyes:

Vidis da niko nista nije javio za mostar,a ne za BL:icon_rolleyes:
 
Član
Mostar ide definitivno 10.07. Obavjest o detaljima danas /sutra. Uglavnom smanjićemo startnine i uvesti još neke novosti.
 
Član
Octane je napisao(la):
Mostar ide definitivno 10.07. Obavjest o detaljima danas /sutra. Uglavnom smanjićemo startnine i uvesti još neke novosti.

niste mogli u junu nista..u to doba pola raje ide na more a 7 dana kasnije gradiska
 

IGY

Član
pisite vi to da je propalo, pola vam ljudi koji su iole ozbiljniji vam nece doci jer niste profesionalni nakon par mjeseci sto su se vodi9le teme i pitanja po forumu vi sad javite kad je i sta je, i to za utrku koja je sedmicu prije race-a u gradisci koju organizuje vec provjerena ekipa koja pravi ludilo, mislim da ce tesko neko ko vozi brze klase doci jer nedce riziovati neki kvar pred puzno puno bolju utrku, kako god sretno vam bilo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top