Adria 402 Cup 2011

Adria 402 Cup 2011

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iste su klase vec par godina, vjerovatno kao i do sad, bude klasa 17 il tako nesto i brze od toga...
 
Konačno neke dobre vijesti, ljudi su već gladni utrka i mislim da će posjećenost biti ogromna, samo kad bi bilo moguće malo ranije početi sa oglašavanjem ;)
 
Član
da je napraviti neke plakate ili nesto slicno kako bi ljudi mogli u prolazu kroz grad vidjeti kad se odrzava street;)
 
Član
Bice sve obavijesti i plakati... ;)

a sto se tice cijene... mislim da je na mjestu, veca kotizacija veca nagrada... ko zeli vozit ce ;)
 
Administrator
odlicne vijesti... svima onima koji ce ucestvovati u takmicenjima ove sezone puno srece, a organizatorima takodjer...
 
Član
Aditas je napisao(la):
Bice sve obavijesti i plakati... ;)

a sto se tice cijene... mislim da je na mjestu, veca kotizacija veca nagrada... ko zeli vozit ce ;)

Upravo zato je i veća kotizacija jer se od nje formira nagradni fond a treba na neki način privući i ljude iz okruženja.

Idemo... uskoro će biti novih obavještenja!
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Uz ovoliku kotizaciju ću da dođem kao gledatelj.

Mora i to neko da bude..;) šalim se.. ovo je ipak takmičenje širih razmjera tako da i startnina ne može biti lokalna. Što neki rekoše nekima je i 10eur puno a nekom ni 100eur nije. Ovo je zlatna sredina koja nikom nije previše tj. ko voli trke i ima spreman/konkurentan auto će da dođe da se druži ili učestvuje ili nešto treće. Ipak je to 6 eventa , ništa strašno za cijelu godinu.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
mirzzaa je napisao(la):
kome je puno para ima vremena do tad.. od danas neka pocne skupljati svaki dan po 2km i do sr imace 130km. znaci ostaje i za prijave i za goriva :icon_smile::icon_smile:

Odakle mi svaki dan 2KM?:D

Da imam malo konkurentniji auto, možda bih se i prijavio, ovako,...?!
Nego, hoće li biti 17 klasa?

Još uvijek se razmatra dali će biti posebno klasa 17 ili će se raditi samo klasa 16+. U sledećih 7-10 dana ćemo objaviti finalni pravilnik pa će se znati!
 
Legend
SVAKA CAST MOMCI... Puno srece zelim... ;););)

... vidimo se vjerovatno na nekim od navedenih lokacija ... :cool::cool:
 
Član
Oticu u Osijek platiti startninu 30 eura, platiti ulaz 3 eura, potrositi na gorivo 50 tak eura i to nije skupo a skupo je pred kucom platiti 40 eura. Bilo kako bilo ideja odlicna nadam se da ce i realizacija biti takva !
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Zar Gera nije mogao srediti bar jednu u Sarajevu :icon_question:

Prijatelju kako god da se okrene nema lokacije u SA dabi se trka napravila na normalnom i bezbjednom nivou. Naravno to ne znači da se od toga odustalo čak štaviše ali u ovoj sezoni trke u SA ipak neće biti.

retro je napisao(la):
Oticu u Osijek platiti startninu 30 eura, platiti ulaz 3 eura, potrositi na gorivo 50 tak eura i to nije skupo a skupo je pred kucom platiti 40 eura. Bilo kako bilo ideja odlicna nadam se da ce i realizacija biti takva !

Potrudićemo se da svi budu zadovoljni!!!:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top