Adria 402 Cup 2011

Adria 402 Cup 2011

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da krenemo ;)

Ove godine Racemasters, Racing team i AUTO Media Group organiziraju

Adria 402 Cup '11, koji podrazumijeva Street Race utrke, dB drag i Styling Show.

Donosimo preliminarni kalendar ovih manifestacija:

- Mostar 12.06.2011.

- Banja Luka 9-10.07.2011.

- Beograd 07.08.2011.

- Podgorica 28.08.2011.

- Tuzla 11.09.2011.

- Tuzla 09.10.2011.

Kotizacija za SR takmičenje je 40 €, a za dB i SS po 20 €.

Nagradni fond će biti raspoređen na sljedeći način:

SR: 1. mjesto 100 % od ukupne kotizacije (podjeljeno po klasama)

dB i SS: 1. mjesto 50 % (po klasama)

2. mjesto 30 % (po klasama)

3. mjesto 20 % (po klasama)

--------------------------------------------------------------------------------
 
Član
KONACNO opet Beograd! Zna li se gde ce biti race, dali na ulicama Novog Beograda ili u Batajnici na aerodromu?
 
Početnik
BoosT666 je napisao(la):
Woooooooohoooooooooo Eo mostaru malo zivota opet ala ce se trest sve :D


jebiga Kico pocni vec sada onda informairati ljude. a ne da citav grad nema pojma da trke ikako ima..

a trest ce se, od mog launch control-a :icon_biggrin: :D
 
Član
oprostite... jedno pitanje

Auto Media Group - to je pod pokroviteljstvom gospodina Mirko Greha ?
 
Početnik
mislim da rade zajedno DRAG MASTERS BANJA LUKA, Racing Team SARAJEVO, i Gera (kako se vec zove organizacija ne znam tocno)

mislim da nema potrebe siriti unaprijed odmah neki negativan stav. koliko znam da ce svi zajedno pokusati uraditi stvarno dobre utrke. uostalom, osim tih utrka, drugo nista i nemate u BiH...
 
Član
nisam mislio siriti negativan stav, htio sam reci samo da gosp. Mirko pored dosadasnjeg iskustva u organizovanju auto trka s gore navedenim ostatkom organizatora moze puno toga da grubo napisem, nauciti, i ukoliko se desi najgore, moze sam toga dosta integrisati samostalno u svoj neki kasniji vid takmicenja .

Ljudi se mjenjaju stoga mislim da je grupacija AMG krenula odlicnim koracima.
 
Član
Ako uzmem jedan auto koji planiram, bg i tz oba, abd;) Samo jos kad bi neko rekao koje klase imaju i po kojim pravilima se vozi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top