ABS, ASR, ESP itd. u zimskim uslovima

ABS, ASR, ESP itd. u zimskim uslovima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ne znam je li vec bilo nesto slično.
Je li bilo situacija tokom ovih dana gdje ste vas je ljubimac podsjetio da ima ova čudesa.

Ja sam jutros bezuspješno pokušao da "bacim cvil na ledu" što bi rekli, ali sam jednom uspio zanijeti zadnji dio sa ručnom, (možda ona ima prvenstvo u smislu da ESP ne moze odblokirati točak ako je aktivirana ručna). Ali sam primijetio kako je blokirao i prednje.

Sve u svemu, trudi se :icon_smile:
 
Član
RE: ABS, ASR, ESP itd. u zimkim uslovima

Bogami nema sanse da mi zanese. ESP je cudo ;) nit mi proklizava nit ista
 
Član
ja vec 5 godina vozim dzipa, i svi o zimi pricaju o tome kako se tesko popet...
UZBRDO SMIJEM SVUDA, samo treba imat petlju pa se spustit, dzaba redukcija, dzaba sve, kad se usanka nizbrdo, samo gledaj u sta je mekse udarit pa gadjaj u to :cool:
 
Član
hah, koja je men ovo glupost kad kaze da nemoze na ledu zaslajfat, pa stisni gas pa ce slajfati i zadnjim hahha, i što se toga tiče ESP ASR ***** palac nece vas okrenuti ako je cisto i ako idete 20km/h a bgm mene je sad sa svim tim kurcima okrenulo da se ni snaso nisam ;)
 
Član
I kod mene ESP ne da zašlajfat , odma propadne gas. A sto se tice njega, skoro pred zimu mi je spasio glavu, dupla krivina, prva kisica, masno, samo zadnj kraj izbaci i tamo i vamo i smirim ga, sto je najgore 2 kola u susret bila. I tacno sam osjetio kako blokira po jedan prednji tocak da ispravi auto.
 
Član
Možete vi pričati što hoćete, ali te skraćenice imaju svoju funkciju, i nebi bezveze bili u autu... meni je ASR spasio glavu pri spuštanju niz Ivan
 
Član
od tih dziza imam abs, to nemam sta objasnjavat, al po ovom vremenu ja se ne oslanjam na ta pomagala(hocu da kazem da se trudim da ne zatrebaju), vozio sam par auta sa esp.om i djeluje da je dobra stvar..
 
Član
S@jko je napisao(la):
I kod mene ESP ne da zašlajfat , odma propadne gas. A sto se tice njega, skoro pred zimu mi je spasio glavu, dupla krivina, prva kisica, masno, samo zadnj kraj izbaci i tamo i vamo i smirim ga, sto je najgore 2 kola u susret bila. I tacno sam osjetio kako blokira po jedan prednji tocak da ispravi auto.

ASR ti to ne da a ne ESP. ESP ti je za ovo drugo sto si naveo.
 
Član
Pa dobro, al u neku ruku cim oduzme gas nema ni šlajfanja. a kako imaju dobre strane tako i loše, kad krene da gori lampica sama, pa ganjaj senzore špulne, jebada živa.
 
Član
ABS ti je ovoo http://www.youtube.com/watch?v=hnjszE3NS9E

ESP ti je ovo http://www.youtube.com/watch?v=cIxeIKYEU-Q

pogledaj do kraja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top