7.VW Tuning Show Karlovac

7.VW Tuning Show Karlovac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ja cu najvjerojatnije ici samo ak nebudem taj dan nes sa skolom imao al mislim da 85%..bio mi je frend i kaze da je super stoga sam pohvale..ja dolazim u bhtuning majci..hahahahha
 
šteta je ne otić tko može al čovjek nikad nezna šta ga čeka evo prerkosutra sam trebo na vw meet u split sve dogovorio sredio kad gripa i upala već tri dana 39 ne ustajem iz kreveta :icon_sad:
 
Član
Ja vozim vw vec dugo i jos nisam nikako uspio otici na neki meet.
Razlog je kao i kod svih - obaveze ovo ili ono ili sta vec....
Ali pratio sam redovno na njihovom vwcroatiaclub forumu te skupove
i organizovani su na extra nivou - bar sudeci po slikama i komentarima.
Pa stvarno ko moze otici neka ode jer nece zazaliti sigurno.
Sto se datuma tice oko kog se polemisalo u proslim postovima i ja koliko
se sjecam da sam procitao na vwcroatiaclub.com da je 12-14
Ali sa sigurnoscu ne znam a i ne mogu provjeriti posto im je forum
nesto "u kvaru" zadnijh dana . Zna li ko sta im je sa forumom?
 
Administrator
gledat cu nekako da odem do tamo:icon_biggrin: svakako imam gdje i prespavat kod rodjaka:icon_biggrin: bilo bi fino otici na to:cool:
 
Član
vezano za forum,valjda im uvijek ne radi par dana u ovo vrijeme,isteko hosting ii sta vec.. I ja sam konto ici na ovo,ali brate 500 km :p Ako bude sta organizirano iz sarajeva da krenemo,mozda bi i isao...
 
Legend
prosle godine mi je ekipa sva isla,a ja ispite imao :icon_sad:
nadam se da me nece potreft sad...... inace idem abd

evo jedan dio....kako im je bilo .....i na kraju je AMK Auto-Sport CAZIN pokupio pofino pehara...

samo par auta....
ehhvk3.jpg


1zg589.jpg


a evo i samo nekih od ekipe AMK Auto-Sport CAZIN
2dkn86d.jpg
 
Član
ovo se ne smije propustit...ja svake godine gore al jos nikad s svojim golfom ove abd se vidimo opet....poprilican broj golfista iz rijeke ce bit gore..pozz
 
Član
samo nek neko stavi kad se sazna gdje ce biti??????? I STA MISLITE KOJI JE DAN BOLJE OTIC??jer ja mogu samo jedan dan seb odvojitii?? haj de ko zna nek kaze kad je bolje?? :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top