7.VW Tuning Show Karlovac

7.VW Tuning Show Karlovac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma uglavnom da see idee,pa sad kako i skim nije vaznoo..jer ljubav prema VW je neopisiva:icon_smile:
to se nemoze opisati,,biti na jednom mjestu gdje su svii ljubitelji VW-a---

pozzzz


Dzeki a mi se vidimo, neznam jos ko ide,al ja idem abd,i ovaj momak Malik...
Nemojte piti kahve gore,navratite na Stari Grad i cekat ce vas kahva..Mi castimoo...Popijemo i picimoo za Karlovac ako se slazetee..Tako im recite...I onda cemo snimati polazak maloo itd..Da se napravi jedan dvd dobar o nama;)
 
Član
Trebao bih poslati zamajac za Karlovac, ko će ići gore da bi mogao to ponjeti , ja bih mu poslao brzom poštom ?

Hvala
 
Ja ti se sutra javimmm,bio sam danas kod tebe kod kuce al "hrkao si":icon_biggrin:
Sutra cu javiti ovima par ako ce ici da vas negdje sacekamoo...
Ako ne,sta bi..idemo ja i malik 99%....
Edis nije gotov sa poslom pa i kod njega je:icon_question:
Al sta je tu je,idemoo mii...Nemozemo nikog tjerati...
Mislio sam da vas cekamo na starom gradu,tj docekamo vas kaficom i onda da krenemoo...Ako vam pase??
Ili samo da cekamo negdje usput pa krenemo...Kako hocete..
 
Član
black_devil je napisao(la):
Ja ti se sutra javimmm,bio sam danas kod tebe kod kuce al "hrkao si":icon_biggrin:
Sutra cu javiti ovima par ako ce ici da vas negdje sacekamoo...
Ako ne,sta bi..idemo ja i malik 99%....
Edis nije gotov sa poslom pa i kod njega je:icon_question:
Al sta je tu je,idemoo mii...Nemozemo nikog tjerati...
Mislio sam da vas cekamo na starom gradu,tj docekamo vas kaficom i onda da krenemoo...Ako vam pase??
Ili samo da cekamo negdje usput pa krenemo...Kako hocete..

ma sacekajte nas negdje usput i idemo
 
dzekigold je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
Ja ti se sutra javimmm,bio sam danas kod tebe kod kuce al "hrkao si":icon_biggrin:
Sutra cu javiti ovima par ako ce ici da vas negdje sacekamoo...
Ako ne,sta bi..idemo ja i malik 99%....
Edis nije gotov sa poslom pa i kod njega je:icon_question:
Al sta je tu je,idemoo mii...Nemozemo nikog tjerati...
Mislio sam da vas cekamo na starom gradu,tj docekamo vas kaficom i onda da krenemoo...Ako vam pase??
Ili samo da cekamo negdje usput pa krenemo...Kako hocete..

ma sacekajte nas negdje usput i idemo


ok,nije problemm..Cekat cemoo vas ondaa,odmah kraj granice..Ok? na onom prosirenju...
Pozzz
 
dzekigold je napisao(la):
mi krecemo oko 7h ujutru pa nek ovi iz bihaca dođu kod nas na OMV benzisku
reci cu ovom kolegi da cete biti tu,on ce doci iz bihaca sa bijelim audijem 80,crn krov,uglavnom znat cete da je jedam od vas:cool:-eto toliko samo da ga najavim da nebi rekli ko je ovaj.jel ok??
 
Član
abdulmalik je napisao(la):
dzekigold je napisao(la):
mi krecemo oko 7h ujutru pa nek ovi iz bihaca dođu kod nas na OMV benzisku
reci cu ovom kolegi da cete biti tu,on ce doci iz bihaca sa bijelim audijem 80,crn krov,uglavnom znat cete da je jedam od vas:cool:-eto toliko samo da ga najavim da nebi rekli ko je ovaj.jel ok??

ok
 
Sutraaa Dzeki javi kad kreness..Nece od nas niko icii.Nego ja i Malik samoo.. i dogovorili smo se da idemo sa njegovom mk3 bjelom...pa samo javii kad krenes pa cu ja reci gdje mi cekamo...oki?? i kako bi izveli da nekako idem sa nekim prvim ili drugim da snimammm sve..jer cu praviti dvd...
I da jos da recem sad sam bio u Karlovcu,vrjeme odlicno nadam se da ce nas i sutra posluziti...
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top