7.VW Tuning Show Karlovac

7.VW Tuning Show Karlovac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.


12. do 14.06.2009 godine se odrzava 7 VW tuning Show


Ajd hoce li tko doci..?Ja idem 99%,nece me valjda nista spreciti, Nedaj Boze da bude sta..
Jedva cekam ovaj dan..Jer predobro bude..Svaka im cast za organizaciju..
Prosle godine je i Colonia gostovala:cool:
 
planiram ići na vw meet u split i kad se vratim ističe mi registracija a sa samim istekom rege je u plani novi projket na mom golfiću pa ako uspijem sve sklopit do vw showa u karlovcu i regam auto naravno da idem al šanse su vrlo male za odlazak :icon_sad:
 
Član
to se nesmije propustiti,jucer u mostaru na pisti sam bio sa kolegom iz mostara i rekli su mi da nece moci ici i bas mi je zao zbog toga jer su mene prosle god poveli jer je moje auto bilo u kranku ali ja se nadam da ako sve bude ok ja idem i ove godine.
 
Član
PROGRAM 6. VW TUNING SHOW 2008 WWW.VWTUNINGSHOW.COM

6.6. PETAK

16.00-21.00 DOLAZAK I PRIJAVE VOZILA
17.00 WARM UP DJ GIGO
18.00 PARTY DOBRODOŠLICE..
21.00 KONCERT «COLONIA»
RESIDENT DJ GIGO

7.6. SUBOTA

- DOLAZAK I PRIJAVE OD 7.00 DO 12.00
- PRIJAVE ZA OSV (vožnja spretnosti POLO CUP) DO 13.00 VWCC INFO PULT
- PRIJAVE ZA PALJENJE GUMA DO 15.00 VWCC INFO PULT
- 13.00 POČETAK PROGRAMA
- 14.00 -15.00 OSV (vožnja spertnosti POLO CUP) 1.vožnja
- 16.00 -17.00 OSV (vožnja spertnosti POLO CUP) 2.vožnja
- 17.30-18.00 TAKMIČENJE U PALJENJU GUMA
- 19.00-20.00 OSV (vožnja spertnosti POLO CUP) 3.vožnja
- DB CUP
- IZMEĐU TAKMIČENJA ANIMACIJSKI PROGRAM, HOSTESE, NAGRADNE IGRE
- DJ GIGO
- DJ JO
- DJ INDEPENDENT RnB
- D.R.C.
- BRAZILSKE PLESAČICE
- TRIO ROCK BAND
- SPACE COOKIES
- MISS VWTS I MISTER VWTS
- SEXY CAR WASH
- DANCE PARTY BY NIGHT
- HUMANITARNA TOMBOLA
- VWCC ARTIKLI
- BOGATA UGOSTITELJSKA PONUDA

8.6.NEDJELJA

- DODJELA PEHARA ZA STYLE u 11.00

U sklopu eventa će biti postavljen VWCC INFO PULT gdje će naši članovi moći dobiti sve informacije vezane za klub i event. Biti će moguće da članovi podignu člansku iskaznicu ako je do tada nisu dobili a popunio je upitnik (uz predočenje uplatnice plaćene članarine). Također je moguće i učlanjenje na licu mjesta. Kotizacija za susret iznosi 100 kn, za članove 50 kn (uz predočenje članske iskaznice), te se dobiva prigodni paket. Postoji mogućnost kampiranja, a isto tako i iznajmljivanje soba. Za sobe se treba ranije najaviti kako bi se mogle rezervirati pogledati na WWW.VWTUNINGSHOW.COM Već je dosta upita pa požurite. Sobe se nalaze u blizini održavanja susreta. Na INFO PULTU su prijave OSV. VWCC je osigurao automobil za ocijensko spretnosnu vožnju, no nije isključena mogućnost vožnje vlastitim automobilom. Akreditacije će biti poslane na adresu medijske kuće. Oni koji je nisu primili mogu je podići na info pultu.

Za vrijeme trajanja VWTS-a, dopušteno je:

- prezentirati u cijelosti vozilo, klub ili team u kojem je modificirano vozilo, sa svim vrstama promotivnog materijala
- urediti prezentacijski prostor

... nije dopušteno :

- NEKONTROLIRANO PALJENJE GUMA (osim u organizacij VWCC-a na za to PREDVIĐENOM mjestu)
- NEKONTROLIRANA BRZA VOŽNJA U SKLOPU EVENTA
- ISTICANJE SPONZORA BEZ ZNANJA ORGANIZATORA EVENTA

Svoje prijave pošaljite najkasnije do 05. lipnja 2008. ispunjavajući upitnik na WWW.VWTUNINGSHOW.COM kontakt osoba MIRO +385 (0) 98 246625
 

IGY

Član
vrijedilo bi otici
js da iz Sarajeva ima oko 470 km do tamo
ali sta je tu je
ima neko od VW-ovaca da bi iz Sa isao:icon_question:
 
Legend
ja ako zavrsim sa faxom do tad, idem 100% :cool::cool::cool: nadam se da ce ovi zavrsni ispiti prije proci..

nego gore na plakatu pise 12-14 a nivo je postavio od 6-8 pa koji datum je pravi ? :D
po kalendaru, 6,7,8 (sub,ned,pon)
 
Član
Pravi termin je 12-14.06.2009 ko je god u mogućnosti šteta je propustit bio sam dvije zadnje godine i organizacija je odlična, ove godine nažalost nisam u mogućnosti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top