7.VW Tuning Show Karlovac

7.VW Tuning Show Karlovac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Audi RS je napisao(la):
mislim lokacija gdje je to u kralovcuu??? znal se da znam doc do tamo :)

izvolite:D

http://www.vwtuningshow.com/images/ruta.jpg

nece to belaj biti pronaciii...ako vidis kakvog VW po gradu pici za njim i on te vodi do korane:D:D:D
 
Član
Ja bio na Opel Tuning show gore, sad se vratio....
ppprrrreeeeddddoooobbbrrroooo:icon_smile:
Samo mogu preporučiti svima da ne propuštaju takve stvari.
Sad odo spavat.
Pozz od Opel Tim-a BiH;)
 
Član
e jebemu sve kako mi je krivo sto ne mogu, ispiti mi odma sljedece sedmice u pon pa na dalje, steta :( fin provod
 
Član
http://www.opelteam.ba/Karlovac2009.htm
evo linka pa ko hoće nek pogleda kako je to bilo gore, da znate šta vas čeka ko ide, hehehe:cool:
 
oo znamooo kako jee...hehe..VW je dosta jos bogati program..
i drago mi je sto vas je Maid ugostio na Starom Gradu(Velika Kladusa) dobro se sjetioo...
I nadam se da vam se svidjeloo...i da ce te doci kad bude kod nas neki skup...
 
Član
black_devil je napisao(la):
oo znamooo kako jee...hehe..VW je dosta jos bogati program..
i drago mi je sto vas je Maid ugostio na Starom Gradu(Velika Kladusa) dobro se sjetioo...
I nadam se da vam se svidjeloo...i da ce te doci kad bude kod nas neki skup...

naravno, dobro druženje se ne propušta;)
 

Ado

Član
ja sam vozio vw sve do ove godine i nikad nisam otisao na meet sad sam uzeo renault i idem u subotu milion posto,aBd:)
 
Vidimo se onda u subotu...Jos kontam sta cuu..Ili svojim autom ili sa Abdulmalikom sa foruma,pa da onda napravim jedan dobar dvd..da snimam polazak dolazak i tamo maloo...i da imam dvd jedan onoo bas po mom ukusu :icon_smile:
Jos razmisljam....:icon_rolleyes:
 
Član
black_devil je napisao(la):
Vidimo se onda u subotu...Jos kontam sta cuu..Ili svojim autom ili sa Abdulmalikom sa foruma,pa da onda napravim jedan dobar dvd..da snimam polazak dolazak i tamo maloo...i da imam dvd jedan onoo bas po mom ukusu :icon_smile:
Jos razmisljam....:icon_rolleyes:

Mi smo isto radili... mijenjali se za volanom, snimali... slikali... sve se stigne, samo dobar san vam treba i dobra volja, ostalo sve super bude. Vraćali se 13 sati do Jablanice haha svako naseljeno mjesto smo kafe ispijali :D

Nemojte propustiti, ko god može tamo da ode, neka ode... mi uzeli pehar za najbrojniji klub koji je došao van HR.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top