********

********

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

pu! jesam lose srece brate dragi :D ... ako slucajno gdje naletis na zeljezne branike (kompletne sa plastikama) javi mi svega ti ... a kec ti je stvarno ;) ...
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

ArminM je napisao(la):
uh na slickovima ce to biti druga prica, sretno esso;)

Dabogda al eto... Nema pravih rezultata bez LSD diferencijala al hajd, da probam sta daju i ti slickovi
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Ovaj ti je sad boja perverzija ne kontam sto hoces da farbas bas dobro izgleda ovako bar meni :)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

GaRGa je napisao(la):
Ovaj ti je sad boja perverzija ne kontam sto hoces da farbas bas dobro izgleda ovako bar meni :)

Ma ista boja ostaje, plan je samo osvjezenje. Ima par packica na limu koje kontam da sredim pa necu da radim fleke nego bi ofarbao komplet auto da sve bude cakum pakum, al to mozda nekad iduce godine ;)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

anes golf je napisao(la):
jesi li zadovoljan s stopkama..

Nisam ih jos ni vidio :lol: Kod Alena su a ja sam se frisko vratio sa puta pa tek trebam otic do njega da ih pokupim. Uglavnom, hvala sto si nam iskopao dijelove i sto si nam posredovao u trgovini ;)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

esso_sa je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
jesi li zadovoljan s stopkama..

Nisam ih jos ni vidio :lol: Kod Alena su a ja sam se frisko vratio sa puta pa tek trebam otic do njega da ih pokupim. Uglavnom, hvala sto si nam iskopao dijelove i sto si nam posredovao u trgovini ;)
nema na cemu tu smo da se pomazemo ..........;):icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top