********

********

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

esso_sa je napisao(la):
MADA FAKA je napisao(la):
nadam se da se vidimo ove godine negdje na stazi!
ak ne makar u birtiji!;)

Naravno ! Lijepo bi bilo da se upoznamo i da kojim picem ugasimo vatru buknulu nakon nasih par prepucavanja ovdje po forumu ;)


ja se isto nadam i bilo bi mi drago!
nadam se da cu stici dovrsiti auto jer sam narucio jos brdo nekih stvari pa cekam posiljku!
ja sam prepucavanje zaboravio,ustavri tko se prepucavo;)
budemo si popili cugu cim se vidimo:icon_smile:
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

odlicno esso fkt je kec prelijep jos pogotovo kad bude gotov taj projekt limarija onda ce da bude perfektan, samo jel postoje sanse da se ovaj hladnjak stavi negdje na neko mjesto npr ispod maske ali da bude efikasan kao i na mjestu gdje je sad, nije lose ni ovako ali...
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

s1ck je napisao(la):
odlicno esso fkt je kec prelijep jos pogotovo kad bude gotov taj projekt limarija onda ce da bude perfektan, samo jel postoje sanse da se ovaj hladnjak stavi negdje na neko mjesto npr ispod maske ali da bude efikasan kao i na mjestu gdje je sad, nije lose ni ovako ali...

Za hladnjak nema mjesta nigdje drugo a ovo mjesto sam namjerno odabrao jer je tako nekad bilo na kecevima koji su se vrtili po trkama u proslom vijeku itd... U prevodu, i to je detalj koji pored svrhe ima veze i sa istorijom ;)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

esso_sa je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
odlicno esso fkt je kec prelijep jos pogotovo kad bude gotov taj projekt limarija onda ce da bude perfektan, samo jel postoje sanse da se ovaj hladnjak stavi negdje na neko mjesto npr ispod maske ali da bude efikasan kao i na mjestu gdje je sad, nije lose ni ovako ali...

Za hladnjak nema mjesta nigdje drugo a ovo mjesto sam namjerno odabrao jer je tako nekad bilo na kecevima koji su se vrtili po trkama u proslom vijeku itd... U prevodu, i to je detalj koji pored svrhe ima veze i sa istorijom ;)

a razumijem, nisam ni mislio da lose izgleda, vec onako je izgledao kao sasvim obican usminkani kec :icon_biggrin:
ovo vec ulijeva strah onome ko stane pored tebe na semaforu (gradskom)
:lol:
sve pohvale jedva cekam da vidim malu stopu :cool:
 
Legend
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

odlicno izgleda, ja bih mozda ovaj hladnjak "sakrio" malo iza tablice, siguran sam da bi dobijao dovoljnu kolicinu traka, sada ne izgleda vise onako "pitomo" u retrovizoru :icon_smile:
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Super si odradio golfa svaka cast za ulozeni trud,sretno u daljem radu. ;)
 
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

:cool: opasan auto nemam druge rijeci ;) ovaj hladnjak je bas ovako super na mjestu lijepo se uklapa sa metalnim branikom, zadnji kraj stara tipa je pun pogodak na ovo sve ;) Svaka cast na cijelom projektu auta.
 
Legend
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

svaka cast , ne znam sta da kazem ,..... ganjas SR , pokazao si da imas znanje,a sto se tice sezone,gust je gust ...to je samo dodatni ćejf , ako stignes ok ,a ako ne opet se mozes zezati na cesti "ako te ko naljuti " :cool: :cool: :lol:
 
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

kec je mastan,bas mastan...jedan od mojih omiljenih auta na sceni,volim inace naduvane motore,a pogotovo kad su i lijepo upakovani...
svaka cast,nek te sreca i novcanik u buduce sluzi ;)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

enesss je napisao(la):
svaka cast , ne znam sta da kazem ,..... ganjas SR , pokazao si da imas znanje,a sto se tice sezone,gust je gust ...to je samo dodatni ćejf , ako stignes ok ,a ako ne opet se mozes zezati na cesti "ako te ko naljuti " :cool: :cool: :lol:

Da ti iskreno kazem, kad bi imao malo normalnije uslove, npr normalna radionica gdje bi mogao lakse sarafat auto a ne obicna garaza u kojoj nemam ni struje (kao sto je to slucaj sada) i malo bolja finansijska situacija, najradije bi se oprobao na brdu.... *ebo me gasanje na pravcu....
Ipak, kad nemam nista od pomenutih "pozeljnih" uslova, ostaje mi da ovako pomalo sarafam, vozikam se za svoju dusu i nekad odem na koju 402m trku ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top