********

********

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

svaka cast esso ti to radis bas kako treba imas zivaca i znanja jos pogotovo mi je drago sto je kec u pitanju (s metalnim branicima :cool:) samo ja sam non stop po gradu-na cesti a ovog tvog golfa sam samo jednom vidio na cesti dosad, voza li se uopste:icon_question:
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

s1ck je napisao(la):
svaka cast esso ti to radis bas kako treba imas zivaca i znanja jos pogotovo mi je drago sto je kec u pitanju (s metalnim branicima :cool:) samo ja sam non stop po gradu-na cesti a ovog tvog golfa sam samo jednom vidio na cesti dosad, voza li se uopste:icon_question:

Iskreno, jako rijetko. Zimi se nikako ne voza a ljeti se uglavnom vozam na motoru (koji je inace moja primarna ljubav).
Keca izvucem onako povremeno, kad idem negdje van grada, ili na kakvu trku ili kad nije pretjerana guzva po gradu pa mogu na miru da odmeracim.... Nedjeljom poslije podne me uglavnom mozes srest negdje na cesti

Sad sam se citav vikend vozikao, cudo me nisi gdje upratio
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

esso_sa je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
svaka cast esso ti to radis bas kako treba imas zivaca i znanja jos pogotovo mi je drago sto je kec u pitanju (s metalnim branicima :cool:) samo ja sam non stop po gradu-na cesti a ovog tvog golfa sam samo jednom vidio na cesti dosad, voza li se uopste:icon_question:

Iskreno, jako rijetko. Zimi se nikako ne voza a ljeti se uglavnom vozam na motoru (koji je inace moja primarna ljubav).
Keca izvucem onako povremeno, kad idem negdje van grada, ili na kakvu trku ili kad nije pretjerana guzva po gradu pa mogu na miru da odmeracim.... Nedjeljom poslije podne me uglavnom mozes srest negdje na cesti

Sad sam se citav vikend vozikao, cudo me nisi gdje upratio

znaci nedelju upalim auto i vozikam se po gradu necul gdje sresti :lol:
ma to je gust nedeljom nije guzva na cesti moze se i stisnuti :cool:
 
Legend
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

ma daaaj,..... nema sa tobom i kecom zezancije bogam , svaka cast za znanje ...ulozeni novac,rad i trud , velika je to sila u mk1 , mogu misliti kako se rita :lol:
svaka cast opet , nadam se da cu imati prilike vidjeti golfa u gradiskoj ;)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

enesss je napisao(la):
nadam se da cu imati prilike vidjeti golfa u gradiskoj ;)

Pa ako stignem zavrsit mehanizam za saltanje (sad nemam ni saltebla:D), sasvim sigurno da cu doci u Gradisku !
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

esso_sa je napisao(la):
Na EBC-u smo krenuli sa postavkama nizeg boosta pa lagano podizali. Tako je na 0,7 bar-a sa totalno uzarenom masinom,intercoolerom i zrakom u prostoriji izbacio 235 ks i 353 Nm.

Finalno je nariktan na 1.1 bar-a i na tom pritisku je izbacio......nek ipak ostane tajna, da imate sta da dumate :D

Jesi pica :D za 0.4 bar increase konzervativno cu da procijenim 290-300 whp? :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

ja sam bio ubjedjen da si ti prije ovoga imao bar 230-240 konja kako je slajdro :)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

dobra masinka, jedva cekam da je vidim na stazi, sigurno ce rezultati doci cim prije:cool:
 
Legend
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

koliko god se ne slazemo u nekim stvarima, massive respect za auto..
svidja mi se sto nisi napravio auto od 300ks, sa dobosima nazad kao 80% "trkaca"

sad samo pun, i nadam se da cemo te vidjati cesce po gradu, da vidimo kako ide to zlo :123::123::123:
 
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

hoces li sad morat davat 50km vise kad registruijes radi onog poreza na luksuz :lol: extra posao svaka cast sad i ti tapkas ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top