402 Street Race Živinice 2009

402 Street Race Živinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zao mi je sto nisam bio :(

imam posla oko auta tako da sam preskocio ovu ...

Drago mi je za repu da je tu ... iskreno sam ocekivao 11-ku ...

Je li bio Basta ??
 
Član
Nije bio Basta, a Repi su bile jako male sanse da ostvari to vrijeme s obzirom na uslove, kisa, mokra staza, zbog toga nismo trazili ni da potvrdi svoje vrijeme, jer u onim uslovima ne bi mogao potvrditi. Cak su i ostali vozaci iz visih klasa u trci vozili sekundu vise...
 
Član
dina je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
dina je napisao(la):
Pa to zahvalite prije svega Dakiju, on je to prvo dogovorio, a i vi ste bili korektni ispostovali dogovor gdje da ostavite auta i to je to. Trizex vas je najavio, nije bilo nikakvih problema oko toga.

Hoće li biti vremena ikakvih? Bar ovaj mjesec :D?

Vjerovatno si se ponadao da nece, al eto da te malo razocaram ;)

Navika navika :D hvala ;)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
hehehe treba i to znati ali polako i meni je prvi put ucitao CD 30i nesto hz pa izbaci 120+ i raja se poce smijat i podsmijavat i odmah ja ofrlje 50+hz i 140 :lol::lol::lol:eek:nda aplauz :lol::lol::lol:

a brpaju 10kice u toyotici fino svidja mi se pravo

Svaka cast i tebi na prvom mjestu ;)

A Toyota je driftersko brpersko auto :icon_smile:
 
dina je napisao(la):
Pa to zahvalite prije svega Dakiju, on je to prvo dogovorio, a i vi ste bili korektni ispostovali dogovor gdje da ostavite auta i to je to. Trizex vas je najavio, nije bilo nikakvih problema oko toga.

ja sam platio ulaz i moj frend i momak iz modrice i ekipa jedna iz doboja svi smo sa tuninga i bili na okupu u tz a autima nismo smjeli prici na glavnu kapiju nego sve tamo na cesti ostalo
 
Legend
mirza_mali je napisao(la):
dina je napisao(la):
Pa to zahvalite prije svega Dakiju, on je to prvo dogovorio, a i vi ste bili korektni ispostovali dogovor gdje da ostavite auta i to je to. Trizex vas je najavio, nije bilo nikakvih problema oko toga.

ja sam platio ulaz i moj frend i momak iz modrice i ekipa jedna iz doboja svi smo sa tuninga i bili na okupu u tz a autima nismo smjeli prici na glavnu kapiju nego sve tamo na cesti ostalo

Kome ste se prijavili? Covjek nikome ne moze ugoditi... svasta ...

Izvini al ja te i ne poznajem :icon_question:
 
Član
daki je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
dina je napisao(la):
Pa to zahvalite prije svega Dakiju, on je to prvo dogovorio, a i vi ste bili korektni ispostovali dogovor gdje da ostavite auta i to je to. Trizex vas je najavio, nije bilo nikakvih problema oko toga.

ja sam platio ulaz i moj frend i momak iz modrice i ekipa jedna iz doboja svi smo sa tuninga i bili na okupu u tz a autima nismo smjeli prici na glavnu kapiju nego sve tamo na cesti ostalo

Kome ste se prijavili? Covjek nikome ne moze ugoditi... svasta ...

Izvini al ja te i ne poznajem :icon_question:

ma covjek se samo zali.... sve mu je smetalo... trebo si ostati kuci igrati igrica... koje ti auto uostalom vozis? koji si ti bio? ja sam uso unutra doso do stola gdje se place... kazu ljudi bhtuning... samo plati ulaznicu za sebe... i parkiraj sa strane.... a joj fakat zaboravio sam te naci da udjes.... a i zaboravio sam te cekati svaki kilometar da vidim jesi li na broju.... cccc
 
daki je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
dina je napisao(la):
Pa to zahvalite prije svega Dakiju, on je to prvo dogovorio, a i vi ste bili korektni ispostovali dogovor gdje da ostavite auta i to je to. Trizex vas je najavio, nije bilo nikakvih problema oko toga.

ja sam platio ulaz i moj frend i momak iz modrice i ekipa jedna iz doboja svi smo sa tuninga i bili na okupu u tz a autima nismo smjeli prici na glavnu kapiju nego sve tamo na cesti ostalo

Kome ste se prijavili? Covjek nikome ne moze ugoditi... svasta ...

Izvini al ja te i ne poznajem :icon_question:

pa lijepo ko god da je bio na okupu u tz ranije je pisano na forumu da ce biti obezbijedjen ulaz da cemo svi fino u grupi uci nije meni stalo do pisljivih 5 KM bez obzira da su rekli i 50 KM ja bi dao da udjem parking koliki je bio moglo je 1000 auta da stane i jos su mogli organizatori na tome da zarade tamo onaj pjescani poligon da popune a ne onako ispalo je da se auta po cesti redaju.
 
Član
Ma i ja i Erol smo stali sa strane... iako smo svi skupa stigli.. pa je meni opet ekstra bilo...:cool:
 
ispada ja da se samo zalim jer sto mi smeta ja to govorim moja astra, honda civic crna, zuta calibra, bijeli pezo, hmmm cek dok se sjetim koja su jos auta bila svi smo mi ostali na cesti tamo
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
ispada ja da se samo zalim jer sto mi smeta ja to govorim moja astra, honda civic crna, zuta calibra, bijeli pezo, hmmm cek dok se sjetim koja su jos auta bila svi smo mi ostali na cesti tamo

zajedno ja bio zadnji sa vama.... uhvatili prikljucak i nastavili...
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
ispada ja da se samo zalim jer sto mi smeta ja to govorim moja astra, honda civic crna, zuta calibra, bijeli pezo, hmmm cek dok se sjetim koja su jos auta bila svi smo mi ostali na cesti tamo

Potpis
Mislim da je se imalo sta vidjeti od auta i na parkingu,mozda je bilo i vise boljih auta nego unutra,a unutra je bilo prostora koliko hoces.A da se ganjam sa onim na ulazu nije mi se dalo.A vidio sam dosta dobrih auta u koloni a kasnije ih nigdje nije bilo,ja sam dosao na skup a ne da hodam po parkingu.Vas propust
PS.
Ja sam bio sa zutom calibrom
 
Član
@Dina, hvala na ispostovanome, jer znam par momaka, ukljucujuci bulexa koji su se pozvali na bhtuning i nisu imali nikakvih problema, ja se nisam htio pozivati na bhtuning jer, kao sto si i sama rekla, bilo nas je previse u koloni da svi prodjemo, nego sam platio taj ulaz.....uglavnom, thnx jos jednom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top