402 Street Race Živinice 2009

402 Street Race Živinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ja sam bio nekad u opelmaniji, ne vjerujem da je neko od njih, nema kod njih divljanja, kultura stroga...al eto, znate li bar koje je auto, boja i slicno?
 
Član
hahahahaha, cuj prebio, pa nije box cccc...e svasta narod lupeta.

Bilo je neporazuma, bilo je nekorektnih navijaca, pijanih, usli pod sator kod mjerne ekipe, posvanje, napadi, frka...svega bas, iz nepotrebnih razloga, al et sve u svemu odstranjeni su sa staze, trka je nastavljena, uspjesno zavrsena. Najveci problem je taj sto se pojedini ti ljudi ne razumiju u mjernu opremu, ne znaju princip rada semafora, i misle kome je bolja reakcija taj je i pobjednik :S, al et
Moje osobne cestitke momcima koji na ovim uslovima odvozili, svima koji su uporkos najvljenoj kisii (koja je i padala kasnije) dosli, pogotovo momcima iz susjedne zemlje (AK Otok, Vukovar, Zupanja...).

Sto se tice "favoriziranja" momaka iz Auto 4x4 Cluba, nije bilo favoriziranje, vec najava samo isto kao i svaki put kada je naveden club Otok, Carbon i xXx kada bi neko od njih vozio. I to je samo jedna vise recenica u odnosu na druge vozace, koji nisu u nekom clubu tako da nismo mogli dodati club.

Sve u svemu, bilo je dobro, s obzirom na uslove i situacije u kakvim smo radili.

Svim takmicarima i posjetiocima hvala, a najvise momcima koji su radili u organizaciji ovaj put (to je nova ekipa). Svaka cast!!
 
Član
i naravno.... da pohvalim sto clanovi bhtuning foruma mogli da udju s autima... a da pri tome ne placaju kotizacije za takmicenje :icon_smile::cool:
 
Član
Pa to zahvalite prije svega Dakiju, on je to prvo dogovorio, a i vi ste bili korektni ispostovali dogovor gdje da ostavite auta i to je to. Trizex vas je najavio, nije bilo nikakvih problema oko toga.
 
Član
dina je napisao(la):
Pa to zahvalite prije svega Dakiju, on je to prvo dogovorio, a i vi ste bili korektni ispostovali dogovor gdje da ostavite auta i to je to. Trizex vas je najavio, nije bilo nikakvih problema oko toga.

Daki srce si ocam':D
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
joj da je vrijeme posluzilo u moju korist prvi bi bio :)

imal dje onih što su u bašči zavrsili?tam kod stajlera
trke neke mimo staze bile kazu,a baška što je bašča bez tarabe bila,da ti ne pričam dalje

Jedini koji je mimo staze bio je momak sa Yugom kojem se auto pokvarilo na stazi pa su ga morali odgurati sa staze...
I koja ti je ovo po redu dezinformacija :lol:

Rekao,kazao,cuo,nacuo, imal sta da si vidio svojim ocima?? :))) a opet nije u pitanju, nesporazum :)
 
Član
dina je napisao(la):
Pa to zahvalite prije svega Dakiju, on je to prvo dogovorio, a i vi ste bili korektni ispostovali dogovor gdje da ostavite auta i to je to. Trizex vas je najavio, nije bilo nikakvih problema oko toga.

Hoće li biti vremena ikakvih? Bar ovaj mjesec :D?
 
Legend
Meni je zao sto nisam mogao doci, morao sam na fakultet bio nam finalni ispit, dogovoren za nedelju, a nas se kao studente naj manje to pita, barem sam ga polozio... SR cu da gledam preko fotki i klipova, a potrudicu se na sljedecem da se pojavim u Modrici 30.08.2009 sa ostatkom bhtuning ekipe :cool:

DINO tnx ;)
 
Legend
GocaS6 je napisao(la):
dina je napisao(la):
Pa to zahvalite prije svega Dakiju, on je to prvo dogovorio, a i vi ste bili korektni ispostovali dogovor gdje da ostavite auta i to je to. Trizex vas je najavio, nije bilo nikakvih problema oko toga.

Hoće li biti vremena ikakvih? Bar ovaj mjesec :D?

Bice bolan, neka te ;)
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
dina je napisao(la):
Pa to zahvalite prije svega Dakiju, on je to prvo dogovorio, a i vi ste bili korektni ispostovali dogovor gdje da ostavite auta i to je to. Trizex vas je najavio, nije bilo nikakvih problema oko toga.

Hoće li biti vremena ikakvih? Bar ovaj mjesec :D?

Vjerovatno si se ponadao da nece, al eto da te malo razocaram ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top