402 Street Race Živinice 2009

402 Street Race Živinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
_NeRkOoO_ je napisao(la):
tih taktika odredenih vozaca ce uvijek biti i mene to nervira ali se ne obazirem na to...stvarno puno vozaca je bilo koji mogu voziti dosta bolju klasu odnosno imaju jako auto ali jednostavno nece ili ne smiju jer vole na laksi nacin dobiti neki pehar...stvarno velika je logika da madzid vozi 20.3 na kvalifikacijama pa onda 17.5 a da ne pricam o tome sto je pred svaki ulazak u cilj kocio skroz cak je jednom imao vrijem 17.033...

Sine nitro je cudo moze ovo auto ici 11 sec nego nisam imao punu drugu bocu pa mi bio cejf da vozim 20.3 ccc i apsolutno ne vidim razlog zasto tebe boli k.... za to???
 
Član
Evo repine kvalifikacione voznje, auto se bolesno ispucava.

http://www.youtube.com/watch?v=FYP6L3LqE9g

Mene je iznenadio broj takmicara danas (ocekivao sam ih duplo manje), ali i publike. Jedna panoramica...

 
Član
Zamisli koliko bi ih tek bilo da nije bilo kise, jer je po kisi dosta auta iz 15 klase vozilo 16 i 17 s.

Pola bi ih isprobijalo klase...

Kako tepsija napisa, skroz luda trka zbog mnogo cega.

Zbog toga cu je bolje pamtiti od nekih drugih trkica :lol:
 
VR6Boki je napisao(la):
Evo repine kvalifikacione voznje, auto se bolesno ispucava.

http://www.youtube.com/watch?v=FYP6L3LqE9g

hehe ovaj sa trojkom ko siroche ostade iza njeg :cool:

ja ulazio gore na kapiju kad je repo na startu bio..cak i gore je zvuk bio nevjerovatan :icon_eek: zvijer prava

svaka cast Repi :cool:
 
Death_beat je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Evo repine kvalifikacione voznje, auto se bolesno ispucava.

http://www.youtube.com/watch?v=FYP6L3LqE9g

hehe ovaj sa trojkom ko siroche ostade iza njeg :cool:

ja ulazio gore na kapiju kad je repo na startu bio..cak i gore je zvuk bio nevjerovatan :icon_eek: zvijer prava

svaka cast Repi :cool:



ajd nemoj zajebavat- kako bi tebi bilo da si u toj 3-ci ???


svaka casto momku sto je po gasu opalio, sto nije odglumio da mu je spala klema il sta je vec sad u modi ;)

ja mu nebi vala stao- ja bi se iza gola sakrio cim bi ugled"o projektil

hahahahahahahaha
 
ma ne, nije neko ismijavanje ili nesto.. trica je stvarno dobra, i predobro izgleda..svaka cast momku ;)

ali samo onako kazem, kako je zanimljivo koliko je ostala iza, kao da onako lagano ide.. ;)
 
Death_beat je napisao(la):
ma ne, nije neko ismijavanje ili nesto.. trica je stvarno dobra, i predobro izgleda..svaka cast momku ;)

ali samo onako kazem, kako je zanimljivo koliko je ostala iza, kao da onako lagano ide.. ;)

jbg, kako citam komentare, sve mi vise i vise zao sto nisam bio...

dajte neke clopive, slike neke- nesto i za nas "starosjedioce" (kod kuce )
:smajli31::smajli31::smajli31::smajli31:
 
Član
Odlicno je bilo, kako je dan izgledao fuj u pocetku, tj. vremenski uslovi, odlican odziv bar tako mislim, vise od 30 auta je bilo na raceu. Druzenje na nivou, trke takodjer, kasnjenja sa pocetkom vise manje standardna.....u svakom slucaju, dobro provedena nedjelja.....bule, iduci put me poslusaj, gajba nam je malo brate :D

Ali prava zamjerka na razglas, odlicno je sto se citaju vremena sada takmicara odmah po odvezenoj trci, super stvar (mada se precesto desava da "pobrkate" 2 auta), ali dzaba kada se na sredini staze vec nista ne cuje....zvucnici okrenuti na kontra stranu.....


Davor_ je napisao(la):
Vidio sam i trizexa i love2ex....i kako dalje ali su mi izledali nekako s "mrkim" pogledima pa tako da nisam htjeo ni smetat a ionako bilo previse posla oko opreme i auta.

Trebao si dreknut sta, ja sam mogao biti mrk samo jer je nestalo piva :D jbg, od Doboj ekipe znam samo Sašu....

BTW, cestitke na rezultatu :)
 
Član
ni ja nisam kod repe cuo nitro da je koristio,
a dobih informaciju sa piste kad sam bio u tz,da je neko djevojku istuko koja je citala rezultate,kao namjestala nesto rezultate neke.
eh sad jel rekla kazala il sta vec ne znam,nisam vidio
 
Član
pricao je da ima problema s bocom, da je prehladno, i mislim da nije koristio nitro

a golf je ludilo, kad krene da se trga po cesti, ne mozes ga pogledom sabrat' :D steta sto nije vrijeme jos malo posluzilo, da vidimo sta stvarno moze....
 
Član
joj da je vrijeme posluzilo u moju korist prvi bi bio :)

imal dje onih što su u bašči zavrsili?tam kod stajlera
trke neke mimo staze bile kazu,a baška što je bašča bez tarabe bila,da ti ne pričam dalje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top