402 Street Race Živinice 2009

402 Street Race Živinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dino niko nije ni napisao da su izletili sa staze,nego sa stajlinga dole oni parkinzi

a zaustavni put je i prevelik.
ja sam drzo gas jednom dole dole skroz do ljudi gdje su stojali,dakle 100-150 metara dalje od cilja,i bez ikakvih problema stao
 
Član
eto drustvo nadam se da ste bili zadovoljni ekipom iz hr!iduci puta dolazimo u full sastavu!steta sta nije bio plavi kec 4x4 od kolege,al eto igrom slucaja ima i audia s4!lol!steta sta je bila ta kisa pa zeznula klasu 15!i sve ostale!zao mi je i sto nisam mogao dat puni potencijal vr-a radi mokre staze!al nema veze bit ce dugi puta!nadam se modrici!vidimo se svi opet!
 
Član
dragan je napisao(la):
eto drustvo nadam se da ste bili zadovoljni ekipom iz hr!iduci puta dolazimo u full sastavu!steta sta nije bio plavi kec 4x4 od kolege,al eto igrom slucaja ima i audia s4!lol!steta sta je bila ta kisa pa zeznula klasu 15!i sve ostale!zao mi je i sto nisam mogao dat puni potencijal vr-a radi mokre staze!al nema veze bit ce dugi puta!nadam se modrici!vidimo se svi opet!

Extra je bila ekipa iz HR, dosta auta, par pravo zanimljivih. Zeljko Hardi je vozio trke u BiH u samom pocetku, bio je redovan kao i Goran Ilijev i jos je jedan kec dolazio iz Hr, ne sjecam se imena, uglavnom crveni kec, vozio je niskih 14 sekundi redovno. Njih sam bas zapamtio ;)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
dino niko nije ni napisao da su izletili sa staze,nego sa stajlinga dole oni parkinzi

a zaustavni put je i prevelik.
ja sam drzo gas jednom dole dole skroz do ljudi gdje su stojali,dakle 100-150 metara dalje od cilja,i bez ikakvih problema stao

Ma to se desilo dole na parkingu...dvojica se poganjali i ovaj jedan nije mogao zakocit i izleti tako na travu...nista opasno.
 
Član
Deyo je napisao(la):
:cool::cool::cool:
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6OTm9ZAWBmc&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6OTm9ZAWBmc&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Ovo je prava reklama za street race bez uvrede al mislio sam da ste pametniji i ti i repo....;)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
eo jos jednog safety drivera,
svaku vece se tu street race reklamira više puta u oba pravca

Ma bravo samo naprijed pun gas...;)
Pa bas radi takvih reklamiranja u mostaru postaje sve teze i teze dozvolu za trku dobit....;)
 
Član
pa trka sluzi za to da se ljudi malo ispušu i ne daju gasove po cesti.
a sto taj dan sve malo pukne adrenalin to je druga stvar.
bolje bi im bilo da se pozabave tehnicki neispravnim autima na cesti nego street raceom na pistama.
 
Početnik
evo malo i od nassssss.... .. DREAM TEAM yeah baby :cool:

zasluzili smo medalju, borili smo se do zadnjeg trena i dosli i pod prijetnjom kise.. a rekao sam da cu odbiti voziti ako u tren nastupa padne kap









 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
pa trka sluzi za to da se ljudi malo ispušu i ne daju gasove po cesti.
a sto taj dan sve malo pukne adrenalin to je druga stvar.
bolje bi im bilo da se pozabave tehnicki neispravnim autima na cesti nego street raceom na pistama.

Vidi ovo oni se i ne brinu za street race na pistama jer evo vidim na svakoj ovoj trci nema ni hitne ni policije al to je za drugu temu a to vase pucanje adrenalina nam samo steti pa ti se ljutio ne ljutio....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top