402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ajd da bacim i ja koji komentar, prije svega bih da cestitam nedimu (tepsony ljubi ga brat) za rezultat, i sve pohvale za auto..
poslije toga bih da iskomentarisem i ove prozivke igya i kileta, prije svega igy ti si napisao da se neces nikako prijavljivati, da bi sad nesto pricao kako je tvoj auto ovakav ili onakav, a i sam znas, da realno.. nije ni 10% spreman za style..
sa druge strane, i kiletu bih isto rekao, nezahvalno je komentarisati bilo ciji rad i trud, ovo sam i na okupu rekao a i ovdje cu, da ne bude samo rekla kazala, znaci morat ces uradit radikalnije promjene na autu, da bi bio zanimljiv publici kao i sudijama, sve je ono vec vidjeno 21321 puta, i moj ti je savijet da sredjujes sitnice, nekad one vise presude nego neke velike stvari ;)..

poslije toga bih cestitao bekiru jos jednom na rezultatu, kao i ostalima na db,style i race takmicenju.. posebno plakicu za 16ku, zili za 15ku,sircu za 14ku i tepsiji za 13ku naravno (samo da napomenem da je drugi dan vozio brdo, i imao vrijeme 3:11, sto je brze nego neka auta sto stalno voze isti.. i bila mi je cast spustit se u istom autu medju svim onim takmicarima :icon_smile:)

sto se tice organizacije, vidim da je bilo malo raje, organizaciju necu komentarisat jer nisam bio na eventu, no mogu samo reci, da iz price ostalih, ocjenjivanje style auta je bilo presmjesno,znaci prije svega osobe koje nisu strucne za to (ne krivim njih vec organizaciju), mislim da je to omalovazavanje rada i truda ljudi koji spremaju auta

a kao drugo, upozoravam organizaciju,da se ne desi ista stvar kao prosle godine, kad na pocetku style takmicenja vec se zna ko ce osvojit prvo drugo i trece mjesto po klasama..

vidimo se u zivinicama ;)
 
Početnik
"morat ces uradit radikalnije promjene na autu"

treba ti neki auto koji se moze napucati ako hoces da se takmicis.

a sa onim krsom je malo teze

pozz
 
Član
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
"morat ces uradit radikalnije promjene na autu"

treba ti neki auto koji se moze napucati ako hoces da se takmicis.

a sa onim krsom je malo teze

pozz

Kume jesi ti dobar ikako?

Kiletova ibiza krsh? wtf?

Skoro svaki post na ovom 4umu ti je GLUP ili pricash neke NEBULOZE ili PROVICRAŠ i VRIJEĐAŠ ... Smiri malo, ne valja ti to tako ...

I kile i igy imaju predobra i prelijepa auta a ti sad nekom da kazesh da je krsh? Gdje tvoje auto? Svaki 2gi dan mijenjash nego ultramega strashne i brze honde, uzimash ljudima saobracajne kad se trkate ? Zivish u svijetu F&F ?

Ajd uslikaj saobracajnu ili sta vec pokazi da imash makar auto :S

Cao , hvala , prijatno a sad

:icon_exclaim:
 
Član
neki se stvarno nikada promijeniti nece..dzaba ja ovdje .k sviram kad niko nista ne cuje ali hajde , ko ne treba cuo je ,a ko trebe nikada nece ni cuti jer na usima ljudi sjede
 
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
"morat ces uradit radikalnije promjene na autu"

treba ti neki auto koji se moze napucati ako hoces da se takmicis.

a sa onim krsom je malo teze

pozz

u tvojoj kanadi sigurno nema ovakvih krsheva :icon_mad:
 
Član
NITRO je napisao(la):
tepSIJA je napisao(la):
sto se tice vremena to je sasvim ocekivano , isto cak i bolje je trebalo biti prosli put u MO kada sam auto bolje spremio ali mi nestalo glupog nitra u bocama.

ha čij, da si imo grijač boce , puno bi racionalnije trošio nitro i imao na kraju dovoljno tlaka :D
moj druze Tepso meni iscupo grijac iz sjedista..hahhaha radi njegovog niTra... :cool::lol:
 
Death_beat je napisao(la):
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
"morat ces uradit radikalnije promjene na autu"

treba ti neki auto koji se moze napucati ako hoces da se takmicis.

a sa onim krsom je malo teze

pozz

u tvojoj kanadi sigurno nema ovakvih krsheva :icon_mad:


daj momak nema mozda ni godina...djete je sigurno, koje igra video igrice..
 
Početnik
DiAbLo je napisao(la):
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
"morat ces uradit radikalnije promjene na autu"

treba ti neki auto koji se moze napucati ako hoces da se takmicis.

a sa onim krsom je malo teze

pozz

Kume jesi ti dobar ikako?

Kiletova ibiza krsh? wtf?

Skoro svaki post na ovom 4umu ti je GLUP ili pricash neke NEBULOZE ili PROVICRAŠ i VRIJEĐAŠ ... Smiri malo, ne valja ti to tako ...

I kile i igy imaju predobra i prelijepa auta a ti sad nekom da kazesh da je krsh? Gdje tvoje auto? Svaki 2gi dan mijenjash nego ultramega strashne i brze honde, uzimash ljudima saobracajne kad se trkate ? Zivish u svijetu F&F ?

Ajd uslikaj saobracajnu ili sta vec pokazi da imash makar auto :S

Cao , hvala , prijatno a sad

:icon_exclaim:

hahahha

sta mjenjam lol?

jedan auto sam promjenio tj sto mi pare trebaju za skolu :S

brze honde?? hahah..ova vise za style nego za race..obicni motor nema ni 130 ks :S
http://www.bhtuning.com/thread-21789.html

"uzimash ljudima saobracajne kad se trkate"

hahah kako me nasmija..jbte..odakle ti to bbgti..ono je bilo za auto a ne za vozacku..nemam nikakve koristi od vozackee LOL
you're jokes

neka netreba vozacka..lakse ce biti kad auto dovucem u bih pa cemo onda pricat ;) ;);)

black_devil je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
"morat ces uradit radikalnije promjene na autu"

treba ti neki auto koji se moze napucati ako hoces da se takmicis.

a sa onim krsom je malo teze

pozz

u tvojoj kanadi sigurno nema ovakvih krsheva :icon_mad:


daj momak nema mozda ni godina...djete je sigurno, koje igra video igrice..

hahah de ti mi reci kolko imam godina

kretenu jedan
 
Administrator
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
"morat ces uradit radikalnije promjene na autu"

treba ti neki auto koji se moze napucati ako hoces da se takmicis.

a sa onim krsom je malo teze

pozz

Kume jesi ti dobar ikako?

Kiletova ibiza krsh? wtf?

Skoro svaki post na ovom 4umu ti je GLUP ili pricash neke NEBULOZE ili PROVICRAŠ i VRIJEĐAŠ ... Smiri malo, ne valja ti to tako ...

I kile i igy imaju predobra i prelijepa auta a ti sad nekom da kazesh da je krsh? Gdje tvoje auto? Svaki 2gi dan mijenjash nego ultramega strashne i brze honde, uzimash ljudima saobracajne kad se trkate ? Zivish u svijetu F&F ?

Ajd uslikaj saobracajnu ili sta vec pokazi da imash makar auto :S

Cao , hvala , prijatno a sad

:icon_exclaim:

hahahha

sta mjenjam lol?

jedan auto sam promjenio tj sto mi pare trebaju za skolu :S

brze honde?? hahah..ova vise za style nego za race..obicni motor nema ni 130 ks :S
http://www.bhtuning.com/thread-21789.html

"uzimash ljudima saobracajne kad se trkate"

hahah kako me nasmija..jbte..odakle ti to bbgti..ono je bilo za auto a ne za vozacku..nemam nikakve koristi od vozackee LOL
you're jokes

neka netreba vozacka..lakse ce biti kad auto dovucem u bih pa cemo onda pricat ;) ;);)

black_devil je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
"morat ces uradit radikalnije promjene na autu"

treba ti neki auto koji se moze napucati ako hoces da se takmicis.

a sa onim krsom je malo teze

pozz

u tvojoj kanadi sigurno nema ovakvih krsheva :icon_mad:


daj momak nema mozda ni godina...djete je sigurno, koje igra video igrice..

hahah de ti mi reci kolko imam godina

kretenu jedan



odmori malo dosta te je vise
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top