402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
badboy je napisao(la):
svakavih ima na forumu ovdje ...

bas me zanima sta ovaj sa hondom hoce .... on daleko misli da moze svakog vrijedjati .....e moj jarane ...




eh da ja kazem nest...

brate bijela ibiza od igora meni je ljepsa od kiletove ....nekako mi je kulturnija i sve , nema naljepnica ,bijela boja pravo otvara ...extra mi je ..

od kileta ibiza mi je extra stvarno,sa prednjim branikom ubija ...jednino sto mi se nesvidja boja,naljepnice su mi nekako gotiva ...
kile mozda sljedece godine druga boja auta ..heh



eh nemojte meni zamjeriti nisam ni ja star ,samo 19 god. vozim auto , za vas ovdje sam jos zelen ko jabuka tako da samo uzivam ... i trudim se biti dobar sa svima ..jer nikad kad ti ko moze zatrebati ili pomoci ..


pozz
ma znas kako kazu 100 ljudi 100 cudi,100 zena 200 sis. :cool:
o ukusima ne treba raspravljat :icon_smile:
a i " tuning pravci" su nam razliciti iako su ista auta tako da je normalno da se nekome svidja a nekome ne:icon_smile: da su sva ista tad nebi valjalo:cool:

a sto se tice "CUPRA" boje nebi je dao ni za 10000 pehara :cool:

a samo uzivaj :cool:
 
Član
svako auto se moze napucati...uzmes loptu i "napucajes" ga koliko god hoces :icon_biggrin::icon_biggrin:


malo sale nravno

ovo fakat ode u off topic do pm...... ovo vise ni tito mrtvi ne vrati na pravi put...da se hoce ko sjetiti da pobrise sav off...

nemojte se svadjati... MAKE LOVE NOT WAR :cool::cool:
 
Član
hehe...procitao od pocetka sve..oci mi ispale :lol:,
ima svasta..al et
i da cestitke pobjednicima..ali i svim takmicarima
:cool:
 
Član
e tako, Kile IGY ima da nam posaljete slike vas dvojice na kavici, dvije sIbize parkirane zajedno i vi kako s erukujete i dajete pomirbenu pusu, inace ako vam dodjem ja i Skoda, jao si ga vama ;) Coprendo ? :D
 
Član
Hajd da se svađaju oko nekog auta ozbiljnog a ne ibize :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Administrator
ma ja KO SE TUCE TAJ SE VOLI :lol:
dosta vise off-a tema je SR MOSTAR a ne kile i igy :icon_exclaim:
 
Član
joj liga oplakah:lol::lol:
a btw,sto mse tice ove dvije ibize,kiletovu sam vidio u zenici kad je igrala reprezentacija,a igyjevu u sarajevu kad je bila OSV trka...auta su premocna,meni je ona ibiza bezze serijski,al bilo koju od one dvije bi rado vozao...glupa prepirka,kiletova je mozda sva "vec vidjena",a igyjeva je ensto novo,svejzije,zato je svima i zanimljivija...cestitke svima,pogotovo tepsi puntashu:cool:
 
Član
Da se tuspasim hehe,prvo svadja-BEZVEZE!! Sto se tice utrke izgled same staze,uredjenosti za 10,organizacija-sporooooo,pehari tj blokovi hehehe,mislim da govorim u ime svih ali nama je draze da dobijemo neki lijepi peharcic a ne kamene blokove sa staklom hahah! Nadam se da ce u Zivinicama biti bolje kako trka tako i moj Unic hehe!! Kada se mogu ocekivati rezultati i moze li mi neko iz organizacije reci kako ide timsko bodovanje itd vezano za tim!! Hvala i polako sa rijecima ljudi!!:cool:
 
Član
E'o ja predlazem sebe za clana zirija u old school i german style klasi:D, mozda bih i te ostale "ocjenjivace" necemu naucio (bar u ovim klasama):lol::lol::lol::cool:

Sala naravno;), mada se od tih clanova zirija jedno 202 puta bolje razumijem;)
 
Član
RedLine je napisao(la):
pehari tj blokovi hehehe,mislim da govorim u ime svih ali nama je draze da dobijemo neki lijepi peharcic a ne kamene blokove sa staklom hahah!

joj to je bilo i u sarajevu na trci OSV-a...jos kazu,nesto novo...kao da nikad nisam vidio beton i staklo:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top