402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/dP0q7mUMAX0&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/dP0q7mUMAX0&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

video sa slikama
 
Član
projekat neces ni naci zato sto radim auto sebi i da ponekad izadjem na takmicenje a i neda mi se svaki dan postavljat koliko puta ga saperem koju zicu sam pomjerio koliko sam goriva nasuo itd gdje sam pomjerio kutiju u gepeku jel na lijevoj iji sam je prebacio na desnu stranu i tako u nedogled, rijetki su ovde "pravi" projekti ;) a moje prerade ako te sve interesuju vidjeces u "ALBUMU" koji se radi od pocetka mojih radova pojedini ljudi znaju za to odavno al logicno nije album zavrsen jer nije ni auto(onakvo kako ga ja zelim na kraju)

pozz;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Ja cu donjet pjescani sat da mjerimo koliko je opelcic u zaostatku golfa...nemojte puno odugovlaciti, imam samo vrecu od 25kg sitnog pjeska :icon_biggrin:

Evo me pisem s piste i sada prosipam pjesak cekajuci vas prolazak;);)
 
Legend
guster je napisao(la):
projekat neces ni naci zato sto radim auto sebi i da ponekad izadjem na takmicenje a i neda mi se svaki dan postavljat koliko puta ga saperem koju zicu sam pomjerio koliko sam goriva nasuo itd gdje sam pomjerio kutiju u gepeku jel na lijevoj iji sam je prebacio na desnu stranu i tako u nedogled, rijetki su ovde "pravi" projekti ;) a moje prerade ako te sve interesuju vidjeces u "ALBUMU" koji se radi od pocetka mojih radova pojedini ljudi znaju za to odavno al logicno nije album zavrsen jer nije ni auto(onakvo kako ga ja zelim na kraju)

pozz;)

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 

JD.

Član
serialgf je napisao(la):
dalje to ide ovako .. Auta se dijele po stylovima i ako nema ni jedno auto u toj grupi ta grupa se ni ne odrzava..Na netu nadzite koje su propozicije kojeg stila i auto napucavajte prema tome ,a ne sve s' brda zdola.. tako se recimo prijavis za Clean look i niko nema tu i ti si uzeo prvo mjesto ali prvo ako si uradio min.. 60% onoga sto ta grupa propisuje...

Ako se pojave auta koja ne spadaju ni u jednu grupu ne date nikome nagradu i zavrsena stvar ( nije moguce da se to desi) ali ovo je bosna pa je sve moguce.

ne znam kako je po evropi al ovdje po balkanu se nigdje ne dijele tako klase po stilu...

u Hrvatskoj na 402 SR ti nema klasa. bude 1.2.3 mjesto, i budu nagrade za najbolji interijer, eksterijer, izgled gepeka, izgled motora, najbolji jap style, clean look, old school, german style i auto po izboru publike i to je to... znaci ukupno se podjeli 12-13 pehara

sto se tice ovog ovdje stylinga, nemamo mi sredjenih auta da se klase dijele po stilu, jer rijetko koje auto precizno prati neki stil

ja sam davno napisao da klase trebaju ici po godistima, ako vec nece biti 3 klase po velicini umjesto 2... ali niko nista...

a od klasa je puno veci problem sistem ocjenjivanja... 4 kategorije i raspon ocjena od 1 do 5 je presmijesno i tako se mogu ocjenjivati ona kolica u trgovackim centrima a auta u koja ljudi ulazu hiljade i hiljade maraka ne.

p.s.
sad za vikend je opel tuning show u Karlovcu pa cu ja biti jedan od sudija za styling (iz svakog kluba po 1) pa cu vam prenijeti kako se ocjenjuje

znam da isto tako nema klasa, bude 1.2.3 mjesto ukupno, bude 1.2.3 mjesto za interijer, vanjski izgled, gepek, motor, bude po 1 pehar za clean look za jap style, za german style, bude pehar za auto susreta bude pehar za auto po izboru publike
 
Član
klase se ne dijele po stilu pa zasto si onda ovo napisao ???

jap style, clean look, old school, german style

JD. je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
dalje to ide ovako .. Auta se dijele po stylovima i ako nema ni jedno auto u toj grupi ta grupa se ni ne odrzava..Na netu nadzite koje su propozicije kojeg stila i auto napucavajte prema tome ,a ne sve s' brda zdola.. tako se recimo prijavis za Clean look i niko nema tu i ti si uzeo prvo mjesto ali prvo ako si uradio min.. 60% onoga sto ta grupa propisuje...

Ako se pojave auta koja ne spadaju ni u jednu grupu ne date nikome nagradu i zavrsena stvar ( nije moguce da se to desi) ali ovo je bosna pa je sve moguce.

ne znam kako je po evropi al ovdje po balkanu se nigdje ne dijele tako klase po stilu...

u Hrvatskoj na 402 SR ti nema klasa. bude 1.2.3 mjesto, i budu nagrade za najbolji interijer, eksterijer, izgled gepeka, izgled motora, najbolji jap style, clean look, old school, german style i auto po izboru publike i to je to... znaci ukupno se podjeli 12-13 pehara

sto se tice ovog ovdje stylinga, nemamo mi sredjenih auta da se klase dijele po stilu, jer rijetko koje auto precizno prati neki stil

ja sam davno napisao da klase trebaju ici po godistima, ako vec nece biti 3 klase po velicini umjesto 2... ali niko nista...

a od klasa je puno veci problem sistem ocjenjivanja... 4 kategorije i raspon ocjena od 1 do 5 je presmijesno i tako se mogu ocjenjivati ona kolica u trgovackim centrima a auta u koja ljudi ulazu hiljade i hiljade maraka ne.

p.s.
sad za vikend je opel tuning show u Karlovcu pa cu ja biti jedan od sudija za styling (iz svakog kluba po 1) pa cu vam prenijeti kako se ocjenjuje

znam da isto tako nema klasa, bude 1.2.3 mjesto ukupno, bude 1.2.3 mjesto za interijer, vanjski izgled, gepek, motor, bude po 1 pehar za clean look za jap style, za german style, bude pehar za auto susreta bude pehar za auto po izboru publike
 
Član
Vjerovatno je mislio da nema klasa za jap style, clean look, old school, german style pa da bude 1 mjesto za jap style, 2 mjesto za jap style...
Nego su sva auta u jednoj klasi pa se od njih izabere po jedno auto najljepse za pomenute smjerove styla...
 

JD.

Član
upravo tako, nema klase npr jap style, nego bude 1 pehar kao naj jap style, ali klasa jok :)
 
Član
Mrvica je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ja cu donjet pjescani sat da mjerimo koliko je opelcic u zaostatku golfa...nemojte puno odugovlaciti, imam samo vrecu od 25kg sitnog pjeska :icon_biggrin:

Evo me pisem s piste i sada prosipam pjesak cekajuci vas prolazak;);)

Pojeo sam govno sad, ali nema veze, ko ce uz koga stat ako neces uz druga svoga ;)
 
Član
JD. je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
dalje to ide ovako .. Auta se dijele po stylovima i ako nema ni jedno auto u toj grupi ta grupa se ni ne odrzava..Na netu nadzite koje su propozicije kojeg stila i auto napucavajte prema tome ,a ne sve s' brda zdola.. tako se recimo prijavis za Clean look i niko nema tu i ti si uzeo prvo mjesto ali prvo ako si uradio min.. 60% onoga sto ta grupa propisuje...

Ako se pojave auta koja ne spadaju ni u jednu grupu ne date nikome nagradu i zavrsena stvar ( nije moguce da se to desi) ali ovo je bosna pa je sve moguce.

ne znam kako je po evropi al ovdje po balkanu se nigdje ne dijele tako klase po stilu...

u Hrvatskoj na 402 SR ti nema klasa. bude 1.2.3 mjesto, i budu nagrade za najbolji interijer, eksterijer, izgled gepeka, izgled motora, najbolji jap style, clean look, old school, german style i auto po izboru publike i to je to... znaci ukupno se podjeli 12-13 pehara

sto se tice ovog ovdje stylinga, nemamo mi sredjenih auta da se klase dijele po stilu, jer rijetko koje auto precizno prati neki stil

ja sam davno napisao da klase trebaju ici po godistima, ako vec nece biti 3 klase po velicini umjesto 2... ali niko nista...

a od klasa je puno veci problem sistem ocjenjivanja... 4 kategorije i raspon ocjena od 1 do 5 je presmijesno i tako se mogu ocjenjivati ona kolica u trgovackim centrima a auta u koja ljudi ulazu hiljade i hiljade maraka ne.

p.s.
sad za vikend je opel tuning show u Karlovcu pa cu ja biti jedan od sudija za styling (iz svakog kluba po 1) pa cu vam prenijeti kako se ocjenjuje

znam da isto tako nema klasa, bude 1.2.3 mjesto ukupno, bude 1.2.3 mjesto za interijer, vanjski izgled, gepek, motor, bude po 1 pehar za clean look za jap style, za german style, bude pehar za auto susreta bude pehar za auto po izboru publike

To kolega, ja ću biti jedan od onih koji će ocjenjivat decibele, da Gogi dam desetku čistu, 93 db na otvorenom agregat gura :smajli16:


Igi i Guster smjesni pravo... pa nije vam po 12 godina ebo vas tito da se raspravljate čije je auto ljepše i sl... Igy uzeo prvo mjesto, Kileta sjebale sudije i gotovo. završite na tom i ćao. Slijedeći put kad neko drugi organizovao opet se prijavite i vidite šta kažu druge sudije... i tako u nedogled se može ići ha ja... Dobro je Topic rekao, sudije lažu, navijaju za svoje i slično, a laser na semaforu nće slagat.

idite kafu pijite zajedno, kanite se dječijeg posla.


pozdrav.
 
Početnik
Ne mogu da vjerujem da se svadate radi gluposti...
ebo vas auta..opet na kraju svatimo da je to samo materijal...
treba nam svima biti drago sto uopste imamo priliku da se zabavljamo ovim
preskupim sportom.. i bar po meni je najveca nagrada zadovoljstvo!!!druzenje!!
ljudi opustite se i druzite to vam je pametnije..nego glupirat se cija je barbika ljepsa xD

a dali ima neko tacna vremena, slomih se trazeci...????
mislim da bi bio red da se objave ta vremena?? i na kraju SR-a niko nije objavio vremena sluzbeno.


cestitam svim pobjednicima i svima koji su ucestvovali ..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top