402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
upisite na youtube malo street race ili ilegal street race i pogledajte kako se ljudi na sred ulice takmice , znaci 12 auta prvo mjesto ko osvoji nosi 12.000 $ a kod nas ti daju 100km cccc , i igy no sikiriki sine tvoje auto , tvoja kreacija ne znam sta opste komentarises bilo koga , otisao si kao i svi drugi , poredao se , dobio pehar i ucinio dobro djelo i donirao pare za tu djevojcicu et to pokazuje da nisi papak a to sto ima jos jedna ibiza bjele boje s crnim krovom ne govori nista , 90% vas radi po sablonima tako nema potrebe raspravljati o tome

Et pozdrav i cestitke svim takmicarima ;)
 
Početnik
Cestitke Tepsiji, Tiboru i Igy-u, svaka cast momci... bas mi je drago sto nisam imao vremena doci da gledam, nije se jos niko javio sa dobrim utiscima...
 
lov2xlr8 je napisao(la):
bravo tepsija :)

ocekujemo rezultate ostalih ucesnika

bravo Nedo dotkore !!!

Lako ti se trkat sam protiv sebe...hahahahaha ;)

vrijeme crx-a:


15,448 (sa reakciom - stock :), steta pa se ne htjede usaltat u drugu, al jbg- nije se dalo

momku sa zelenim golfom1 iz AK.CARBON ovim putem iskrene cestitke !!!


ljubi majka
:DDD
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
nadajmo se da ce iduci SR biti posjeceniji a samim tim i konkurencija veca,mnogi puno pricaju a nikad da dodju,da odvoze,da se prijave na style,db drag,bilo sta
jadni smo mi i nasa scena kad svako sere po svakome...
svaka cast takmicarima koji su novcane nagrade dali u dobrotvorne svrhe za pomoc djevojci kojoj je to potrebno.

Naravno da - neće. Bar u Mostaru. Jedini koji mogu da naprave pravu utrku u Mostaru su - Mostarci. Mirko Gerh nikada neće imati nikakava uspjeha u Mo, zašto? Jer ljudi zovu nas i pitaju kakva je to utrka mi samo kažemo nikakva nemojte se zamarati. I nitko neće doći. Tako je bilo sad i uvijek će biti tako. Taj čovjek je nanio toliko zla SR sceni da je to zaslužio za cijeli život. :icon_evil:
 
Igy majstore svaka castt...Pusti nek oni pricaju sta hoce uglavnom si digao prvo mjesto i to je to...Okrenes leda i nemas sta raspravljati..S nekim sad tu...A to sto se prica copy/paste dobrro me nasmijao majkemii...:lol::lol::lol:
A Tibore i tebi svaka cast nek si poceo sa peharima,nadam se da ces ih imati jos jel ti si uporan momak..
Tepsija,samo naprijed..iznenadio si nas:icon_smile:

Cestitam i drugim momcima koji su osvojili nagrade...

pozzzz
 
BHT Ovisnik
ljubi majka jesi ti bio sa crvenom crx,bas gledam pravo fina i mislim se jel tvoja il ne:cool:
 
Član
black_devil je napisao(la):
Igy majstore svaka castt...Pusti nek oni pricaju sta hoce uglavnom si digao prvo mjesto i to je to...Okrenes leda i nemas sta raspravljati..S nekim sad tu...A to sto se prica copy/paste dobrro me nasmijao majkemii...:lol::lol::lol:
A Tibore i tebi svaka cast nek si poceo sa peharima,nadam se da ces ih imati jos jel ti si uporan momak..
Tepsija,samo naprijed..iznenadio si nas:icon_smile:

Cestitam i drugim momcima koji su osvojili nagrade...

pozzzz

Hvala drug, hvala i ostalima na pohvalama ;)Ma ne prestaje rad na Fabiji, pokusat cemo jos doraditi malo vece stvari za iduci nastup, pa sta bude nek bude ;) Najveca mi kocnica vrijeme dostave gewindi, prodje pola sezone ;)
 
CoL3-99 je napisao(la):
ljubi majka jesi ti bio sa crvenom crx,bas gledam pravo fina i mislim se jel tvoja il ne:cool:

jest drug :)

mene je najvise odusevila ona siva, Lucky-jeva...sto rece jedan par koji ju je zagledao "ko iz filmova"...hehehe

a ide ko sam djavo- licno !

...al i on je imao peh jbg, vozio zadnju trku na 3 svijece :(

al jbg...next time cemo valjda bolje srece bit :)
 
Član
ev i mene, drito s brdske trke :123: oprobao se malo i tu danas, jeste cool al nije kao sto sam mislio...
elem da komentarisem SR u MO...

Dobra raja, SREĆOM dobro vrijeme, GLUPI KARTINZI po 232421x na stazu izlaze i konstantno voze jedno te isto jebeno vrijeme u razlici od 0,0001 sec i zbog toga sam se iznervirao najvise...
Utrka jeste bila usporena ali nije bilo potrebe nista brze da se uradi, sasvim ok... Iznenadio me mal odziv takmicara a posebno publike :icon_question:

Fala GocaS6 sto si mi cuvao Punta kada je vjetar poceo puhat, da AK Hercegovina nije bila oko njega sada bi on negdje bio na moru, vjetar bi ga otpuhao :lol:

sto se tice vremena to je sasvim ocekivano , isto cak i bolje je trebalo biti prosli put u MO kada sam auto bolje spremio ali mi nestalo glupog nitra u bocama.

evo snimka moje voznje kada sam radio potvrdu vremena s kvalifikacija..

13,2 ET (Fiat Punto HGT 1.8 16v - kako moj dobar prijatelj MAZZAMALI kaze "samo" CHIP i NITRO :icon_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=0nzp1j7lB-Q

nadalje, uz par sitnica auto ce da probije u 12 klasu mislim , el eto zivi bili pa vidjeli.

http://www.youtube.com/watch?v=HArMgTV7ctw

tepSIJA vs Golf 4 V6 4 motion

dajte slike od

MOMKA SU BURETOM :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top