402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
serialgf je napisao(la):
HAHAHAHHAHA 100KM - prva nagrada HAHAHAHHAH gdje to ima na planeti HAHHAHAHAH sada mi je i drago sto nisam isao . Neko je gore naveo da je malo raje bilo i to mi je drago cuti ..Manji teferic .

Neko ce reci da sam losa osoba i da ne zelim nikome nista dobro .Organizatorima zelim sve najgore jer od nas pune svoje dzepove ,a takmicarima daju smijesne nagrade.

Da svaka im cast sto i to organizuju jer ipak mi sami ne mozemo otici nigdje iz svojih stanova , kuca i nikome ne mozemo pokazati svoja auta .Za to nam trebaju organizatori...

ne prozivam nikoga nego vam samo ponavljam ono sto sam do sada govorio.. Da je ovo sve smijesno i da ljudi iz godine u godinu pune dzepove na nas racun ,a za uzvrat ne daju nista

I ne dirajte igy-a.. jer covjek nije kriv sto je prvi. Nije nikome dao pare da bude prvi nije nikoga potkupio.Ako nije zasluzio prvo mjesto to su trebali da odluce sudci (koji bi trebali biti kompetentni i mjerodavni za takve polozaje)..
Ali posto nisu onda nema potrebe da se svadjate i prepirete jedni izmedju drugih.
Dakle cuvajte i volite jedni druge jer je ova premala style scena da bi neko nekome nesto lose mislio.Ako zelimo da napredujemo moramo prevazici taj dusmanluk i tu zlobu.Ako su mu ljudi dali prvo mjesto treba da se kaze svaka cast brate bas mi je drago ,a ne da se vi izmedju sebe svadjate sto ti nisi prvi ili on..SUDIJE SU SMIJESNE ,a ORGANIZACIJA JOS SMIJESNIJA

kako je tebi dobro hahahahha a sta bi od one rostiljade :icon_question: :D:D:D
 
Član
cestitam svim takmicarima, bilo finih trka ,Tepsiji svaka cast samo steta sto nije imao konkurencije da bude gledateljima zanimljivije ,
 
Član
igy i kile nema potrebe da se vas dvojica rasp i dizete nos jedan na drugog vi ste stari prijatelji i svako radi i obnavlja auto koliko moze, realna stvr je sada da je igy-jev auto u svjezijem stanju zato sto je izlakiran nanovo prije mjesec dva,objica vrlo dobro znata da za jucerasnji plasman i rezultate niste krivi ni vas dvojica ni sudije nego neko iz organizacije ,vrlo dobro znate kroz sta sam ja sve prolazio prosle sezone radi takvi i slicni stvari a nikada mi nije bio kriv neko od takmicara ili njegov auto, ovoga ce jos biti ove sezone to je samo pocetak.................. a vas dvojica glavu gore ;)
 
Član
Ev da se i ja malko javim.
Prije svega zelim da cestitam svim takmicarim posebno TEpsiji na vremenu , a i IGY momci svaka cast samo naprijed.U tome sportu uvijek je bilo ljubomornih dusha i tako ce da ostane nismo mi krivi sto smo takav narod.Stvarno zalosno.Ali nemojte da vas to cudi nije to samo kod nas tako to je na cijelom Balkanu jer smo takav narod ovo nema nigdje u svijetu sta se kod nas desava.

et toliko poz nemojte sta da zamjerite ali tako je kako je ;)
 
Član
serialgf je napisao(la):
I ne dirajte igy-a.. jer covjek nije kriv sto je prvi. Nije nikome dao pare da bude prvi nije nikoga potkupio.Ako nije zasluzio prvo mjesto to su trebali da odluce sudci (koji bi trebali biti kompetentni i mjerodavni za takve polozaje)..
Ali posto nisu onda nema potrebe da se svadjate i prepirete jedni izmedju drugih.
Dakle cuvajte i volite jedni druge jer je ova premala style scena da bi neko nekome nesto lose mislio.Ako zelimo da napredujemo moramo prevazici taj dusmanluk i tu zlobu.Ako su mu ljudi dali prvo mjesto treba da se kaze svaka cast brate bas mi je drago ,a ne da se vi izmedju sebe svadjate sto ti nisi prvi ili on..SUDIJE SU SMIJESNE ,a ORGANIZACIJA JOS SMIJESNIJA

Drug nisam ja prvi prozvao Igy-ja vec on mene, ja sam prozivao organizaciju koga su angazovali kao sudije (jer su mu oni to dodjelili) a onda i sudije da mi obrazloze MOJE ocjene naspram viseplasiranog od mene.
Obrazlozenja su bila malo je rec smijesna:icon_eek::lol::lol::lol::lol:
ako se za segment audio ocjenjuve "KVALITETNIJI" zvuk (a meni rekli da nema potrebe da palim muziku :icon_eek: onda OK, zasluzeno, isto tako nije moj problem sto nisu htjeli da im upalim pleyku iako Igy misli da nije radila:icon_biggrin: (Igy nasao sam bio dzek:) ) to nije moja stvar.

ako se za segment "exterijer" ocjenjuje SAMO BOJA ( sto mi je jedan "sudija" rekao :lol: i daa rekao je da ima farove a isti i kod mene :lol: ), opet kazem OK zasluzeno

itd... da ne nabrajam vise (opet kazem to je obrazlozenje "sudije") a ne nabrajanje Igyjevih "mana" kao sto je on naveo kod mene:lol:

A igyjev je problem sto nezna sta se desavalo poslije proglasenja i sto ima takve informacije.

Uglavnom mene oni vise nece vidjet na OVOM takmicenju do nebudu sudije kako treba i dok nebude kao sto sam ranije u jednom postu napisao.

Uzivajte ;)
 
Član
Čestitke Tepsiji, konačno je napravio pravi rezultat koji zaslužuje... Svaka čast...
Naravno, čestitke i organizatoru, koji NI JEDNOM nije najavio članove AMK CARBON-a, i ako su učestvovali sa 3 auta u klasama 16, 15 i 14 i osvojili prvo mjesto u 16 klasi, i naravno takmičari u dB-u i Stylingu.. Svaka čast i veliko hvala... Nekima ste pročitali i matični broj, a neke se niste udostojili da pročitate... Hvalaaa još jednom ..
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Čestitke Tepsiji, konačno je napravio pravi rezultat koji zaslužuje... Svaka čast...
Naravno, čestitke i organizatoru, koji NI JEDNOM nije najavio članove AMK CARBON-a, i ako su učestvovali sa 3 auta u klasama 16, 15 i 14 i osvojili prvo mjesto u 16 klasi, i naravno takmičari u dB-u i Stylingu.. Svaka čast i veliko hvala... Nekima ste pročitali i matični broj, a neke se niste udostojili da pročitate... Hvalaaa još jednom ..

Cudi me da ti nisi oguglo na takve stvari vise :D
 
Član
samo da kazem eo pozitivno je oni pehari jesu teski ali ipak su unikat ludi su skroz sad mi ovi standardni pehari izgledaju jadno kraj one staklene mrcine i komada trotuara ali iskreno svida mi se ...i veceras odo na veceru u vilu ivankovic heheheh:cool:
a negativno je ..nemojte vise naplacivati mehanicarima ulaz :icon_mad:

eto vidimo se na iducem SR:icon_smile:
 
Član
Čestitke svim takmičarima i svaka čast kad ste uspjeli preživjeti ovakvu organizaciju i blamažu od strane organizatora.

Ono što sam ja mogao primjetiti : organizacija usporena, voditelj bez imalo živosti i sa gomilom netačnih informacija, osiguranje izostalo.

Samo me zanima kako bi se organizacija snašla da im se prijavilo recimo 80 takmičara i da je došlo jedno 2000 gledatelja.

Meni se čini da je ovde bila situacija " ZGRABI NOVCE I BJEŽI " :lol::lol::lol:

Sve u svemu ne vidim razloga da više ikad dođem gledati street race u organizaciji auto media grupe.
 
Član
a bilo je prije mnogo vise takmicara,sjetite se tuzle,sarajeva kad je street race kasnio 2-3 sata radi takmicara,mislim da je izostao veci broj takmicara jer je subota bila u pitanju

a ova rasprava igy-a i gustera je presmijesna

cuj copy paste auto ahahah
pa i moj golf je copy paste jer sivih ima 10 hiljada samo u bosni

nadajmo se da ce iduci SR biti posjeceniji a samim tim i konkurencija veca,mnogi puno pricaju a nikad da dodju,da odvoze,da se prijave na style,db drag,bilo sta
jadni smo mi i nasa scena kad svako sere po svakome...
svaka cast takmicarima koji su novcane nagrade dali u dobrotvorne svrhe za pomoc djevojci kojoj je to potrebno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top