402 Street Race - Mostar 2008

402 Street Race - Mostar 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
.nOKe je napisao(la):
IGY je napisao(la):
polako ljudi, nemoze sve odjednom, noke sjecas se emafora prosle godine??? ovo je napredak o to ogromni, mozda sljdece godine bude i display sa ispisom vremena,
to jeste
treba sabura
al opet, moje je samo da predlozim sta i kako,pa promjenit ce se naravno, i njima je u interesu da dignu kvalitet takmicenja na vecu razinu, da privuku takmicare iz HR, SLO, srbije , CG itd itd..

samim tim ce biti i vise posjetitelja, vise sponzora, vise zarade, za takmicare i organizatora..

LJUDI IZ PRKASE GOVORIM I 101% U PRAVU .....TAKMICARE AJD KAD VEC SVI NABRAJATE I JA CU IZ HR SLO CG BLA BLA PRIVLACE SAMO PARE DRUZENJA SU NESTALA 2006 (GOVORIM JER SLUZBENO SAM PO CIJELOM BALKANU OD 2004) DAKLE NISU HOSTESE NISU DOBRI CEVAPI ILI VRSTA SEMAFORA "NAGRADE I KES LOVA" I SVI CE ONI DOCI NA UTRKU MA GDJE GOD BILA I KAKO SE ZVALA

:icon_idea:
 
Član
muha je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
muha je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Cile oprosti ali to nije istina ja sam samo vremena od kvalifikacija vidio,mogocu da ih je neko skinuo,ali opet ja nisam vidio. Modrica takodjer samo ste 17klasu isprintali a ostale nigdje.

Bas sam nedavno govorio kako je super kada Nitro organizuje trku i cijelo vrijeme pricaju na mikrofon tj odmah izbacuju vremena jasno i glasno cak i procitaju vremena reakcije.
To nigdje jos nisam dozivio osim U Mostaru kada se Maza prihvati mikrofona.

a jesi bio nekad van BiH na SR-u

Ne nisam bio jos nigdje vani na SR,volio bih ali jos nemogu finansijski sebi to da dopustim,zato jer mi je draze pare uloziti u auto i posjecivati ove nase raceove kojih ima sasvim dovoljno u BiH
A reci mi kakve to veze sad ima???

pa recimo kad imas jednog Mazu i semafore i tomu slicno i 10 sekundi aute i hostese itd itd itd...

U Hr i Slo imadobrih race-ova a to nije daleko i skupo za posjetiti pa preporuka svima koji nisu bili da odu....

Ima dobrih raceova,u to sam siguran,kad bude prilike sigurno cu ih posjetiti, ali opet mi nije jasno tvoje pitanje? Sta si sa time htio reci, dokazati? Da ja nisam nikad bio van BiH na nekom race-u,jesam mozda kad rekao da jesam,jel bi me trebalo biti stid sto nisam? Nekontam te! A ni Ersana isto. Sta to vi nesto sad kao face neke???
Ubuduce kad se budete htjeli praviti vazni slobodno to recite otvoreno,nemojte se stiditi,nek znaju ljudi da ste najjaci!
 
Član
e jeb.i ga sad ako cemo gledat jel ko isao u HR na SR i ono kao BiH je u kur.cu i uporedjivati to onda je i HR u kur.cu naspram Njemacke,Svedske i Danske (gdje sam bio ove godine,doduse samo kao posjetilac :p) gdje meet-ovi traju po 3 dana i noci. U HR svake godine sve manje i manje ima trka,dal zbog licenci ili negih drugih razloga necu da ulazim al kao sto vec neko negdje rece ovde jebo to ako ces auto cijelu godinu radit samo za jedan race,realno koliko god da je on dobro organizovan jedan je JEDAN!!!

Nepodcjenjujem niciji rad pa tako ni pokusaje ljudi i u BiH da naprave nesto bio to NITRO(dobro organizovali al im ipak uzeli licencu),SRCS(pokusavaju ak ih uvjek nesto sjebe),AutoMedia(organizuju al fali tu jos doosta stvari) itd...

Iz dana u dan gledam i citam komentare na mnogim forumima kako je ovo kod nas sve UZAS ovo ono..pa svi ti ljudi da se skupe i daju svoje prijedloge i POKUSAJU da naprave MEET kako treba opet na kraju nebi ga organizovali zato sto je najlakse sjedit i gledat razne slike meet-ova na netu jer nemoraju nikakvu odgovornost preuzet na sebe ako sta krene nedaj boze naopako ili da nedo bog oni moraju ici po nekim ministarstvima i firmama molit za dozvole i ganjat sponzorstva!

@Muha Sto se tice Galeta jel isao negdje van BiH da se takmici,pa ako cemo iskreno i Basta je do jucer vozio po BiH SR dok je radio auto zar ne ;)
 
Član
Ja sam opusten maksimalno samo se vi opustite i pocnite govoriti ono sto mislite!
Svima je to jasno osim vama.
 
Član
basta vozi sr jos od vectre turbo po hr i imao je 3 mjesto u rijeci prije par godina tako da je ta prica cupljak,otkad ima kadeta vozi ga po hr i po bih.Na gerhovoj trci je bio jednom u modrici i sad ove godine u tuzli i to je to.

Nema se tu sta puno pametovati,u bih jedini klub koji je kompletan sto se tice svega i koji moze napraviti kvalitetnu trku je trenutno SRC BL i oni vec tradicionalno prave trke na nivo kakvu su i u susjednoj HR.
Sve ostale trke koji se prave u BiH su na dosta nizem nivou i to je realnost nazalost,ali je tako.
 
edo_16v je napisao(la):
Styling

Veliki

1. Madzid BMW
2. FORD Taunus
3. BMW E46

Mali

1. Veko
2. Kile (Carbon)seat ibiza
3.Dado (mostar)Golf 2 sa falcovanim felgama..... :D

Muzika Street C

1. Anais Fabia
2. Anel Korda xXx
 
Slazem se u potpunosti, ali mislim da je ovo veliki pomak u BH 402 kupu, naspam onog sto je bilo prosle godine, zar ne?! Znaci ide se ka puno kvalitetnijim trkama i unapredjivanju scene! Slazem se da se trba uputiti na nedostatke i da se kaze sta se sve treba popraviti, ali neke svadje i prepiranja, nikako! Ljudi voze race radi svog cejfa i zajebancije! Mislim da ce se i ovo podici jako skoro na jedan veliki nivo, samo ako ljudi budu pametni i budu imali malo razumjevanja a ne gledali samo svaku sitnicu kako ce se docepati tastature i "kakiti" po forumu ne valja ovo ne valaj ono a ni ne pojavi se na raceu!!!!!
 
Član
apsolutno da je napredak vidiljiv,nema to govora...strasno bi bilo da nema nikako trka u BiH,kakve god da su one treba da se odrzavaju jer drugacije se nece ni moci napredovati.Sad su u beogradu pokusali na naprave trku,kao bice to jednostavno,strasno je bilo koliko je losa trka bila,u svemu,nista se nije znao a imali su budzet 50 000 eura i opet nisu dobro organizovali trku.Nije to nimalo lako ma koliko se to nekome cinilo,sve mora da se uklopi da bi bili zadovoljni i takmicari i gledaoci i sponzori i sam organizator,tesko je sve to dovesti u red i da u jednom danu sve to funkcionise besprekorno.Nekad ni pare nisu dovoljne ako nema pravih ljudi a nekad ni pravi ljudi nisu dovljni ako izostaju novcana sredstva.
Treba i dalje praviti trke ali po uzoru na SRC BL i HR scenu,mada su ove godine imali problema ali bez obzira na to,momci to rade bas na nivou.
 
Sve se ja to slazem ali me najvise nervira kada ljudi se toliko prepucavaju oko organizacije a nikada nisu ucestvovali u necem takvom pa nemaju ni predstave sta sve moze da krene po zlu, a pogotovo ako se ni ne pojavljaju na njima! Sto se tice nekih stvari naravno da treba uzimati pozitivne primjere, ali bas ovo sto kazes nevjerovatno sta sve krene lose pa koliko god da ti je budjet za trku! A radje cu voziti i da mi neko mahne rukom race nego da nema scene nikako!!!!!!
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
apsolutno da je napredak vidiljiv,nema to govora...strasno bi bilo da nema nikako trka u BiH,kakve god da su one treba da se odrzavaju jer drugacije se nece ni moci napredovati.Sad su u beogradu pokusali na naprave trku,kao bice to jednostavno,strasno je bilo koliko je losa trka bila,u svemu,nista se nije znao a imali su budzet 50 000 eura i opet nisu dobro organizovali trku.Nije to nimalo lako ma koliko se to nekome cinilo,sve mora da se uklopi da bi bili zadovoljni i takmicari i gledaoci i sponzori i sam organizator,tesko je sve to dovesti u red i da u jednom danu sve to funkcionise besprekorno.Nekad ni pare nisu dovoljne ako nema pravih ljudi a nekad ni pravi ljudi nisu dovljni ako izostaju novcana sredstva.
Treba i dalje praviti trke ali po uzoru na SRC BL i HR scenu,mada su ove godine imali problema ali bez obzira na to,momci to rade bas na nivou.
od sada je najbolje da se samo oranizira SR u banja luci jer sta cemo voziti ove drugorazredne ionako to niko od VELIKIH (BRZIH) IGRACA nece da vozi to im je iz ponizenja(daleko je) i eto tako ja podrzavam samo SR u BL i nek bude bar 5 puta godisnje ...scena u BiH ce tako biti cudo ..bas pomaze ovim drugim kad im kritizras i pravis ih klosarima kako su drugorazredni .........AL USKORO CU JA DOKAZATI DA SE SVE SVODI NA PARE TJ: KOLICINU KONVERTIBILNIH MARAKA ZA 1:MJESTO ....i sve ce biti prvorazredno cim je dobra nagrada .. . samim tim dodu ovi (BRZI ) i kad Mostar nebude daleko (DOBRE NAGRADE) odmah cemo i mi klosari doci u prvi razred i prvu klasu do tada nema druge nego SR u BL i idemo voziti
 
Član
pa fino sam ti rekao da je trenutno sad tako,kad napravite nagrade i ozbiljnu organizaciju sigurno da ce doci i najbrzi.
Mi smo imali bih sr scenu i prije par godina kad si i ti prvi ispred amk nitro poletio da  uzmes hr licencu i unistih dotadasnji kup.I banjaluka je uzela licenu.Samo je gradiska ostala na tradicionalnom nacinu trkanja i zadrzala svoje ime trke.Kad niste ispostovali organizaciju oduzeli su vam licencu i ja sad moram slusati kako ti stalno seres nesto ovim momcima sa foruma koji nisu od pocetka u ovome i neznaju cijelu pricu.Dosta mi je vise tih sranja.
Zasto to nepominjes kad si se "prodao" dasovicu i unistio BiH scenu i ti i src bl,ali za njih mi i nije cudi jer oni tada nisu ni pravili trke a mi(mostar i gradiska) smo do tada imali nekoliko uspjesnih trka a njima je to bila prva.Sjeti se sarajeva i okupljanja svih nas i nema potrebe da mazes oci ovim ljudima tako nekim pricama koje su iz konteksta...

Ti si previse subjektivan,sad je situacija takva,nemora znaciti da ce ostati,ali sad src bl ima i stazu vrhunsku,i lokaciju,i takmicare i betonsku ogradu oko staze i hr mjernu ekipu i dobro obezbjedjenje i sve imaju.To je istina koliko god tebi smetala.

Napravite i vi dobro trku i ja cu biti najsretniji da mogu reci da mostar opet pravi trke ma vecem nivou nego ostatak bih.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top