402 Street Race - Mostar 2008

402 Street Race - Mostar 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Al_Galone je napisao(la):
Cile oprosti ali to nije istina ja sam samo vremena od kvalifikacija vidio,mogocu da ih je neko skinuo,ali opet ja nisam vidio. Modrica takodjer samo ste 17klasu isprintali a ostale nigdje.

Bas sam nedavno govorio kako je super kada Nitro organizuje trku i cijelo vrijeme pricaju na mikrofon tj odmah izbacuju vremena jasno i glasno cak i procitaju vremena reakcije.
To nigdje jos nisam dozivio osim U Mostaru kada se Maza prihvati mikrofona.

a jesi bio nekad van BiH na SR-u
 
Član
core2sa je napisao(la):
Cile je napisao(la):
core2sa je napisao(la):
Ma daj... cuj display vam preskup... mislim :) i ovo sa Romanom uopste nije uredu, u pravilniku se nigdje ne spominje potvrdjivanje klase ako je kvalifikacija prosla, i tako nesto nema nigdje ni vani HR ili SR, tako da ja mislim da momku dugujete izvinjenje ili sta vec treba da uradite jer je zasluzio klasu 13. To je jedan od rijetkih kvalitetnih momaka sa kvalitetnim autom, bilo bi steta takvim nedoglednim ponasanjem da ga otjerate. Samo toliko.

e pa paša moj kupi ti displej pa izbacuj vremena ili ga izmajmljuj nama kad si toliko pametan.

Što se tiće čitanja vremena, maza je u pravu.

Ti si se pored svega ovoga sto sam napisao oglusio na sve osim na display. I ja fino pisem, a ti "kad si tako pametan". Nije mi samo jasno kako mozes prije svega biti tako xxxxxxxxxx, pa onda xxxxxxxxxx i na kraju xxxxx. Usmjerio si odgovor na sve osim na ono sto treba, ovaj post je za display-vise manje bio, htio sam samo da kazem da se moze citat zato sam reko da si smjesan za display, a tekst je bio namjenjen onome cemu preskaces da odgovoris, i nije bio uopste negativan niti provokativan, nego sam samo htjeo da ukazem na to da ste napravili gresku i ogrijesili se o momka koji nije to zasluzio, jer on svojim dolascima moze samo da uvelica Street Race u bilo kojoj organizaciji. A ti meni tu prdis gluposti neke, nemoj samnom tako vise da pricas, samo cu te to zamoliti.

edo_16v EDIT post.. BEZ UVREDA..

Nisam se oglušio, sve sam objasnio u predhodnim postovima pa smatram da ne treba dva puta da ponavljam.
 
Član
muha je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Cile oprosti ali to nije istina ja sam samo vremena od kvalifikacija vidio,mogocu da ih je neko skinuo,ali opet ja nisam vidio. Modrica takodjer samo ste 17klasu isprintali a ostale nigdje.

Bas sam nedavno govorio kako je super kada Nitro organizuje trku i cijelo vrijeme pricaju na mikrofon tj odmah izbacuju vremena jasno i glasno cak i procitaju vremena reakcije.
To nigdje jos nisam dozivio osim U Mostaru kada se Maza prihvati mikrofona.

a jesi bio nekad van BiH na SR-u

Ne nisam bio jos nigdje vani na SR,volio bih ali jos nemogu finansijski sebi to da dopustim,zato jer mi je draze pare uloziti u auto i posjecivati ove nase raceove kojih ima sasvim dovoljno u BiH
A reci mi kakve to veze sad ima???
 
Član
Bas sam nedavno govorio kako je super kada Nitro organizuje trku i cijelo vrijeme pricaju na mikrofon tj odmah izbacuju vremena jasno i glasno cak i procitaju vremena reakcije.
To nigdje jos nisam dozivio osim U Mostaru kada se Maza prihvati mikrofona.

OVO
 
Početnik
Al_Galone je napisao(la):
muha je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Cile oprosti ali to nije istina ja sam samo vremena od kvalifikacija vidio,mogocu da ih je neko skinuo,ali opet ja nisam vidio. Modrica takodjer samo ste 17klasu isprintali a ostale nigdje.

Bas sam nedavno govorio kako je super kada Nitro organizuje trku i cijelo vrijeme pricaju na mikrofon tj odmah izbacuju vremena jasno i glasno cak i procitaju vremena reakcije.
To nigdje jos nisam dozivio osim U Mostaru kada se Maza prihvati mikrofona.

a jesi bio nekad van BiH na SR-u

Ne nisam bio jos nigdje vani na SR,volio bih ali jos nemogu finansijski sebi to da dopustim,zato jer mi je draze pare uloziti u auto i posjecivati ove nase raceove kojih ima sasvim dovoljno u BiH
A reci mi kakve to veze sad ima???

pa recimo kad imas jednog Mazu i semafore i tomu slicno i 10 sekundi aute i hostese itd itd itd...

U Hr i Slo imadobrih race-ova a to nije daleko i skupo za posjetiti pa preporuka svima koji nisu bili da odu....
 
Legend
muha je napisao(la):
pa recimo kad imas jednog Mazu i semafore i tomu slicno i 10 sekundi aute i hostese itd itd itd...

U Hr i Slo imadobrih race-ova a to nije daleko i skupo za posjetiti pa preporuka svima koji nisu bili da odu....

mah.. i u cemu je razlika, odes tamo vidis, bude ti extra, onda ovi nasi raceovi ti vise nisu ni zanimljivi..
sjebs se totalno..

to svak zna kakvi su njihuvoi SRovi,od organizacije,takmicara do samog osjecaja koji imas dok gledas trku.. to se najbolje moglo vidjeti kad je basta vozio.. na onom klipu sto je spico postavio, raja vristi, svijetla se gase, light show ko da je tekma..
 
Član
muha je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
muha je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Cile oprosti ali to nije istina ja sam samo vremena od kvalifikacija vidio,mogocu da ih je neko skinuo,ali opet ja nisam vidio. Modrica takodjer samo ste 17klasu isprintali a ostale nigdje.

Bas sam nedavno govorio kako je super kada Nitro organizuje trku i cijelo vrijeme pricaju na mikrofon tj odmah izbacuju vremena jasno i glasno cak i procitaju vremena reakcije.
To nigdje jos nisam dozivio osim U Mostaru kada se Maza prihvati mikrofona.

a jesi bio nekad van BiH na SR-u

Ne nisam bio jos nigdje vani na SR,volio bih ali jos nemogu finansijski sebi to da dopustim,zato jer mi je draze pare uloziti u auto i posjecivati ove nase raceove kojih ima sasvim dovoljno u BiH
A reci mi kakve to veze sad ima???

pa recimo kad imas jednog Mazu i semafore i tomu slicno i 10 sekundi aute i hostese itd itd itd...

U Hr i Slo imadobrih race-ova a to nije daleko i skupo za posjetiti pa preporuka svima koji nisu bili da odu....
Ja bih išao ali samo kao učesnik..
P.S. čuo sam da je i Velika Gorica pala qrcu za uši ove godine..
 
Početnik
isao sam i kao takmicar i pehare donosio u disciplinama u kojima sam se takmicio , eto bas neki dan iz Rijeke je jos jedan pehar bio


Alene ove godine nije bila ni VG ni VZ kad je SR u pitanju
 

Lav

Član
Evo malo ONTOPIC slikica. klasa 14. slikano sa senzora zanjih. moze se vidjet senzor i finish linija u cosku slike;)


[attachment=9151]
[attachment=9150]
[attachment=9149]
 
Član
@Muha - znam da je bilo neko sranje i tamo...

OnTopic - Čestitke svim takmičarima i mjernoj ekipi koja je obavila odličan posao...
 
Član
ersan_sa je napisao(la):
Bas sam nedavno govorio kako je super kada Nitro organizuje trku i cijelo vrijeme pricaju na mikrofon tj odmah izbacuju vremena jasno i glasno cak i procitaju vremena reakcije.
To nigdje jos nisam dozivio osim U Mostaru kada se Maza prihvati mikrofona.

OVO


Velika slova znace deranje! Zato pripazi malo.

I dalje nekontam sta je u mom postu smijesno,da nisi na kakvim drogama?
Ako mozes voditi konverzaciju normalno,onda je vodi,ako se mislis zajebavati nasao si pogresnu osobu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top