402 Street Race - Mostar 2008

402 Street Race - Mostar 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MOSTAR2008.jpg


AUTO Media Group u nedjelju, 07.09. , organizuje utrku 402 Street Race - Mostar 2008 koja će biti održan na aerodromu u Mostaru. Ovoj manifestaciji predhodi defile vozila kroz grad koji će biti održan u subotu navečer, u 20:30. Okupljanje za defile počinje u 19:00h na parkingu ispred OBI-a.
Na programu za nedjelju su :trka ubrzanja na 402m, takmičenje u Stylingu, dB Race-u i Burn Out-u.

Učestvovati mogu svi koji ispunjavaju uslove pravilnika, te koji se na vrijeme prijave i uplate startninu od 50KM (402 SR), 25KM (Style i dB) i 10KM (Burn Out). Sve uplaćene startnine idu u nagradni fond.

Program:

09:00 - Prijave i tehnički pregled

12:00 - Kvalifikacije (402 Street Race)

14:00 - 402 SR trka «Mostar 2008»

- Street Style

- dB Race

- Burn Out

17:00 - Proglašenje pobjednika

Za više informacija kontaktirajte nas na broj telefona 033 26 26 00.
 
Član
ev ja stigao kuci upravo !!! bilo je extra jos sam da nisam imao RED LIGHT :D
Kvalifikacije 1 vrijeme s reakcijom 16.5 (bez zadnje klupe)
Kvalifikacije 2 vrijeme s reakcijom 15.2 (izvadio i suvozacevo sjediste i rezervnu gumu, hladjen culer tecnim azotom)
i onda trka protiv Ipe-tovog HGT-a imao RED LIGHT i tu mi je bio kraj :D
super bilo, valjda ce ova raja ubacit koji snimak i slike!!
Ajdina ajde kad dodjes ubaci nam one sve tabele i vremena ako moze pls. !!!!!!!!!
 
Član
idemo ljudi ??!??! ima li kakvih vijesti o mjestima ?!??! kako je bilo!!??! daj nije valjda da josh ih pola nije doslo kuci!?! slikice??!?!
 
Član
jest i to sto kazes...daleko je .. aa umorni...al eto valjda ce neko naci malo snage da veceras napise bar rezultate ;)
 
Član
ima neke slike ili nesto od vidoe klipova da vidimo i mi kako je bilo i sve drugo u vezi sa 402 street race - u prelepom Mostaru 2008
 
Početnik
znam da je 16 klasu osvojio moj jako dobar prijatelj Dragan Brajkovic sa BMW 325
u 14 klasi koliko znam prvo mjesto je bio Emir Heljic sa Hondom CRX, Tepsija drugo.. ako se ne varam, mozda i grijesim

ja sam dobio utjesnu nagradu sto sam imao najjace vrijeme dana, iako je to vrijeme smjesno za mene


ja sam na kvalifikaciji imao problem sa nitrom, tlak u boci bio preslab, u drugoj je nekako i primio ali treca i cetvrta totalna pusiona,, samo je pranalivao benzin i trokirao, pa sam napravio jadnih 13.5

onda kad sam trebao potvrditi klasu isao sam pun gas i nitro (bocu sam jako dobro zgrijao pa je problem sa tlakom tako otklonjen :icon_biggrin: ), nije me bilo briga sto cu probiti mozda i 2 klase jer mene ne zanima lova vec samo vrijeme ostvareno.
mislim da je dovoljno da kazem da svi koji su gledali moj start, snagu u drugoj i trecoj su vidili dovoljno,, samo onda u trecoj brzini su mi doslovno EKSPLODIRALA (sto se je culo po citavoj stazi :icon_biggrin: ) usisna crijeva od IC-a do klapne gasa.. to se desilo na nekih 200 metara staze, ostalo sam isao u leru do cilja jer nisam odmah znao sto mi je puklo (cak sam i stavio opet u trecu u pustao lagano kvacilo da vidim da nije pukla treca brzina u mjenjacu).. vrijeme 14.0. smjesno. bas me zanima koliko bi imao da sam isao svih 402 metar punim.. zato sad odmah radim i varim metalna crijeva da otklonim problem ; - )
tako da planiram voziti vec iducu utrku, nadam se punim potencijalom, jer sve ovo dosad ove godine je smjesno i nije ni blizu onoga sto sam pravio


i jos nesto, da porucim odredjenim smecarima iz Mostara (necu imenovati tko je da ne zapocinjem rasprave po forumima, oni dobro znaju tko su, a znat ce i po tome sto vise nikad od ovog trena samnom nece rijec progovoriti, do kraja zivota, te vise nikakav vid suradnje i bilo cega nece postojati medju nama) da sam jako dobro cuo price koje su pricali o meni po stazi, jos prije i prve utrke, sve mi je fino preneseno.
samo da se zahvalim gospodi DVOLICNOJ na tome, da kazem da se STIDIM sto zivim sa takvima u istom gradu, da im porucim da NIKAD nece nitko od takvih i ostalih biti jaci od mene na 402, dok god budem vozio.
pozdravlja ih onaj kojem LETE CRIJEVA I ZUBCANICI :cool:
 
Član
e jebga pa tebi se bas uznedalo da golfom,bas me zanima koliko moze ici?
Nemoj se sikirati imas jos trka do kraja sezone pa napravi to,nije to nista strasno za popraviti.

Bas si baksuz,prosto nevjerovatno,ali valjda ces sad sve to posloziti.
Sretno...
 
Član
HONEY je napisao(la):
ja sam na kvalifikaciji imao problem sa nitrom, tlak u boci bio preslab, u drugoj je nekako i primio ali treca i cetvrta totalna pusiona,, samo je pranalivao benzin i trokirao, pa sam napravio jadnih 13.5

onda kad sam trebao potvrditi klasu

nesto su ti smuljali,ti nisi prijavio 13 klasu nego si je odvezao i nemas sta da potvrdjujes u toku trke.Ako niko drugi nije vozio 13 klasu ti si prvi.
Ako prijavis klasu bez voznje onda moras da je potvrdis ali ako odvezes na kvalifikacijama bez redlighta to vrijeme onda nista netreba potvrdjivati.
 
Početnik
KRVOLOK je napisao(la):
e jebga pa tebi se bas uznedalo da golfom,bas me zanima koliko moze ici?
Nemoj se sikirati imas jos trka do kraja sezone pa napravi to,nije to nista strasno za popraviti.

Bas si baksuz,prosto nevjerovatno,ali valjda ces sad sve to posloziti.
Sretno...



jebote.. ama bas ni jednu utrku ove godine ne mogu odvoziti a da nesto ili ne zajebaje, ili ne PUKNE :D

da, nije nista barem strasno, sredit cu to jako brzo pa cu voziti i Sarajevo ako bude uskoro, a tako kazu..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top