402 Street Race Banja Luka 2007 by AUTO Media Group

402 Street Race Banja Luka 2007 by AUTO Media Group

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nurija je napisao(la):
hvala ipak 100 bodova - 5 zasluzenih prvih mjesta nije to za bacit :D cestitam sam sebi hehehe

Cestitke za ostvarene bodove! Svaka cast! Ali stvarno trenutno nemas konkurencije! Je li ti zanimljivo ovako!?:)
 
Legend
Boki fotke su extra, izdvojio bih zutog keca caddy i sivog široka, hem su dobro fotkani, hem su predobra auta, i da bijeli yugo mi je super, one felgice su mu legle pravo.

@Nurija
Cestitam, kraj jos jedne impresivne sezone od tebe, mada si krenuo grbavo skroz sa onom prvom trkom u Mostaru, i od tad do ovde dje si dogurao dug i "skup" put, i znam kako si dolazio do svih djelova, dizne, lamela, set kvacila, remapiranje, ... treba za to puno zivaca, ljubavi volje a i novaca. Zato jos jednom cestitam i RISPECT. Napravio si sto niko nije i nevjerujem da hoce.

Cestitke i Srdzanu sto je to sve spakovao, ipak njegovo umjece stoji iza svih tih sekundi.
 
Član
Odmah na prvoj trci mu se ugasio prednji motor cim je krenuo,zastekao "glupi" rele od pumpe i eto sranja.
Ali sam je kriv,taj rele ga je i prije znao zajebavati i znao je da nesto sa njim nije u redu a nije ga nikad promijenio i eto sad ga je kostalo titule ukupnog pobjednika dana s obzirom da hota nije dosao a ostala auta nemogu ni priblizno da idu brzo ko on i hota.

Hvala Daki na cestitkama...
 
Član
Jbga, tako je to na utrkama... Meni je u TZ zakov'o mjenjač i ako sam znao da ga ne smijem vrtiti preko 6000 rpm i ispadnem u prvom krugu... Nema veze, ja uvijek kažem ima druga trka :lol:
 
Član
addo je napisao(la):
Nurija je napisao(la):
hvala ipak 100 bodova - 5 zasluzenih prvih mjesta nije to za bacit :D cestitam sam sebi hehehe

Cestitke za ostvarene bodove! Svaka cast! Ali stvarno trenutno nemas konkurencije! Je li ti zanimljivo ovako!?:)

zanimljivo ili ne to nije vazno.... kad se i ostali dieseli potrude kao ja vjerovatno ce diesel klasa biti interesantnija....ovako je bezze jer fakat ostali se i nisu bas potrudili ..al nadam se da ce sl sezona biti bolja
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
Odmah na prvoj trci mu se ugasio prednji motor cim je krenuo,zastekao "glupi" rele od pumpe i eto sranja.
Ali sam je kriv,taj rele ga je i prije znao zajebavati i znao je da nesto sa njim nije u redu a nije ga nikad promijenio i eto sad ga je kostalo titule ukupnog pobjednika dana s obzirom da hota nije dosao a ostala auta nemogu ni priblizno da idu brzo ko on i hota.

Hvala Daki na cestitkama...

Hohoho , druže iz nekadašnjeg BH 402 kupa. Goniš po kubikaži , aaaaaaaaaaaaa
 
Član
Octane je napisao(la):
KRVOLOK je napisao(la):
Odmah na prvoj trci mu se ugasio prednji motor cim je krenuo,zastekao "glupi" rele od pumpe i eto sranja.
Ali sam je kriv,taj rele ga je i prije znao zajebavati i znao je da nesto sa njim nije u redu a nije ga nikad promijenio i eto sad ga je kostalo titule ukupnog pobjednika dana s obzirom da hota nije dosao a ostala auta nemogu ni priblizno da idu brzo ko on i hota.

Hvala Daki na cestitkama...

Hohoho , druže iz nekadašnjeg BH 402 kupa. Goniš po kubikaži , aaaaaaaaaaaaa
 
Član
ma to basta vozi za sebe,i dalje niko iz kluba nevozi gerine trke.
Znas mene,ja samo svima njima stimam auta,ja nevozim ono moje cude da neko nebi nastradao kraj staze.Sad sam prebacio 2 bara sa pritiskom turbine i tek sad se nikud nemoze sa njim.

Ti se odmah prepao da je neka izdaja u pitanju :)
 
Član
Cestitam ucesnicima, hajd drago mi je da je i ova utrka prosla bez vecih propusta :D

Auta je bilo pravo finih eo ovaj mi pravo zapao za oko

bl07sr402trka%20%2834%29.jpg


Pfff kako je dobar :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top