402 Street Race Banja Luka 2007 by AUTO Media Group

402 Street Race Banja Luka 2007 by AUTO Media Group

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trka ubrzanja BANJA LUKA 2007 održat će se 14.10.2007. godine, a upisana je u Kalendar takmičenja Direkcije kupa za 2007. godinu pod brojem 5/2007.

Trka se vozi na Banjalučkom Polju u priodu od 12:00 do 16:00 sati. Dužina staze je 402,31 metar. Vozi se u dvije saobraćajne trake koje su široke po 6 metara, a dužina zaustavnog puta je 400 metara.

Program:

Nedjelja, 15.09.2007. godine
· 08:00 - prijave i tehnički pregled vozila · 12:00 - Trka
· 17:00 - proglašenje pobjednika

Organizator zadržava pravo izmjene programa.

Sva prijavljena vozila bit će razvrstana u pet klasa, prema zapremini motora vozila:
1. klasa - do 1.400 ccm;
2. klasa - od 1.401 do 1.800 ccm;
3. klasa - od 1.801 do 2.500 ccm;
4. klasa - preko 2.501 ccm;
5. klasa - svi dizel-motori.

Pored trke, bit će održano i takmičenje u Stylingu i db dragu.

Pravo učešća imaju svi građani koji posjeduju vozačku dozvolu i koji dođu na utrku.
Startarina je 1 KM.

Prijave treba izvršiti na adresu: AUTO 4x4 CLUB, Sarajevo, Šibenska 3/5, tel: ++387 33 26.26.03, fax: ++387 33 26.26.06, e-mail: auto@auto.ba

Vidimo se ;)
 
Legend
RE: 402 Street Race Banja Luka 2007

Koliko se placa ulaz?? Takmicari ??
Ja sam pripadnik one stranke kokuza, samo sa markom dolazim. Ja vishe nejmom.
 
Član
RE: 402 Street Race Banja Luka 2007

Prijavi se na vrijeme i ako budes na spisku, onda ne placas ;)
 
Legend
RE: 402 Street Race Banja Luka 2007

Daj link za prijavu takmicara :) da se odma spasim.
 
Član
RE: 402 Street Race Banja Luka 2007 by Gera

kako to 15. trka a radni dan, pola raje nece moci doci, jeli ovo sigurno 15. da nije 14?
 
Član
RE: 402 Street Race Banja Luka 2007 by Gera

Znas sta je problem , sta ce neko se gicnuti s autom, i izletiti na publiku i bice "sta ima" ... i onda ce direktor trke a to sigurno se ne vodi na Mirku Gerhu otici zajedno s onim ko mu je dopustio iz grada da pravi race po cesti i stim pali mlade nadobudne klince da divljaju po istoj u zatvor... i onda i mi koji pravimo na pisti, i gdje je sigurnost 100%, gdje ima 20 jersy blokova a svaki po 3T tezak, ograda itd ... cemo imati problema zbog neke budale sto je izletila i pobila 10 ljudi na cesti !!! e to me nervira !!! a Gera trpa pare u dzep, jel taj covjek nije glup, sta vise ... uzima jaaako pamteno novac od sponzora ... Sreca samo sto nema auta ispod 14 sec ... ali polako, doce neko i eto sranja ... pa jbt ja ne mogu da krenem normalno sa autom od 16 sec po cesti

zalosno :D

btw a ta dionica u Banja Luci je jaaako pogodna za race :):):) ima malo udarnih rupica, sahtova, uvala itd ... bice veselo u svakom slucaju hahahaha :)
 
Član
RE: 402 Street Race Banja Luka 2007 by Gera

2 pitanja:

1. Dali je SR 14 ili 15, jer ako je 15 onda je radni dan???
2. Svaka traka je sirine po 6m ? ili su obje zajedno sirine 6m?

@Dottore: Kako mislis rupica sahtova??????

LP
 
Član
RE: 402 Street Race Banja Luka 2007 by Gera

po kalendaru je 15. ponedjeljak. mozda su ovo pomjerili zbog bajrama. ali nisu zamijenili dane u daljem textu.
 
Član
RE: 402 Street Race Banja Luka 2007 by Gera

Pa fino, tu je do prije dva dana bio haos,pravila se zgrada Vlade RS i kamioni su sibali jer se pravila nova cesta koja je spajala tu i jos jednu paralelnu koja ide iz centra grada ... Tako da cesta nije nikako za Race al eto ... nadam se da ce proci bez izletanja, jer cemo otici svi u Kur.. zbog nekih budala koji dopuste tako nesto ... al eto ...
 
Član
RE: 402 Street Race Banja Luka 2007 by Gera

Uff jel to opet onaj dio od sajmista prema starcevici ? Taj dio puta je kao sto rece dottore dosta los :icon_sad:
Nadam se da ce to pomaci za nedelju ... ponedeljkom nema sanse doci
 
Član
RE: 402 Street Race Banja Luka 2007 by Gera

ma da, taj dio ... otisao u Kitu :) ali prespremni Geraaaaaaa ce da mu ebe kevu, on i Fuad iz AMSRS :):):)
 
Član
RE: 402 Street Race Banja Luka 2007 by Gera

Znate sta mene malo iritira u posljednje vrijeme u vezi 402m... uvijek se isti prijavljuju, uvijek isti pobjedjuju... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top