402 Street Race Banja Luka 2007 by AUTO Media Group

402 Street Race Banja Luka 2007 by AUTO Media Group

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
adi_minimalno je napisao(la):
" dottore, o tome necu da mislim, :( ali kakva je situacija na drugim trkama u bih... niko nema bolju ogradu niti tribine i sl... da se razumimo

E vidi se da si daleko odavde.Evo ti jedna slika sa ovogodisnjeg 402 street race eventa iz Banja Luke odrzanog 8-9.09.2007. Težina ovog jednog bloka je 3000kg.;);) http://galerija.automotofoto.com/402sr-bl07-race21/402sr_bl07_race21_025
 
Član
+++ ograda koju smo postavili :):):)

drug Adi, ima nas koji to pravimo kako treba :) staza Zaluzani npr, mi iz 402 SR, MK Marshal (motori), ... ima ima ;)
 
Član
da, da, uvijek ista prica, i na kraju opet 90% ovih sto kritikuju i komentarisu dodje "makar da izmjeri vrijeme"...cccc....

@ sunshine, nemoj se puno uzbudjivat, niko ne kritikuje vase trke, cak sta vise ne spominje ih, za razliku od vas ;) al nebitno to. Dok ima takmicara nek ima i trci ;) pozzz
 

Lav

Član
Ehhh
Dragi moji Selvere i Bozo.
Prevazici organizaciju ovogodisnje BL 402, se moze samo nadati. ne samo AMG nego bilo ko ovdje.
uslovi u mahovljanima+onakva organizacija+selver na semaforu :D = nesto nevidjeno dosad na ovim prostorima.
Bili smo ove godine u Beogradu, Varazdinu, Zagrebu, Mostaru i Banja Luci i organizacija je nevidjena.
Zato ne gubite zivce.
SRCS
 
Član
Lav je napisao(la):
Ehhh
Dragi moji Selvere i Bozo.
Prevazici organizaciju ovogodisnje BL 402, se moze samo nadati. ne samo AMG nego bilo ko ovdje.
uslovi u mahovljanima+onakva organizacija+selver na semaforu :D = nesto nevidjeno dosad na ovim prostorima.
Bili smo ove godine u Beogradu, Varazdinu, Zagrebu, Mostaru i Banja Luci i organizacija je nevidjena.
Zato ne gubite zivce.
SRCS

Drug hvala na podršci a za sljedeću sezonu ćemo se potruditi da proširimo priču po broju kvalitetnih trka u našoj zemlji. A takođe nemamo ništa protiv da se neko bavi i "nižom" organizacijom u kojoj se "regrutuju" novi takmičari.
Stim što svako treba shvatiti svoje mjesto i ulogu jer daleko je 10.533sec na 402M (Grubelić) a to na cesti ,grbama ,semaforima i bez velike volje ,ljubavi i odricanja ne može a da o rizicima i potencijalnoj opasnosti ne pričam.
Meni se takođe ne sviđa priča o trkama na bilo kojoj saobraćajnici jer šta će biti sutra kad neko odluči da "poravna" račune sa "trke" i dođe na istu lokaciju da se malo "potegne".
 

Lav

Član
Svakako Bozo.
Ja bi volio da u Bih ima jos organizatora koji ce organizovati jako kvalitetne trke.
Bas nedavno gledam u HR ima pored 402 jos organizatora i to jako uspjesnih trka.
Mi volimo ovo i zelimo svi da se organizuju kvalitetni eventi.
Sretno svima
 
Član
Tema je zatvorena do subote (13.10) da bezveze ne skrecemo sa teme takmicenja koje se tek treba odrzati. Uvijek mozete otvoriti novu temu i diskutovati o onome sta vas zanima

Pozdrav
 
I ja cekam, zvao sam danas i receno mi je samo da je odrzano da je dobar race bio... i tale mi rece da je sa vr6 uzo drugo mjesto..
 
Član
Evo par slikica od mene...











Sutra bude galerija slika na auto.ba, sa oko 400 slicica. Sunce je bilo pravo gadno, u kontri citavo vrijeme, pa je bilo tesko uslikati sta da valja. Trka bi solidna, dosta publike, malo takmicara, al koliko sam ja skuzio, sve se fino odvijalo. Par uzbudljivih voznji, od kojih je najbolja ona Kadetta sa dva motora i Omara Dzafica sa Opel Corsom, koji je i pobjedio ovom prilikom i to dobro. Hota nije dosao, da jeste bilo bi pravo zanimljivo samo njega gledati. Voznje sa Nurijom su bile dobre, jer odkako je cackao po autu, pravo je brz, pa se ne zna sta ocekivati od njega.
 
fino vrijeme, dosta raje, lijepo druzenje... cestitke pobjednicima... daj boki sada ukupne pobjednike kupa to je zanimljivo sada :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top