402 Street Race Banja Luka 2007 by AUTO Media Group

402 Street Race Banja Luka 2007 by AUTO Media Group

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nurija je napisao(la):
addo je napisao(la):
Nurija je napisao(la):
hvala ipak 100 bodova - 5 zasluzenih prvih mjesta nije to za bacit :D cestitam sam sebi hehehe

Cestitke za ostvarene bodove! Svaka cast! Ali stvarno trenutno nemas konkurencije! Je li ti zanimljivo ovako!?:)

zanimljivo ili ne to nije vazno.... kad se i ostali dieseli potrude kao ja vjerovatno ce diesel klasa biti interesantnija....ovako je bezze jer fakat ostali se i nisu bas potrudili ..al nadam se da ce sl sezona biti bolja

Ma svi znamo koliko si ti truda i novaca ulozio u to svoje malo dizelsko cudo, a rezultati su pokazali da se sve to isplatilo! Mozda ne financijski ali kad pobjedjujes i svaki put na najvisem postolju to tad nije bitno! Barem do onog trenutka kada finansije ne postanu problem! A ja se nadam da do toga nece doci! Sretno u daljim radovima i sljedecoj sezoni!
 
Član
Golf ekstra izgleda, steta sto mu je pukla karoserija.
Izgleda da mu je taj 16V motor prejak, ak je unutra uopste 16V...
 
Član
Har3 je napisao(la):
Auta je bilo pravo finih eo ovaj mi pravo zapao za oko

bl07sr402trka%20%2834%29.jpg


Pfff kako je dobar :D

sjecam ga se jos od prvog race-a u Sarajevu kada me je izbacio :lol:.. Dobar je pravo..
 
Član
takodje cestitam pobjednicima...
Zao mi je sto nisam mogao doci na sreet race...
Pogotovo svaka cast Nuriji i Srdzanu, za Golfa, kao sto rece Daki Nuriji na finansiranju,trudu, volji... a Srdzanu na znanju i trudu... I obadvojici na velikom uspjehu!!!
 
Član
U sta li sam ja gledao, ja se sjecam da nije imao zadnjeg branika :D i ovih ostalih fancy dzidza midza :D
 
Član
U Sa je samo koliko se sjecam bacao vatru iz auspuha, sad toga nije bilo.
Imam i slike sa SR Sa i meni se cini da je bio isti...
 
Član
Nista dok ne ozivi stranica...
Neki ruski virus im uletio na server, pa se webmasteri zezaju sa tim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top