402 Street Race Banja Luka 2007 by AUTO Media Group

402 Street Race Banja Luka 2007 by AUTO Media Group

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: 402 Street Race Banja Luka 2007 by Gera

Trka je u nedjelju 14., a ne 15. greska bila u tekstu ;)

@ administratori, zasto se mjenja moj naslov i dodaje by Gera??? nidje veze
Nije by Gera nego AUTO Media Group. Trku organizuje jos 10 ljudi, uz Geru ;)
 
Ja bas kontam cuj gera a dina pokrenula tipic... Da malo pojasnim sta je AUTO Media Group odnosno sta spada u tu grupaciju. ! BH Auoto revija, www.auto.ba, street race cup, autovizija (ftv i rtrs), automobil godine. Znaci sve sto ima veze sa automobilima i automobilizmom u BiH
 
Član
Nurija je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
Znas sta je problem , sta ce neko se gicnuti s autom, i izletiti na publiku i bice "sta ima" ... i onda ce direktor trke a to sigurno se ne vodi na Mirku Gerhu otici zajedno s onim ko mu je dopustio iz grada da pravi race po cesti i stim pali mlade nadobudne klince da divljaju po istoj u zatvor... i onda i mi koji pravimo na pisti, i gdje je sigurnost 100%, gdje ima 20 jersy blokova a svaki po 3T tezak, ograda itd ... cemo imati problema zbog neke budale sto je izletila i pobila 10 ljudi na cesti !!! e to me nervira !!! a Gera trpa pare u dzep, jel taj covjek nije glup, sta vise ... uzima jaaako pamteno novac od sponzora ... Sreca samo sto nema auta ispod 14 sec ... ali polako, doce neko i eto sranja ... pa jbt ja ne mogu da krenem normalno sa autom od 16 sec po cesti

zalosno :D

btw a ta dionica u Banja Luci je jaaako pogodna za race :):):) ima malo udarnih rupica, sahtova, uvala itd ... bice veselo u svakom slucaju hahahaha :)
cuj sreca sto nema auta ispod 14 sec .... nisam dugo vidio da je dottore nest pisao i bas sam pozelio da procitam sta pametno od njega

brate volim te :) :) :)
udaj se za mene :D @ Nuki izvini, ti ides ispod 14 sec ... ali nisi rizican :)


Pozzz
IGY je napisao(la):
kome se ne svidza nek ne dolazi
tako je :icon_twisted:

@Adi ... pisem samo za dobro, a ako se desi sranje cucu onda tvoju stranu price ...
 
Član
adi_minimalno je napisao(la):
Ja bas kontam cuj gera a dina pokrenula tipic... Da malo pojasnim sta je AUTO Media Group odnosno sta spada u tu grupaciju. ! BH Auoto revija, www.auto.ba, street race cup, autovizija (ftv i rtrs), automobil godine. Znaci sve sto ima veze sa automobilima i automobilizmom u BiH


Po ovome ispade da je Gera i točak izmislio...hehehehehe:icon_rolleyes::lol::lol:
 
" dottore, o tome necu da mislim, :( ali kakva je situacija na drugim trkama u bih... niko nema bolju ogradu niti tribine i sl... da se razumimo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top