402 SR Tuzla 2009

402 SR Tuzla 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ak ti auto 17 moze vozit, mozes probat sta :icon_biggrin:

A dio ekipe je otisao u Tuzlu da pocne spremanje staze, ostatak ide sutra rano ujtro.

Sto se tice takmicara, ima nekih najava, pa postoje sanse da bude jedna solidna trkica ;)
 
VR6Boki je napisao(la):
Ak ti auto 17 moze vozit, mozes probat sta :icon_biggrin:

A dio ekipe je otisao u Tuzlu da pocne spremanje staze, ostatak ide sutra rano ujtro.

Sto se tice takmicara, ima nekih najava, pa postoje sanse da bude jedna solidna trkica ;)

hahahaha pa odkud ja znam mozel ici 17 nisam nikad probao :D:D
 
ljuboje je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
ljuboje je napisao(la):
adel_tuzla je napisao(la):
nista onda ja odoh da se prijavim na SR i da budem prvi u konkurenciji 20+:lol::lol::lol:
jbg sad...
ja rekoh styling...
aj ba ne sikiraj se odo sutra rano u Bingo kupit kakve presvlake i eto i mene na styling:lol::lol::lol::lol::lol:

fale ti 17".... :lol:
neka ba necu prvo mjesto to prepustam tebi:lol::lol::lol:
 
Član
U Zivinicama ocekivano malo auta, no bilo je par finih voznjica. Jos samo da nije bilo onoliko sunca, jos me glava boli. Nikad mi toplije nije bilo, cak ni u Mostaru prosle godine. Vozilo se 5 klasa, u 13s pobjedio neki zeleni Porsche 911 Turbo, u 14 Mercedes Sport Auto iz Sarajeva, u 15 sUx sa Golfom 1, u 16 tepsija i 17 onaj mali sa VW Sciroccom :)

Ja nemam kod sebe nijedne slike trenutno, tako nista prije sutra. No slikali su i drugi, pa nek stavi ko ak ima sta zanimljivo :)
 
Član
naravno da imaju drugi slika... :lol:
evo prvi ja...
trece mjesto u maloj klasi...za sada zadovoljan,dva puta na staylingu ,druga medalja...


nek* se zna koje king rat-a!!!


i jos jedna...
LOW RIDE....
hvala doboju na podrsci... ;)

normalno ,hvala i ostalim momcima koji su bili uz mene...
 
Legend
Neki tip sto je prije isao na style. Covjek je iz Novog Pazara, stariji lik neki, al nezna vozit kola pa se ziv isprovaljivao, puca nitro u prvoj prije nego krene, itd, al auto ide prejebeno.

Bilo je interesantnih voznji, motori su se ganjali takodje. Prevruce bilo pravo, al et ... za one kojima je osjek bio daleko fin nacin da se provede dosadna nedelja. ;)
 
Porsche je bio drama...Cini mi se zadnje vrijeme 13.467...Prica cova da ga je platio 40.000 € i da je ulozio u njega jos 30.000 € i pojava je fakat...Sve je na mjestu cak i njegova obuca "sparco sunjalice :D"...Posve prijatan lik...Cestitam svim ucesnicima na osvojenim rezultatima...
 
Član
I meni je bilo super. Drago mi je sto su me pustili da sa skuterom udem unutra:D
Bilo finih vozilica, ljudi, sve je bilo ok, samo je ono sunce bilo ubitacno. Sprzio sam se sav kad sam sjeo na scoot.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top