402 SR Tuzla 2009

402 SR Tuzla 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
.nOKe je napisao(la):
IGY je napisao(la):
kao i dosad
ninasta :lol:
ali eto jedino nam preostaje d ase nadamo da ce biti bolje

pa da
dok svi tako razmisljamo
SIGURNO SE NECE NISTA PROMJENIT
svi bi mi da imamo extra raceove, al da sjedimo kuci i da nam to s neba padne
pa ili cemo mi to promjenit ili nece niko
eto ti se prvi takmicis, dajes pare za takmicenje, zasto ne kazes sta ti ne valja (rekao si da lici ninasta) pa da se neke stvari promjene

najlakse je doci na race, i poslije srat da je bilo za qratz, a niko se ne pita zbog cega je tako..
 
Član
pa dobro .nOKe nakon svakog SR je bilo tako, da su takmicari govorili sta je bilo ok i sta treba promjeniti. no niko nije veliko reagovao. forum je pun postova vezan za poboljsanje scene.
 
Legend
Ja mislim da se te stvari ne rjesavaju na ovaj nacin... malo je ne ozbiljno ocekivati ista da se promjeni preko foruma... kada nastupite ili nastupimo konkretno onda budemo i saslusani, tek tada mozemo nesto ocekivati... ;)
 
Legend
upravo to hocu da kazem
na samom raceu, kada uplacujes, ili kad vec hoces da ucestvujes, nekom ko je glavni i odgovorni, das dobronamjernu sugestiju, nisam mislio na iskljucivo da se na forumu pise, jer ne citaju svi forum.. i ne prate..

no bilo kako bilo, bez ajdine i bucka sad pogotovo nema ko da cita ovo :icon_cry:
 

IGY

Član
noke davale su se te sugestije
pa npr pitanja kad je JD u Mo pitao hoce li biti dodatne klase da se ne prijavljuje bezveze, i kaze mu Dina da hoce
i na kraju samo velika i mala auta nidze veze jel tako
sto znaci kako god da se reaguje nista ne pomaze
 
Član
Evo ljudi ja maloprije bio na pisti nema jos nigdje nista, niti zastitnih ograda niti ljudi, nista.:icon_confused:
Otici cu opet malo kasnije da provjerim kakvo je stanje
 
Legend
Reša je napisao(la):
Evo ljudi ja maloprije bio na pisti nema jos nigdje nista, niti zastitnih ograda niti ljudi, nista.:icon_confused:
Otici cu opet malo kasnije da provjerim kakvo je stanje

Ja mislim da tek ujutro idu gore... al provjeri drug... ;)
 
Član
Trka ce biti, al kao sto liga napisa, mislim da se tek ujtro postavlja.

Nema kartinga kao prije prosle trke, pa nema ni potrebe da se u subotu rade neke stvari :icon_biggrin:

Koliko sam skuzio i u TZ ce doci nekih auta...
 
ma treba napravit posebno dizel klasu da se nase duje utrkuju:lol::lol::lol:
ovi nasi raceri lafo odose u HR:lol::lol:
 
Član
Bilo bi bolje da se ne poklapaju termini, al ebi ga...

Mozda u TZ dodju kakvi lokalci, iz Sa ce doci 10-ak auta ja mislim. Stize i par pristojno brzih :D
 
Član
svi ocekuju da bude bolje a,recimo,na styling nece niko da se prijavi...
kako ce biti zanimljivo 5 auta...pa nikako...
ljudi,ja pozivam sve vlasnike ,koji imaju auto da je imalo sredjen,da se prijave..cisto iz zabave i zanimljivosti samog show-a..
i vidimo se sutra...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top