402 SR Tuzla 2009

402 SR Tuzla 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ma bit ce u Osijeku ludilo, topla preporuka ko god bude isao
i u HR nije bilo raceovak kao treba, tako da su ljudi "ne izivljeni" sto se toga tice
bit ce sigurno puuuuuuuno auta..

sretno svima ;);)
 
Član
ionako nasa scena se pomjera 9827473784739547 puta,sad nako sad vako!!!!
100 puta se nesta odgadja.....neb me cudilo da tuzla opet bude pomaknuta:icon_mad:
 

IGY

Član
niko nema nista protiv SR u Tz
nego je samo glup termin
meni licni Tz i Modrica su jedni od boljih SR.ova koji se naprave kod nas, naravno Mo je ispred svih
 
Član
nodiash je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Od svih ovih silnih ljudi koji pisu da ce biti 10 auta u tuzli neznam je li iko takmicar

Tako da bih vam uljudno pozelio da ne serete previse!!!

Nemam ja nista ni protiv Osijeka ni protiv Tuzle niti branim ikoga,ali hajde malo skontajte,ljudi koji bi mozda dosli u Tuzlu jer nisu u mogucnosti otici do Osijeka sad citaju ovo i kontaju ma nema umrla Tuzla.

Ja znam bar 10 auta koji krecu iz Sarajeva za Tuzlu!

Pozdrav svima i sretno gdje god otisli!

citam jos jednom i nemogu da vjerujem kakvi debilni komentari se bacaju ovde

mizerno



Dobro
Kao prvo nesere niko pa nemoj ni ti onda uljudno ??? :D

Nek ide ko gdje hoce

ko bude u Tz sretno mu ;) i ko bude u Os sretno mu :cool: tako da za tim rjecnikom i takvim komentarima mislim da je suvisno i glupo pricati ??? :icon_rolleyes:

I otkud znas da od ovih silni ljudi koji pisu nije niko takmicar ??? :icon_question:

Sretno svima :123:
 
Član
Odrzace se samo sto sad bas SAM GERA ga organizuje, znaci bez Dine i Bucka kako sam ja nacuo?!
 
Legend
erol_brcak je napisao(la):
Sta je Noke ne ides ? ;)

neam vremena (citaj €€) :D
podaleko mi je da idem na obdan, nije ni auto jos spremno da se takmicim... stoga preskupo zadovoljstvo fkt..

gledat cu da dodjem na ciljuge, ak ne bude nista , onda picim dalje za tz malo shmekat cure :D:lol:
 
Član
guster je napisao(la):
Odrzace se samo sto sad bas SAM GERA ga organizuje, znaci bez Dine i Bucka kako sam ja nacuo?!

dobro si cuo... provjerena je info... Buco i ajDina vise ne rade s Gerom, bash me intresuje na sta ce sada trka da lici :D
 

IGY

Član
kao i dosad
ninasta :lol:
ali eto jedino nam preostaje d ase nadamo da ce biti bolje
 
Legend
IGY je napisao(la):
kao i dosad
ninasta :lol:
ali eto jedino nam preostaje d ase nadamo da ce biti bolje

pa da
dok svi tako razmisljamo
SIGURNO SE NECE NISTA PROMJENIT
svi bi mi da imamo extra raceove, al da sjedimo kuci i da nam to s neba padne
pa ili cemo mi to promjenit ili nece niko
eto ti se prvi takmicis, dajes pare za takmicenje, zasto ne kazes sta ti ne valja (rekao si da lici ninasta) pa da se neke stvari promjene

najlakse je doci na race, i poslije srat da je bilo za qratz, a niko se ne pita zbog cega je tako..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top