402 SR Tuzla 2009

402 SR Tuzla 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Realno, fino je proslo, oskudno sa automobilima, ali opet na nivou... Situaciju je izvadila ekipa iz Novog Pazara, ljudi su dosli da se provozaju i pokazu auto... Inace taj Porsche se po Srbiji takmici kao styling projekat... bukvalno svaki saraf mu je detaljno restauriran, od sparco patosnica do graviranih milimetarskih logoa svuda po enterijeru.... Imam gooomilu dobrih slika, ali me nesto zeza card reader pa jos uvek ne mogu da postavim fotografije.
Sve u svemu, nas Ljuboje je imao definitivno najbolji projekat za prezentaciju, medjutim, kasno je organizaciji objasnjeno da je u pitanju pravac u stylingu, a ne "vidi ga, hahahaha"... ali hajde, potrebna je jos uvek emancipacija okoline na originalne ideje.
;)
 
Vidi se da vlasnik Porschea ima love jer ono bas zahtjeva dobru lovu a i vodilo se racuna o svakom detalju...Kad je otvorio poklopac motora, uzdah mi se zaledio ;):123:
 
Član
badboy je napisao(la):
to tepsija u klasi 16 pobjedio ...

zar nevozi brze fiat njegov ili nisam skonto dobro

na treningu sam ja vozio 14,9 ali nisam htio riskirat i igrat se pa sam vozio i igrao na siguricu, previse je toplo bilo da vozim radi nicega.

P.S.
nisam ja "svasta" skinuo osim nitra, vozio sam na semi slikovima R1R toyo koji malo slabije lijepi na dragu nego r888 hvata, vratio sjedista normala, tablu .... druge stvari su u igri pa me sada ni ne zanima koliko auto vozi, al vozi opet dovoljno brzo :icon_biggrin:

u biti fino druzenje, iskustvo vise, koja kila manje zbog vrucine ....
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
badboy je napisao(la):
to tepsija u klasi 16 pobjedio ...

zar nevozi brze fiat njegov ili nisam skonto dobro

na treningu sam ja vozio 14,9 ali nisam htio riskirat i igrat se pa sam vozio i igrao na siguricu, previse je toplo bilo da vozim radi nicega.

P.S.
nisam ja "svasta" skinuo osim nitra, vozio sam na semi slikovima R1R toyo koji malo slabije lijepi na dragu nego r888 hvata, vratio sjedista normala, tablu .... druge stvari su u igri pa me sada ni ne zanima koliko auto vozi, al vozi opet dovoljno brzo :icon_biggrin:

u biti fino druzenje, iskustvo vise, koja kila manje zbog vrucine ....

Sad su samo kosti ostale onda! :lol: :lol:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
bilo extra,osim vremena-prevruce, pozz Dobojlijama :cool::cool:
Poz drug i cestitke na rezu, i hvala za odlicno druzenje po onoj vrucini
deez je napisao(la):
Realno, fino je proslo, oskudno sa automobilima, ali opet na nivou... Situaciju je izvadila ekipa iz Novog Pazara, ljudi su dosli da se provozaju i pokazu auto... Inace taj Porsche se po Srbiji takmici kao styling projekat... bukvalno svaki saraf mu je detaljno restauriran, od sparco patosnica do graviranih milimetarskih logoa svuda po enterijeru.... Imam gooomilu dobrih slika, ali me nesto zeza card reader pa jos uvek ne mogu da postavim fotografije.
Sve u svemu, nas Ljuboje je imao definitivno najbolji projekat za prezentaciju, medjutim, kasno je organizaciji objasnjeno da je u pitanju pravac u stylingu, a ne "vidi ga, hahahaha"... ali hajde, potrebna je jos uvek emancipacija okoline na originalne ideje.
;)

potpis.
Po meni kolega ljuboje ima zaista jedinstveno auto i zasluzuje vecu stepenicu ali....

a Roki sto se ne javi ja te nisam vidio tamo
 
Član
addo je napisao(la):
tepSIJA je napisao(la):
badboy je napisao(la):
to tepsija u klasi 16 pobjedio ...

zar nevozi brze fiat njegov ili nisam skonto dobro

na treningu sam ja vozio 14,9 ali nisam htio riskirat i igrat se pa sam vozio i igrao na siguricu, previse je toplo bilo da vozim radi nicega.

P.S.
nisam ja "svasta" skinuo osim nitra, vozio sam na semi slikovima R1R toyo koji malo slabije lijepi na dragu nego r888 hvata, vratio sjedista normala, tablu .... druge stvari su u igri pa me sada ni ne zanima koliko auto vozi, al vozi opet dovoljno brzo :icon_biggrin:

u biti fino druzenje, iskustvo vise, koja kila manje zbog vrucine ....

Sad su samo kosti ostale onda! :lol: :lol:

nemoj tako... udebljao sam se 300 grama :icon_biggrin::cool:maloprije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top