350z "seljak edition"

350z "seljak edition"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
auto je nema sta ....


samo i ti malo se*es sa tim seljak ono ovo ... i onda poslije ces da kazes vrijedjaju ...

nemoj se ljutiti al tako je ...mogao si fino napisati neki text a ne iz zajebancije
 
Član
badboy je napisao(la):
auto je nema sta ....


samo i ti malo se*es sa tim seljak ono ovo ... i onda poslije ces da kazes vrijedjaju ...

nemoj se ljutiti al tako je ...mogao si fino napisati neki text a ne iz zajebancije

Sad bi mi zabranio da se salim na svoj racun?:icon_biggrin:
Da sam bio osoba sa manje smisla za humor i da se ne zajebavam toliko, onda bih (kao sto bi vecina na mom mjestu) odmah na forumu uzvratio istom mjerom i pogrdnim nazivima.
Ovo gore napisano je bilo u namjeri da se raja nasmije i da se vidi da se ne ljutim zbog svega prije napisanog.
A specifikacije auta moze svako u par sekundi na netu naci, ne moram ih ja nabrajati tu.
 
badboy je napisao(la):
auto je nema sta ....


samo i ti malo se*es sa tim seljak ono ovo ... i onda poslije ces da kazes vrijedjaju ...

nemoj se ljutiti al tako je ...mogao si fino napisati neki text a ne iz zajebancije

to mu i ja kazem nemoze nikako takoo,al et...nemam rjeci za ovaj text
za narodnjake ono,prijatelj mi je pisao i sad evo tvrdi da je to istina da su bile dvije djevojke..pa sadd...ja neznamm,,,
 
Član
NekoIme je napisao(la):
badboy je napisao(la):
auto je nema sta ....


samo i ti malo se*es sa tim seljak ono ovo ... i onda poslije ces da kazes vrijedjaju ...

nemoj se ljutiti al tako je ...mogao si fino napisati neki text a ne iz zajebancije

Sad bi mi zabranio da se salim na svoj racun?:icon_biggrin:
Da sam bio osoba sa manje smisla za humor i da se ne zajebavam toliko, onda bih (kao sto bi vecina na mom mjestu) odmah na forumu uzvratio istom mjerom i pogrdnim nazivima.
Ovo gore napisano je bilo u namjeri da se raja nasmije i da se vidi da se ne ljutim zbog svega prije napisanog.
A specifikacije auta moze svako u par sekundi na netu naci, ne moram ih ja nabrajati tu.





pa ok je ako ti hoces da raju nasmijes i to sve ....sve to ja podrzavam ...

samo ti kazem nemoj se ljutiti kad ti neko kaze seljak gdje je nissan ....
ja nemam nist protiv tebe ,citao sam sinoc sta su pisali za tebe dok se nisi pojavio,kad si se pojavio odma svi sute jbg
 
Član
kad vec seljo edition.. onda valjda samo ovo http://www.youtube.com/watch?v=omrs8jbQYv4 kroz bose zvucnike il?

:lol:

dobar Z :)
 
Član
RCat je napisao(la):
kad vec seljo edition.. onda valjda samo ovo http://www.youtube.com/watch?v=omrs8jbQYv4 kroz bose zvucnike il?

:lol:

dobar Z :)

Aaaaaajjjj dje me nadje!!!?!?! Kako si samo pogodila??? Koliko sam pepeljara o glavu uz ovu pjesmu razbio!! :lol::lol::lol:
 
Svaka cast, lik si! :)

ma odlicno auto, nema se sta za reci..mogu misliti kako tek ide kad zapjeva u njemu seka aleksic ili lepa brena :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top