1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

wade_ je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
ako bude sve po planu dolazimo i mi iz konjica. samo neznam s kojim cu autom heheheheh

Uvijek možeš sa mnom ako ne iš'o sa svojim autom . ;)
ok idemo i ako isao s svoji auto idemo skupa
. kratak s vremenom neznam hoculi zavrsiti lakirati bjelog golfa

lhasa_green_beast je napisao(la):
Nemojte da se rostilj odgadja. Anese povezi golfa keca gti-a da vidim i to cudo uzivo. ;) :cool:

gti i je u peziji trenutno, nije registrovan. kad se lakira bice na cesti.;)
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Show program se sprema abd svane suncana nedjelja u Mostaru, clanovi ak Burnout ce se potruditi da sve sto bolje provedete! Dobrodosli !!!! :cool:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

:cool: valjdaa ce biti lijepo vrjemee, od sutraa sam u Mo radim :p tako da sam bez svog autaa :/ al naletim sluzbenim :D
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Ja se iskreno nadam da ce se od cetvrtka vrijeme promjeniti i da ce nas vrijeme posluziti, jer mislim da bi steta bilo da propadne sad sve ovo. :cool:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

sandy_mo je napisao(la):
Ja se iskreno nadam da ce se od cetvrtka vrijeme promjeniti i da ce nas vrijeme posluziti, jer mislim da bi steta bilo da propadne sad sve ovo. :cool:

Bogme ne pise se dobro :icon_cry:

http://www.meteo-info.hr/grad/mostar
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

I ja pratim po raznim stranicama izgleda da se ne pise dobro nikako :icon_sad:


Sutra cemo definitivno odluciti jel pravimo meet il otkazujemo...
 
BHT Ovisnik
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

mene ovi s vremenom nikad ne iznevjere
http://www.weatheronline.co.uk/BosniaandHerzegovina/Mostar.htm

ovdje uvijek pratim zbog praone:D
uglavnom sigurno ce kisa,kad je god neki veci spetakl na pisti uvijek je kisa,svaki SR je ovako odgođen:icon_confused:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

CoL3 je napisao(la):
mene ovi s vremenom nikad ne iznevjere
http://www.weatheronline.co.uk/BosniaandHerzegovina/Mostar.htm

ovdje uvijek pratim zbog praone:D
uglavnom sigurno ce kisa,kad je god neki veci spetakl na pisti uvijek je kisa,svaki SR je ovako odgođen:icon_confused:

Jebte al i ti znas dignut raspolozenje :icon_confused:

:icon_biggrin:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

:icon_sad::icon_sad: :icon_cry: Mi cekamo jutro da vidimo sta cemo
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

-Event zakazan 15.4. je nazalost otkazan zbog kise, uskoro ce biti objavljen novi datum. :(
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Ajmo se kladit u gajbu pive da ce ujutro do 10 sati padati kisha, i onda ce se razvedriti do veceri kad ce opet padati. Mogu se kladit 100% :icon_rolleyes:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Tibore ako izgubis okladu odrzati cemo tvoje db burpanje a ti neces biti ucesnik nego ces morati tijekom natjecanja glumiti Co2 mjerac prikljucen na auspuhe,moze :lol: :lol:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Jbg vrijeme je prelose i sad, ne isplati se riskirat sve a i dosta ekipe iz daljih gradova se treba spremit tako da smo bili primorani otkazat sve :icon_cry:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

GTI FAN je napisao(la):
Tibore ako izgubis okladu odrzati cemo tvoje db burpanje a ti neces biti ucesnik nego ces morati tijekom natjecanja glumiti Co2 mjerac prikljucen na auspuhe,moze :lol: :lol:

Dogovoreno, kome treba gurnut cu mu svoju sondu u auspuh hahahaha :lol::lol::lol:
 
Top