1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

tibor987 je napisao(la):
Sve u klasi od 110 do 130kg izazivamo na trku na 40.2 metra. Ova trka je u organizaciji AMK Venoma i to: 1.mjesto - 10 cevapa i 0.5l piva, 2.mjesto - 5 cevapa i 0.3l pivo, 3.mjesto - Plaketu s zahvalom i natpis "Mrs kuci lijeni gade"

Takodjer sa Term-Labom, AMK Venom besplatno mjeri dB burpanje i "zagasavanje" vasih ispuha nakon minimalne kvote od samo 200grama graha koliko vam treba da udjete u najnizu klasu, tj. one one od 85 od 100dB! Svi ste pozvani, pridruzite nam se :cool:

Style necemo organizirati, jer ocekujemo sve debele ljude, a 'fala Bogu vama se ni Sasa Matic ne raduje.

Lijep pozdrav,
Tibor Salai - Ispomoc AMK Venom,
Mostar

:lol::lol::lol: Kralju nebeski .Jel pravilo da kome se slucajno pri db burpanju omakne gusto iz auspuha,tj pusti ulje da je diskvalificiran :lol:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

DJ_M4rko je napisao(la):
Nadam se da cu se imat i ja s nekim potegnut na pisti :D

Svi cemo se okusati u db burpanju :lol: ebo aute sad mi je ovo top 1 natjecanje. :lol:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

GTI FAN: Ovo shvatam sad kao osobni izazov... :cool:

tibor987 je napisao(la):
Takodjer sa Term-Labom, AMK Venom besplatno ( Dobih ukor od gazde Omara, rece on da nije vise dzabe nego da je 5 mjerenja 10KM )mjeri dB burpanje i "zagasavanje" vasih ispuha nakon minimalne kvote od samo 200grama graha koliko vam treba da udjete u najnizu klasu, tj. one one od 85 od 100dB! Svi ste pozvani, pridruzite nam se :cool:

Lijep pozdrav,
Tibor Salai - Ispomoc AMK Venom,
Mostar

EDIT, gore u crvenom ;)
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Znaci, kako je i nas Tibor napisao, i AMK Venom ce biti na okupljanju.
Podrzavamo kolege i prijatelje iz AK Burnout, te cemo se potruditi da uvelicamo skup Term-Lab mjerenjima (mozda i nekim malim takmicenjem :icon_biggrin:), ozvucenjem i muzikom oficijelnog dj-a koji ce mixati za raju i naravno druzenjem :cool:

Sto se tice Term-Laba, 5 mjerenja = 10KM a tih pet mjerenja moze iskoristiti 5 razlicitih auta ;)

Vidimo se na pisti! :cool:

Facebook grupa

Event na Facebook-u
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Jos jednom hvala ekipi AMK Venoma na podrsci, nestrpljivo ocekujemo event i druzenje na pisti. :cool:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Ma ne bi smo mi ( AMK Venom ) dosli, ali ko ce vas odbit kad ste nas navukli obecanjima sa pivom, cevapima i curama ( za mene ne, u slucaju da mi mala cita forum, pretuc' ce me ko kera ) :cool:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

trebali bi i mi iz ze doci, barem 2 auta i moj krs... nagovoram ostatak ekipe :lol:
 
BHT Ovisnik
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

nadam se da cu popraviti auto do tada,ako ne onda cu zaduziti imenjaka da me doveze:D izgleda da ce ovo biti spetakl veci nego SR zadnjih godina:icon_biggrin:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Limpi je napisao(la):
trebali bi i mi iz ze doci, barem 2 auta i moj krs... nagovoram ostatak ekipe :lol:

ko ti je rekao da cemo ici :icon_question:













'ocel bit žena? :D
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

CoL3 je napisao(la):
nadam se da cu popraviti auto do tada,ako ne onda cu zaduziti imenjaka da me doveze:D izgleda da ce ovo biti spetakl veci nego SR zadnjih godina:icon_biggrin:

Moram priznat da sam i ja jako iznenadjen ekipom koja se najavila da ce doc, za tebe cu imat jenu malu molbicu, za to cemo se cut na FB :cool:

Shelby je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
trebali bi i mi iz ze doci, barem 2 auta i moj krs... nagovoram ostatak ekipe :lol:

ko ti je rekao da cemo ici :icon_question:

'ocel bit žena? :D

Oce, kolko ces ih dovest :lol:

Pista je za auta, diskoteke i klubovi su za zene :lol:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

sandy_mo je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
nadam se da cu popraviti auto do tada,ako ne onda cu zaduziti imenjaka da me doveze:D izgleda da ce ovo biti spetakl veci nego SR zadnjih godina:icon_biggrin:

Moram priznat da sam i ja jako iznenadjen ekipom koja se najavila da ce doc, za tebe cu imat jenu malu molbicu, za to cemo se cut na FB :cool:

Shelby je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
trebali bi i mi iz ze doci, barem 2 auta i moj krs... nagovoram ostatak ekipe :lol:

ko ti je rekao da cemo ici :icon_question:

'ocel bit žena? :D

Oce, kolko ces ih dovest :lol:

Pista je za auta, diskoteke i klubovi su za zene :lol:




Limpi,odlazak u Mostar otkazan! :lol:
 
Top