1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

NeverMind je napisao(la):
I Venom ce biti tu :cool:

Ekipa iz Venoma kao pocasni gosti na pisti. ;)


Za sad se najavila ekipa iz: Sarajeva, Konjica, Neuma, Livna, Sirokog Brijega, Ljubuskog.... :cool:
 
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Ako budu dosli svi koji su najavili bit ce to ludnica. ;)

P.s. Kupio sam ovih dana jednu pilu za koju ne vjerujem sam sebi da sam je kupio, ima hiljadu i sto kubika i 55 konja, i koristim prigodu da izazovem na dvoboj sve Golfove dvice 1.3 i 1.6 benz i dizlo, kao i mercedese 240 i 250 d koji budu na pisti taj dan :D:icon_smile:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Porschefan je napisao(la):
Ako budu dosli svi koji su najavili bit ce to ludnica. ;)

P.s. Kupio sam ovih dana jednu pilu za koju ne vjerujem sam sebi da sam je kupio, ima hiljadu i sto kubika i 55 konja, i koristim prigodu da izazovem na dvoboj sve Golfove dvice 1.3 i 1.6 benz i dizlo, kao i mercedese 240 i 250 d koji budu na pisti taj dan :D:icon_smile:

Može li Astra f 1.6 ? :D
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

ZELA GTI je napisao(la):
Vrijeme je da mijenjam auto, počeli me Numljani razvlačiti po pisti:D

Biti će to dobar duel;)
Ma nebitno, samo nek dimi iz guma i rostilja i nek urlaju masine. :cool: Ocepio mi KR nesto iako nije jos u punoj formi,zelenko mi pobjegne u startu jer nemam sare na prednjim gumama nikako pa slajfam al kad se docepam gripa u trecoj stignem ga do kraja i da ima jos malo piste pretekao bi ga a Kadrija bjezi desetak metara ali ima dobre gume i novu pumpu.E sad moja pumpa goriva zuji ko brusilica i kad se ugrije zatrokira u visim obrtajima zbavit cu novu al ne do 15 og a onda bi i kadrija mogao imati problema mozda.Mislim da je pumpa dugo stala i ocepila malo ali ako se vrati na staro odrat ce ma i Porshefan sa Fiatom a kamoli ne tvoja getaca :icon_biggrin:



Porschefan je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Necu doci samo ako mi klavir padne na glavu dan prije. ;)


Ako budes sa Rafom isao negdje nemoj se cudit da padne upravo klavir :lol:
:lol: Ja bez Rafe neidem nigdje.Bas me zanima koji ce sve djelovi sa njega prvi odpasti dok dodjemo do Mostara . Zadnji put ga ja vozio do Ljubuskog i odpao je samo auspuh i zadnji branik ,nismo ih ni nasli,ako nekome treba djelova za Kadju nek ide za nama :lol:


Porschefan je napisao(la):
P.s. Kupio sam ovih dana jednu pilu za koju ne vjerujem sam sebi da sam je kupio, ima hiljadu i sto kubika i 55 konja, i koristim prigodu da izazovem na dvoboj sve Golfove dvice 1.3 i 1.6 benz i dizlo, kao i mercedese 240 i 250 d koji budu na pisti taj dan :D:icon_smile:

To rodjo,pila prava ,takve utrke volim :icon_biggrin:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Jel Rafo ikad popravio onaj prednji i zadnji branik od snjega? Vazda belaja sa njim, joj kad se sjetim snjega kad smo cupali kadju na mahali iz snjega :lol:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

sandy_mo je napisao(la):
Jel Rafo ikad popravio onaj prednji i zadnji branik od snjega? Vazda belaja sa njim, joj kad se sjetim snjega kad smo cupali kadju na mahali iz snjega :lol:

:lol: Ona pola zadnjeg branika je odpala kad sam ga ja jedno 200 protjerao Celjevskim pravcem,nismo ga vise nasli,a vidio sam tek veceras da si pisao na onoj nasoj temi da je na Mahali bio zaglavio u snjegu.Nevjerovatno kud se on po onom snijegu probijao sa onako spustenim autom,prosto nevjerovatno.Jos prije snijega je spuco lisicu isto na jedno 200,ostao joj otisak glave na hladnjaku doslovno a glava negdje iza motora danima,vise se usmrdila bila :lol:



Popravio nije nista,pola djelova fali na njemu,nedavno mu je i kljuc ostao u njemu a kadjo zakljucan,on ljepo uzeo krampu pa pokusao izvaliti desna vrata da udje,kad nije uspio razvalio gepek i usao,kaze zurilo mu se :lol:
 
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

sandy_mo je napisao(la):
Jel Rafo ikad popravio onaj prednji i zadnji branik od snjega? Vazda belaja sa njim, joj kad se sjetim snjega kad smo cupali kadju na mahali iz snjega :lol:

Belaj je ustvari njegovo pravo ime Rafo ga zovu onako ... :lol:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Sve u klasi od 110 do 130kg izazivamo na trku na 40.2 metra. Ova trka je u organizaciji AMK Venoma i to: 1.mjesto - 10 cevapa i 0.5l piva, 2.mjesto - 5 cevapa i 0.3l pivo, 3.mjesto - Plaketu s zahvalom i natpis "Mrs kuci lijeni gade"

Takodjer sa Term-Labom, AMK Venom besplatno mjeri dB burpanje i "zagasavanje" vasih ispuha nakon minimalne kvote od samo 200grama graha koliko vam treba da udjete u najnizu klasu, tj. one one od 85 od 100dB! Svi ste pozvani, pridruzite nam se :cool:

Style necemo organizirati, jer ocekujemo sve debele ljude, a 'fala Bogu vama se ni Sasa Matic ne raduje.

Lijep pozdrav,
Tibor Salai - Ispomoc AMK Venom,
Mostar
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Ja imam 109 kg.Hoćete mi progledati kroz prste? :lol:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

tibor987 je napisao(la):
Sve u klasi od 110 do 130kg izazivamo na trku na 40.2 metra. Ova trka je u organizaciji AMK Venoma i to: 1.mjesto - 10 cevapa i 0.5l piva, 2.mjesto - 5 cevapa i 0.3l pivo, 3.mjesto - Plaketu s zahvalom i natpis "Mrs kuci lijeni gade"

Takodjer sa Term-Labom, AMK Venom besplatno mjeri dB burpanje i "zagasavanje" vasih ispuha nakon minimalne kvote od samo 200grama graha koliko vam treba da udjete u najnizu klasu, tj. one one od 85 od 100dB! Svi ste pozvani, pridruzite nam se :cool:

Style necemo organizirati, jer ocekujemo sve debele ljude, a 'fala Bogu vama se ni Sasa Matic ne raduje.

Lijep pozdrav,
Tibor Salai - Ispomoc AMK Venom,
Mostar
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

A sad ozbiljno:
Kao sto je glasnogovornik AMK Venom-a Tibor Salai izjavio, navedeni klub ce dat podrsku nasem meetu, te ce donijeti svoj termlab, i vjerovatno dovest svog DJ-a tako da ce cjelodnevni dogadjaj bit popracen muzikom, a naravno svi zainteresirani za db klase moc ce isprobati svoje mogucnosti. Znaci osim trkanja bit ce i db. Dobar provod zagarantiran :cool: :cool: :cool: :cool:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Jao tibore:lol::lol::lol:

Ne treba mi dolje nitko osim tebe srećice:D
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Eto i mene na ćevape ;)

Wade idemo zajedno, Sarajlije ko dolazi nek se javi da vas sačekamo pa zajedno dole onda ;)

pozz.
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

antrax je napisao(la):
Eto i mene na ćevape ;)

Wade idemo zajedno, Sarajlije ko dolazi nek se javi da vas sačekamo pa zajedno dole onda ;)

pozz.

Ide i Anes iz Konjica,možda će još ko ići,ja ću ići s autom pa ćemo se dogovoriti.
 
Top