1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

:lol::lol:

Ej pa klub se zove Burnout i tom prilikom bas je trebalo zapaliti Zelu ko karnevala na kraju :lol:
 
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Upravo se vratio sa piste,odvezao sam 2 raft čamca i 3 kanua ako ko dođe da se moze provozat jer pista je puna vode....
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Steta sto nam se vrijeme pokvari, trebalo je da to bude fin pocetak sezone u Mostaru
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

ADO MOSTAR je napisao(la):
Upravo se vratio sa piste,odvezao sam 2 raft čamca i 3 kanua ako ko dođe da se moze provozat jer pista je puna vode....

Forumasi sa ovog foruma bi imali odlican meet.

http://www.pwcforum.com/

:lol:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Uskoro cemo objaviti novi datum, pokusat cemo da odaberemo datum koji se nece poklapati sa nekim drugim eventima, i nadam se da cemo uspjeti to odraditi bez kise i drugih problema :cool:
 
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Jebo ti to mi se trkamo i po najvećoj kiši, npr. u prošlu subotu smo ja i GTI FAN imali luđački okršaj na stazi i cesti ali sa pilama od 55 i 65 ks, neki su nas ocijenili kao - nenormalni :D :lol:

p.s. uz Astru imam i Punto 55, to je ta pila od 55ks :icon_smile:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Porschefan je napisao(la):
Jebo ti to mi se trkamo i po najvećoj kiši, npr. u prošlu subotu smo ja i GTI FAN imali luđački okršaj na stazi i cesti ali sa pilama od 55 i 65 ks, neki su nas ocijenili kao - nenormalni :D :lol:

p.s. uz Astru imam i Punto 55, to je ta pila od 55ks :icon_smile:

E ono je bio okrsaj,a alkohol je dodao jos po 20 ks znaci 75 i 85 ks :smajli39: :lol: a po onoj kisi onako voziti,krivina,brdo,provalija,lokva,odavno nisam imao ebeni race :icon_biggrin: ;) Ali Clio utece talijanu :lol: al dobar je fico,kazem nije do auta nego do vozaca i muda :D :smajli43:
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Ako moze neko od administratora da pocisti temu malo, i da je zakljuca dok se ne odredi novi datum. ;)
 
Član
RE: 1st Ak Burnout Meet 15.04.2012.

Novi zvanicni datum eventa: 20.5.2012. lokacija vec poznata, a uskoro vise detalja o samom programu eventa :cool:
 
Član
Kao sto je vec poznato zbog loseg vremena (kise i niskih temperatura) odgodjen je datum 15.4. novi datum je kao sto sam vec spomenuo prije 20.5.2012, lokacija ista :D
w39iL.jpg


Dobar provod zagarantiran uz fino druzenje fina auta i ugodnu atmosferu:
-oznacena 402m za trke ubrzanja (dobri stari rezim bez semafora)
-burnout
-rostilj i pivo
-stunt
- i jos mnogo toga

Znaci vidimo se 20.5.2012. vec od 11h na pisti :cool: :cool: :cool: :cool:
 
BHT Ovisnik
vjerujem da tada nece biti kise,nadam se da ce doci dosta raje,taman cu do tada lakirati auto,viđemo se:cool:
 
Top