1.Otvoreno Prvenstvo BiH u trkama ubrzanja na 402m sezona 2009

1.Otvoreno Prvenstvo BiH u trkama ubrzanja na 402m sezona 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
c SEat a je napisao(la):
super super, vozit ce se znaci u 2009 haos :D
samo da se ne poklope utrke pa onda moras fulit jednu da ga je***!!!
probat ce mo ove sezone s Golf V TDI 2.0 140hp, prvo da vidimo kako ide , onda SMChipiChips ;) i jos mnogo toga aBd!!!
samo naprijed, sve naj naj u daljem organizovanju ....
P.S. sta se prepirete, pomalo ba !!!
LP:123:

Uradi čip odmah, inače ćeš se razočarati sa tih 140 KS ;)
 
Član
Dottore je napisao(la):
c SEat a je napisao(la):
super super, vozit ce se znaci u 2009 haos :D
samo da se ne poklope utrke pa onda moras fulit jednu da ga je***!!!
probat ce mo ove sezone s Golf V TDI 2.0 140hp, prvo da vidimo kako ide , onda SMChipiChips ;) i jos mnogo toga aBd!!!
samo naprijed, sve naj naj u daljem organizovanju ....
P.S. sta se prepirete, pomalo ba !!!
LP:123:

Uradi čip odmah, inače ćeš se razočarati sa tih 140 KS ;)

:D
bogami bas ovakva me pocjepala u Tuzli prosle sezone ,ja bio sa Seat-om :D obrtni momenat u petice ko u nekog kamiona ;)
vidjet ce mo lakapo samo ,zanima me koliko ide bez iceg ;)
 
Član
872 : 17.8 s. -> VW Golf V Tdi 140 ch.

Ovako kaze lista mada cisto sumnjam,mislim da bi trebao bolje vrijeme da pravi.
 
Član
Nego jedno pitanje, hoce li biti ove godine gdje test day(kao sto su prosle organizovali SRCS i NITRO)????
 
Član
guster je napisao(la):
Nego jedno pitanje, hoce li biti ove godine gdje test day(kao sto su prosle organizovali SRCS i NITRO)????

Što se tiče nas - neće. Previše posla imamo i bez td-a. A i sumnjam da će nekome biti do razvaljivanja auta mjesec dana prije početka službene sezone :icon_question:
 
Početnik
guster je napisao(la):
Nego jedno pitanje, hoce li biti ove godine gdje test day(kao sto su prosle organizovali SRCS i NITRO)????


po infu iz Nitra, hoce, negdje samim pocetkom petog mjeseca. no do tad se moze mnogo toga promjeniti.
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
872 : 17.8 s. -> VW Golf V Tdi 140 ch.

Ovako kaze lista mada cisto sumnjam,mislim da bi trebao bolje vrijeme da pravi.

nije tacno 100% jer seat ide 16 klasu, a mene u tuzili uzeo golf V, pobjegao sam mu prvom i drugom ali me trecom dokrajcio , znaci ide i on oko 16 !!
 
Član
golf 5 tdi 2.0 tdi 140 standard ide sa extra upucanim startom 16.3 - 16.4 a neko prosjecno vrijeme je oko 16.7 sec na 402 m
 
Član
Pravilnik o održavanju 1.Otvorenog prvenstva BiH u trkama ubrzanja na 402 metra i Tehnički pravilnik održavanja trka objavljeni su na stranicama:

www.akhercegovina.com/pravilnik.htm
www.srcbl.com
www.srcsarajevo.com
www.akretro.com
www.amkgradiska.com
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
test day ce da bude sredinom treceg mjeseca ako nebude nekih promjena planova

Taj test day nema nikakve veze sa 1. Otvorenim prvenstvom niti ima veze sa organizatorima toga prvenstva, pa ne znam što se o tome piše u ovom topicu.
 
Član
guru je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
test day ce da bude sredinom treceg mjeseca ako nebude nekih promjena planova

Taj test day nema nikakve veze sa 1. Otvorenim prvenstvom niti ima veze sa organizatorima toga prvenstva, pa ne znam što se o tome piše u ovom topicu.

Baš sam to mislio napisati, pitate na pogrešnoj adresi.
 
Član
nemojte covjeka bezze odmah napadat, ja sam pitao sa razlogom ovdje jer je SRCS u organizaciji sad sa vama ovog OPBiH na 402m. a oni su prosle god. bili jedan od organizatora TEST DAY-a pa sam zato pitao ovde,mislio sam da ce mozda u sklopu OPBiH biti MOZDA i test day?

@bmwscaner hvala ti na odgovoru ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top