1.Otvoreno Prvenstvo BiH u trkama ubrzanja na 402m sezona 2009

1.Otvoreno Prvenstvo BiH u trkama ubrzanja na 402m sezona 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Almir je napisao(la):
Profitabilci kao Dasovic, nema sponzora pusiona... eee ma ispricana mi je cijela prica - Nitro + Dasovic.

Dasović ? Da nije Dasovića ne bi ni bilo SR-a na prostoru ex.Yu, bar ne ovakvog i ne ovoliko popularnog. Čovjek je vozio SR (za razliku od nekih (starijih) organizatora), ma glupo je uošte pričati šta je sve uradio za SR a između ostalog smislio i pravilnik koji svi mi uz manje korekcije koristimo. Nigdje na svijetu se ne voze trke na 402m po vremenskim klasama.
Nitro + Dasovic = nesporazum, ali nije bitno.
 
Član
Sike je napisao(la):
Almir je napisao(la):
Profitabilci kao Dasovic, nema sponzora pusiona... eee ma ispricana mi je cijela prica - Nitro + Dasovic.

Dasović ? Da nije Dasovića ne bi ni bilo SR-a na prostoru ex.Yu, bar ne ovakvog i ne ovoliko popularnog. Čovjek je vozio SR (za razliku od nekih (starijih) organizatora), ma glupo je uošte pričati šta je sve uradio za SR a između ostalog smislio i pravilnik koji svi mi uz manje korekcije koristimo. Nigdje na svijetu se ne voze trke na 402m po vremenskim klasama.
Nitro + Dasovic = nesporazum, ali nije bitno.

Svako vrijeme svoje organizatore nosi, da nije bilo BH kupa ove godine u BiH bi bile 3 trke...
 
Član
Ovdje ću zamoliti Siketa, Oktana i Silverstara da se prestanu raspravljati sa Almirom o slijedećoj sezoni.
Nema potrebe.
Imamo puno pametnijeg posla do sezone.
Mislim da će me kolege poslušati.
 
Član
Žao mi je samo što zavedu dio istinskih zaljubljenika u auto-sport ali otrijezniće se oni vremenom i ne sumnjam da će se priključiti.

Ko je to zaveden? Hajde neka se javi jedan vozac molim vas da kaze evo prevaren sam... sezona je prosla i ima li ko?

Rasprava ce postojati dok postoji ovaj stav od ljudi koji nisu bili prisutni dogadjajima koje ocjenjuju!

A i jest i bolje da rade, nego da gube vrijeme..
 
Član
almirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr???????????
razmisli malo?????????
nemoj lupati ko maksim po divizi???????????????
što bi reko naš narod.............
 
Član
Svako od vozaca a i ja prvi ce voziti ono sto mu se vozi,ja uopste ne gledam i nije mi presudna stvar ko organizuje trku,jer prethodne sezone nije bilo lose trke!
Prvenstveno bi trebali voditi racuna da ne gurate 5 utrka u jedan mjesec jer malo ko to moze finansijski izgurati.
Samo nemojte da vam ovo postane opsesija kako Gerine trke nevaljaju itd itd,samo se vi trudite da svaki put pravite sto bolje trke!
Ljudi hoce da voze i to morate da shvatite,ljudi ne zele napraviti auto i uloziti hiljade maraka sto nimalo nije lako u danasnje vrijeme i voziti samo 2 ili 3 trke godisnje,ali isto tako niko nemoze voziti i 20 utrka godisnje.
Zlatna sredina!
Pozz
 
Član
@Octane . Vjerujem da ste sve vec isplanirali i osmislili kako sta pa bih te zamolio da izneses vise detalja ljudima koji namjeravaju voziti. ;)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
@Octane . Vjerujem da ste sve vec isplanirali i osmislili kako sta pa bih te zamolio da izneses vise detalja ljudima koji namjeravaju voziti. ;)


Naravno , već smo postavili preliminarni kalendar, pravilnik ćemo postaviti vrlo brzo kao što Silver reče
 
Član
super super, vozit ce se znaci u 2009 haos :D
samo da se ne poklope utrke pa onda moras fulit jednu da ga je***!!!
probat ce mo ove sezone s Golf V TDI 2.0 140hp, prvo da vidimo kako ide , onda SMChipiChips ;) i jos mnogo toga aBd!!!
samo naprijed, sve naj naj u daljem organizovanju ....
P.S. sta se prepirete, pomalo ba !!!
LP:123:
 
Početnik
pa gledano po ovim kalendarima koje su organizatori dali nece se preklapati ove sezone nista osim jedne utrke, koja je kod jednih 201, kod drugih 402 ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top