1.Otvoreno Prvenstvo BiH u trkama ubrzanja na 402m sezona 2009

1.Otvoreno Prvenstvo BiH u trkama ubrzanja na 402m sezona 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
rekao sam da necu komentarisati o odluci, ali ovo saopstenje koje nas stavlja u pogresan kontekst ne mogu presutjeti..

zelim da naglasim da je rijec o nesporazumu od starta, i da nas je taj nesporazum doveo u situaciju u kojoj nijedna strana nije htjela popustiti, pa sam shodno tome ja licno trazio da prestanem biti ovlastena osoba i clan OO prvenstva, a SRCS kao klub ponudio rjesenje za ostalo, sto nije prihvaceno i nakon cega je odluceno o prestanku saradnje..

dakle, fakt jeste da SRCS nece sudjelovati u organizaciji prvenstva, a o razlozima zasto i kako moze se danima tipkati a ja mislim da to nije od koristi ni jednoj strani, pa zato necu dalje ni pisati.

jos jednom sve najbolje u daljoj organizaciji, a stavljanje 'krivice' samo na SRCS nikamo ne vodi..

pozz
 
Član
Upravu si sejo ovo nije ni mjesto za daljnja komentarisanja oko otvorenog prvenstva i izbacivanja tebe iz svega ovoga zato molim komplet oo da o ovoj temi ne komentariše.



Pozdrav AMK "UNA-SPORT" Bosanska Krupa
 
Član
Octane je napisao(la):
Možete i pogledati našu zvančnu web prezentaciju na adresi

http://www.402.ba

Dobra prezentacija, svaka čast!
Ne mogu da nadjem koliko je osiguranje 5, 7 ili 10 km, sto je stvarno bitno da se zna.

Valjda nekog od vozaca interesuje koliko mu se isplati u slucaju ozljede, pitam ozbiljno bez ironije.

Na forumu svakako stavljate razne obavijesti, dajte nesto korisno.
 
Član
Almir je napisao(la):
Octane je napisao(la):
Možete i pogledati našu zvančnu web prezentaciju na adresi

http://www.402.ba

Dobra prezentacija, svaka čast!
Ne mogu da nadjem koliko je osiguranje 5, 7 ili 10 km, sto je stvarno bitno da se zna.

Valjda nekog od vozaca interesuje koliko mu se isplati u slucaju ozljede, pitam ozbiljno bez ironije.

Na forumu svakako stavljate razne obavijesti, dajte nesto korisno.





NEMOJ SRATI AKO NEMOŽEŠ POJESTI :icon_eek::icon_biggrin:
 
Član
harbas je napisao(la):
Almir je napisao(la):
Octane je napisao(la):
Možete i pogledati našu zvančnu web prezentaciju na adresi

http://www.402.ba

Dobra prezentacija, svaka čast!
Ne mogu da nadjem koliko je osiguranje 5, 7 ili 10 km, sto je stvarno bitno da se zna.

Valjda nekog od vozaca interesuje koliko mu se isplati u slucaju ozljede, pitam ozbiljno bez ironije.

Na forumu svakako stavljate razne obavijesti, dajte nesto korisno.





NEMOJ SRATI AKO NEMOŽEŠ POJESTI :icon_eek::icon_biggrin:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
harbas je napisao(la):
NEMOJ SRATI AKO NE MOŽEŠ POJESTI :icon_eek::icon_biggrin:

:) Za neke stvari se mora ici u skolu! Za uvlacenje u guz ne treba, pa ne moras toliko ofirno. Da Goca, Octane ili Guru kazu da je govno ukusno ti bi garant rekao da doruckujes svako jutro, pa otud vjerovatno i pravilo da se treba srati koliko mozes pojesti. NHF

S tim da sam ja upitao ono sto bi vozaci trebali da znaju!
Ali treba se udostojiti odgovoriti...hm!

Sto se sranja tice, pa vi serete na nesto sto se zbivalo prosle godine pa to moramo malo balansirati :)

a i lova je dobra... :) :)
 
Član
Almir je napisao(la):
harbas je napisao(la):
NEMOJ SRATI AKO NE MOŽEŠ POJESTI :icon_eek::icon_biggrin:

:) Za neke stvari se mora ici u skolu! Za uvlacenje u guz ne treba, pa ne moras toliko ofirno. Da Goca, Octane ili Guru kazu da je govno ukusno ti bi garant rekao da doruckujes svako jutro, pa otud vjerovatno i pravilo da se treba srati koliko mozes pojesti. NHF

S tim da sam ja upitao ono sto bi vozaci trebali da znaju!
Ali treba se udostojiti odgovoriti...hm!

Sto se sranja tice, pa vi serete na nesto sto se zbivalo prosle godine pa to moramo malo balansirati :)

a i lova je dobra... :) :)

Nemam stavrno razloga nekome se uvaljivati u guz ako imam reci mi razlog ja ga neznam, jer sam vozio i voziću trke koje ja hoću nije bitno
ko ih organizira gera,srcs........ nije bitno

dok ti samo sereš po forumima i ništa drugo i neradiš samo kritikuješ nečije organizacije i praviš neprijatelje od prijatelja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top