1.Otvoreno Prvenstvo BiH u trkama ubrzanja na 402m sezona 2009

1.Otvoreno Prvenstvo BiH u trkama ubrzanja na 402m sezona 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Član
Čestitke za blagovremene informacije... Svakako se vidimo u Mostaru i Sarajevu 100%, a ostalo mejbi :icon_smile:

Pozz
 
Svaka cast, ovo se cijeni, manje prepirki i puno puno vise rada i dogovora i na kraju jedan dobar rezultat!!!!! Sretno!!!!!;)
 
Član
Sinoć je u hotelu Bosna u Banja Luci na proglašenju šampionata Republike Srpske održano zvanično otvaranje i najava "1. Otvorenog Prvenstva BiH u trkama ubrzanja na 402m".
Na otvaranju su bili predstavnici svih klubova organizatora i oba saveza.



 
Član
Toplu vodu ne treba izmišljati. Samo malo doradiš mješalice u slavini i topla voda bolje ide.
Pravilnici su gotovi i bit će objavljeni na službenoj stranici Prvenstva.
2Honey: ako te baš zanima pravilnik dođi do mene ili mi se javi pa ti sve objasnim.
 
Početnik
guru je napisao(la):
Toplu vodu ne treba izmišljati. Samo malo doriš mješalice u slavini i topla voda bolje ide.
Pravilnici su gotovi i bit će objavljeni na službenoj stranici Prvenstva.
2Honey: ako te baš zanima pravilnik dođi do mene ili mi se javi pa ti sve objasnim.



pa nebi bilo zgoreg znati detaljno.

a kako da dodjem do tebe ili ti se javim?
 
Član
HONEY je napisao(la):
guru je napisao(la):
Toplu vodu ne treba izmišljati. Samo malo doriš mješalice u slavini i topla voda bolje ide.
Pravilnici su gotovi i bit će objavljeni na službenoj stranici Prvenstva.
2Honey: ako te baš zanima pravilnik dođi do mene ili mi se javi pa ti sve objasnim.



pa nebi bilo zgoreg znati detaljno.

a kako da dodjem do tebe ili ti se javim?

Pa znaš sigurno moj mobitel, a i znaš mene. Samo malo volje da povežeš podatke.:icon_confused:
 
Početnik
guru je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
guru je napisao(la):
Toplu vodu ne treba izmišljati. Samo malo doriš mješalice u slavini i topla voda bolje ide.
Pravilnici su gotovi i bit će objavljeni na službenoj stranici Prvenstva.
2Honey: ako te baš zanima pravilnik dođi do mene ili mi se javi pa ti sve objasnim.



pa nebi bilo zgoreg znati detaljno.

a kako da dodjem do tebe ili ti se javim?

Pa znaš sigurno moj mobitel, a i znaš mene. Samo malo volje da povežeš podatke.:icon_confused:



znam te ali te ne vidjam ; - ) , niti imam broj. posaljem ti poruku na forumu pa mi mozes ostaviti broj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top