1.8T vs 1.9TDI

1.8T vs 1.9TDI

Član
motor 1.9 66kw je kako ja znam najlakse odrzavat mislim na kes .. a malo se raspitajte kad je turbina u 1.9 66kw crkla mozda ima nekih slucajeva al rijetko .. normalno da su jaci TDI , TDI .. ali u tim motorima brzo se pokvari turbina .. zato ja kazem za 1.9 66kw da je "ne poderiv" .. neki su to bukvalno shvatili .. lp
i da .. ovaj motor 1.9 tdi 66kw je u mnogim vw autima samo se razlikuju po pumpama ... ovaj gore iznad misli da sam ja samo u golfa 4 vidio motor :p :p ... mnogo ti neznas o meni tako da sa tim komentarima ...ako hoces da malo ismijavas ljude nisi na pravom forumu ..
Nidje veze..mozda stari tdi iz trice ili agr iz mk4 koji nema varijabilnu turbinu..al je i dalje skuplji veliki servis za njega nego za pd motor. Uostalom, zelen si ti jos, ganjaj biciklo.
 
Član
motor 1.9 66kw je kako ja znam najlakse odrzavat mislim na kes .. a malo se raspitajte kad je turbina u 1.9 66kw crkla mozda ima nekih slucajeva al rijetko .. normalno da su jaci TDI , TDI .. ali u tim motorima brzo se pokvari turbina .. zato ja kazem za 1.9 66kw da je "ne poderiv" .. neki su to bukvalno shvatili .. lp
i da .. ovaj motor 1.9 tdi 66kw je u mnogim vw autima samo se razlikuju po pumpama ... ovaj gore iznad misli da sam ja samo u golfa 4 vidio motor :p :p ... mnogo ti neznas o meni tako da sa tim komentarima ...ako hoces da malo ismijavas ljude nisi na pravom forumu ..
66kw i 81kw motori u golfu 4 (i ostalim vozilima koji koriste taj motor) su identicni, sa istom turbinom, "bosch" pumpom, konstrukcijom samog motora i sl. Odrzavanje je znaci isto!
 
BHT Ovisnik
Ode fino mehanicaru i informise se :D:D
A bome nece ni tamo nista dobiti. Ja odem pa pitam,ne valja im volvo, ne valja im bmw, ne valja im laguna,ne valja im pezo, sta valja. Valja golf,passat i ta sranja sto znaju praviti i ubirati paru zatvorenih ociju,eto sta ce reci. Svaki tako,al svaki
 
BHT Ovisnik
Pa u dobra doba,samo sto je prednost foruma da je netko imao to vozilo i moze prenjeti iskustva, a i majstor ti sigurno nece preporuciti kvalitetno auto hahah
 
Top