1.8T vs 1.9TDI

1.8T vs 1.9TDI

Član
Ja opet platio prvu registraciju sa tehnickim 510KM al u Brkom jer su ubjedljivo najjeftiniji, 2 puta sam zvao covjeka da pitam za cijenu, prvi put se sjebo i mislio da mi se ucinilo jer sam za passata 1.9 85kw platio prvu 530KM :D:D
astra 1.7 dti 55kW u Zenici je skoro 500KM... za moju corsu 1.8 92kW bi trebala biti oko 550KM
a brcko je posebna prica :D vozis se ko digospo a placas kao za neki sepet :D
 
Član
jest udoban i prostran za pikavce do 1.50m :D
za to treba Passat, u Golfu 4 nema nista vise mjesta nego u mk2 i mk3, mk4 jest veca i sira al je zato napuhana unutra tako da dodje na isto...
sto se tice mk4 TDI 74kw i miran si a 66kw samo u mk3 valja

Šalio sam se na račun prostranosti...pojedinci pričaju o golfu 4 kao da ne postoji bolje auto, a zapravo je to mali, neudoban i preskup ostarjeli polovnjak.
 
ako hoces udobnost kupuj vecu limuzinu nebitno koje marke, a svi hatchback sepeti su na isti kalup, nek mi ko kaze da je astra ili stilo udobniji od golfa, sve je to isto samo drugi znak
 
Član
ako hoces udobnost kupuj vecu limuzinu nebitno koje marke, a svi hatchback sepeti su na isti kalup, nek mi ko kaze da je astra ili stilo udobniji od golfa, sve je to isto samo drugi znak
Da, To su sve auta nize klase ali visa klasa u nizoj tacnije u vrhu nize klase, zna se koja su auta nize, srednje i vise i klase
Tako da golfovi, astr,e stilo, octavia, focus, megane i ostali su niza klasa auta bila i ostala i od njih se ne moze ocekivati nikakva udobnost, ni blizu kao sto je to u auta srednje klase a za visu da ne govorimo :D
 
Član
To je navikano jos od dvice,eto provozaj astru,focusa,stila i golfa i onda uporedjuj ja sam ih sve probo i mogu rec da mi golf najbolje odgovara pa stilo
Ma uzmi druže metar pa mjeri, vozio sam se dovoljno...nema šta bit navikano od dvice, dvica je prostrana u svojoj klasi tih godina...golf četvorka je u svojoj klasi ponajmanje auto, nazad ne može normalna odrasla osoba sjesti...a ljudi masovno uzimaju te šrotove i ukivaju ih u zvijezde.
 
Ma uzmi druže metar pa mjeri, vozio sam se dovoljno...nema šta bit navikano od dvice, dvica je prostrana u svojoj klasi tih godina...golf četvorka je u svojoj klasi ponajmanje auto, nazad ne može normalna odrasla osoba sjesti...a ljudi masovno uzimaju te šrotove i ukivaju ih u zvijezde.
Pa il imas komfornost il gepek oboje izgleda nemoze
 
BHT Ovisnik
Moze optimalno sve. Evo E46 je iste klase pa kao da je za klasu vece auto koliko je prostrani unutra,posebn odozada. Te gepekt takoder po dubini. A razlike mora biti, pogledaj vjesanje u golfa 4,pogledaj u focusa. Golfovi su kruti,te imaju uzasne siceve,osim nekih bolje opremljenih. Uz to nudi najmanje prostora u klasi tih vozila.
 
Član
Ma kakva crna prostranost u golfu IV....Drug mi ima karavana 4motion pacific oprema...Dobro jest da sam ja visok 1.97cm sjednem naprijed sjediste odmaknuto do kraja koljena mi lupaju u ogromnu kontrol tablu sa nekom jos vecom laticom..sjednem nazad noge raskoracim a sjediste mi medju m*da dodje...Vise komfora imam u svojoj Hondi i naprijed i nazad...
 
Ma kakva crna prostranost u golfu IV....Drug mi ima karavana 4motion pacific oprema...Dobro jest da sam ja visok 1.97cm sjednem naprijed sjediste odmaknuto do kraja koljena mi lupaju u ogromnu kontrol tablu sa nekom jos vecom laticom..sjednem nazad noge raskoracim a sjediste mi medju m*da dodje...Vise komfora imam u svojoj Hondi i naprijed i nazad...
niko ti nije kriv sto si ko bandera :D:D
 
Moze optimalno sve. Evo E46 je iste klase pa kao da je za klasu vece auto koliko je prostrani unutra,posebn odozada. Te gepekt takoder po dubini. A razlike mora biti, pogledaj vjesanje u golfa 4,pogledaj u focusa. Golfovi su kruti,te imaju uzasne siceve,osim nekih bolje opremljenih. Uz to nudi najmanje prostora u klasi tih vozila.
druze imam u avliji Focusa karavana 2002 god, i sto se tice udobnosti nema se sta pricat krut ko i Golf
 
Top