1.8T vs 1.9TDI

1.8T vs 1.9TDI

Pa u dobra doba,samo sto je prednost foruma da je netko imao to vozilo i moze prenjeti iskustva, a i majstor ti sigurno nece preporuciti kvalitetno auto hahah
Za koje auto ti trebaju informacije odes u servis za ta auta a ne kod rodjaka u garazu koji je naucio radit VW i njega kuje u zvijezde a ostala auta nema pojma...
Ja isto imam rodjaka koji ima servis i pretezno radi Peugeot i Renault vozila, radi i ostale, uvijek je nova dijagnostika, svake godine uzima novo i ima sve podatke o autima...
Ja mu otjero BMW, pregledo i kaze za cijenu ne znam kolko je para ali znam da je auto dobro i nemas ulaganja u njega, jedino servo pumpa ali to ce bit rijeseno uskoro
 
BHT Ovisnik
To stoji sto kazes. Samo sto ovako mozes unaprijed ispitati mane, iskustva opcenito. Jer majstori samo prave, opet nemaju doticaja koliko vozaci,jer ni svi vozaci ne idu za sve u servis i sl. Ja sam preko raznih foruma uvijek saznao mnogo vise potrebnih informacija nego kod majstora,servisa i sl. I sada sam za pezo zvao servis i sve,pa opet ovako po strani mnogo vise saznao. Ni volva mi servis nije mogao pomoci, oni uzimaju i mjenjaju ti po redu sta je, dok se nisam raspitao po stranim forumima i nekim ljudima iz sasvim drugih gradova.
 
Član
1.9 TDI 66kW devedes konja ocam najbolji motor ne poderiv
golf ćvrka udoban i prostran auto jede đadu a nemora se održavat ništa ocam
 
Ma *ebo 1.9 tdi i 1.8t te "neke" motore. :D
Kupis sebi Daewoo Matiza 800ccm ne kvari se, ne trosi, ali nije to to.
Ako hoces da uzivas u autu to kosta jbg.
 
Član
Ima li kakvo auto da proizvodi gorivo kad god udjem u bilo koju temu a spomene se potrosnja "ne trosi nista" :)
 
Član
Meni za audi b4 2.8 128kW sa popustom za kes 730 KM, u federaciji.

jesil ti to registrovo pa znas kolko kosta???
ja kad sam se raspitivo za bmw 3.0 135kw registracija je bila 740KM jedino u Drina Osiguranje 640KM a ta mk4 ima 150kw znaci moze bit samo preko 700KM

Registracija za A4 3.0 162 kw me izašla 700 km,a za A6 2.5 132 kw izašlo 650 km i ovo je bilo bez popusta,prvi put u tim osiguranjima sam registrovao.
 
1.9 TDI 66kW devedes konja ocam najbolji motor ne poderiv
golf ćvrka udoban i prostran auto jede đadu a nemora se održavat ništa ocam
jest udoban i prostran za pikavce do 1.50m :D
za to treba Passat, u Golfu 4 nema nista vise mjesta nego u mk2 i mk3, mk4 jest veca i sira al je zato napuhana unutra tako da dodje na isto...
sto se tice mk4 TDI 74kw i miran si a 66kw samo u mk3 valja
 
Član
Registracija zavisi od kubikaze i snage
sve preko 110kW je isto...a kubikaza je odredjena u podiocima od po 500ccm
preko 3000 ccm i 110kW je za svako auto ista registracija i u federaciji je 840KM-to je ujedno i max...ponegdje ima gratis tehnicki ili dobijes kupon za gorivo al u principu to je to...eventualno je negdje osiguranje malo skuplje al to je to
 
Registracija zavisi od kubikaze i snage
sve preko 110kW je isto...a kubikaza je odredjena u podiocima od po 500ccm
preko 3000 ccm i 110kW je za svako auto ista registracija i u federaciji je 840KM-to je ujedno i max...ponegdje ima gratis tehnicki ili dobijes kupon za gorivo al u principu to je to...eventualno je negdje osiguranje malo skuplje al to je to
Nije svugdje isto, u Srebreniku je za 3.0 135kw 740KM a u Drina osiguranju je 640KM, to je cijena prve registracije...
U Sarajevu ili nekim vecim gradovima je sigurno skuplje
 
pa vi dzaba registrujete :D ovdje je ta masina 800KM otprilike, daju svi neke popuste pa eto,...
Ja opet platio prvu registraciju sa tehnickim 510KM al u Brkom jer su ubjedljivo najjeftiniji, 2 puta sam zvao covjeka da pitam za cijenu, prvi put se sjebo i mislio da mi se ucinilo jer sam za passata 1.9 85kw platio prvu 530KM :D:D
 
Top