1.2 TSI, mane, prednosti itd ? Druge "alternative"

1.2 TSI, mane, prednosti itd ? Druge "alternative"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako uzmes taj 1,2 bilo ciji nadam se da ne planir uz kako brdo pentrat
i da kazete uzimite kia hudalihi i te nude garanciju 7 god 150kkm pa procitajte ugovor sta je pod garancijom i kako vazi ta garancija
 
Član
sema911 je napisao(la):
ako uzmes taj 1,2 bilo ciji nadam se da ne planir uz kako brdo pentrat
i da kazete uzimite kia hudalihi i te nude garanciju 7 god 150kkm pa procitajte ugovor sta je pod garancijom i kako vazi ta garancija

:icon_eek: nije u pitanju 1.2 htp i slicni, vec tsi sa malenom turbinom te 77kw, u relativno manjem autu...

polo me malo isfurao, cjenovno heh sada iz bube, polo zec 1.2 tsi, sa alarmom i jos nekim karafekama 27 i kusur :icon_rolleyes:

ovaj hjundai mi poruzan kao i fobia hahah

trebam i vrancuze pregledat :icon_biggrin:
 
Limpi je napisao(la):
cjenovno do 20milja, koja gore-dole, i samo novo. molicu bez uleta "aaa kakvu bestiju mozes dovuci za te pare", to me ne zanima, novo je novo, miris i kada znam da niko nije pustao golubove unutra prije mene :D

to ti samo mislis za goluba da ga niko nije pustio u novom autu ;)
 
Član
Limpi je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
ako uzmes taj 1,2 bilo ciji nadam se da ne planir uz kako brdo pentrat
i da kazete uzimite kia hudalihi i te nude garanciju 7 god 150kkm pa procitajte ugovor sta je pod garancijom i kako vazi ta garancija

:icon_eek: nije u pitanju 1.2 htp i slicni, vec tsi sa malenom turbinom te 77kw, u relativno manjem autu...

polo me malo isfurao, cjenovno heh sada iz bube, polo zec 1.2 tsi, sa alarmom i jos nekim karafekama 27 i kusur :icon_rolleyes:

ovaj hjundai mi poruzan kao i fobia hahah

trebam i vrancuze pregledat :icon_biggrin:


ok al meni nekako to 1,2
kako si dosao do cifre od 27 i kusur 22kkm je auto sa pdv i registracija sad zvao asa auto jesi to doplatio za rezervnu gumu, upaljac
svidjal ti se up,city go, il seat

a seat ibiza sat ibiza reference sa 1,4 85 ps 20,270km sa pdv sta ima od opreme neznam

al sretno u kupovini u svakom slucajuu
 
Član
zadnja-kocnica je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
cjenovno do 20milja, koja gore-dole, i samo novo. molicu bez uleta "aaa kakvu bestiju mozes dovuci za te pare", to me ne zanima, novo je novo, miris i kada znam da niko nije pustao golubove unutra prije mene :D

to ti samo mislis za goluba da ga niko nije pustio u novom autu ;)

u pm ja bukvalista., nije ni cudo sto pola ljudi ni ne pise na forumu vise :icon_eek: :icon_eek:

mene interesuju konkretno mane vece imal ih, , te drugi ekvivalentni slicni motori da nisu fau vau... svaka cast ljudima sto su konkretno odgovorili, ostali, molicu nemojte supljirat i trpat temu ;)

sema911 je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
ako uzmes taj 1,2 bilo ciji nadam se da ne planir uz kako brdo pentrat
i da kazete uzimite kia hudalihi i te nude garanciju 7 god 150kkm pa procitajte ugovor sta je pod garancijom i kako vazi ta garancija

:icon_eek: nije u pitanju 1.2 htp i slicni, vec tsi sa malenom turbinom te 77kw, u relativno manjem autu...

polo me malo isfurao, cjenovno heh sada iz bube, polo zec 1.2 tsi, sa alarmom i jos nekim karafekama 27 i kusur :icon_rolleyes:

ovaj hjundai mi poruzan kao i fobia hahah

trebam i vrancuze pregledat :icon_biggrin:


ok al meni nekako to 1,2
kako si dosao do cifre od 27 i kusur 22kkm je auto sa pdv i registracija sad zvao asa auto jesi to doplatio za rezervnu gumu, upaljac
svidjal ti se up,city go, il seat

a seat ibiza sat ibiza reference sa 1,4 85 ps 20,270km sa pdv sta ima od opreme neznam

al sretno u kupovini u svakom slucajuu

semma drug citaj sve fino, ne samo zadnje postove, od pocetka sta sam pitao te sta trazim ... na plakatima su slike full opreme u u stvarnosti je golo ko pistolj... ;) 22 je zec na akciji ali slabiji motor... ;)
 
idi na opel.ba imas konfigurator , sam sastavis auto ubacis svu opremu koju zelis a tamo ti se cifra pojavljuje tako je najlakse
 
Član
imam 1.2 tce sa 100 ks u cliu 3, presao do sad 53 000 bez problema uz redovno odrzavanje, solidna potrosnja, zivahan motor koji nema problema pri preticanju a ni u penjanju uz brdo hahahahahha (svasta ova raja pise) ,nebi trebalo da bude problema ...
 
Član
Motor kao motor je imao problema, ponajviše zbog lošeg goriva. Baš je osjetljiv na naše smeće od benzina. Zbog svega ovoga, jeftinijeg održavanja i jednostavnije izvedbe bih uzeo jačeg atmosferca.
 
Član
Kupi onda onaj megan novi ne mora ni biti full opreme nek ima klimu allu felge i dosta je :D:cool:

Cudi me da niko pezo nije spomenuo :icon_rolleyes:
Imas 208 1.4 VTi 95 KS :icon_smile:
 

IGY

Član
Little Dragon je napisao(la):
idi na opel.ba imas konfigurator , sam sastavis auto ubacis svu opremu koju zelis a tamo ti se cifra pojavljuje tako je najlakse

za tebe izgleda na svijetu ne postoji nista osim opela....
 
Član
adi187 je napisao(la):
Kupi onda onaj megan novi ne mora ni biti full opreme nek ima klimu allu felge i dosta je :D:cool:

Cudi me da niko pezo nije spomenuo :icon_rolleyes:
Imas 208 1.4 VTi 95 KS :icon_smile:

i ja sad htio napisat peugeot 208.. bila je tema da je izabran za auto godine a i fin je ;)
 
Član
Ja cu ti iz licnog iskustva reci ..vozio sam golfa VI sa 1.2 105 ks motorom i nisam vjerovao da je 1.2 motor u njemu... Znaci auto sa nama3-com u drugoj brzini navuce 110 kmh sad pa saad ... Ne znam o pouzdanosti tog motora ali sto se tice snage motor vjeruj mi prezadovvoljan ces biti ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top